Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalitka

Czy ktos zarabia sprzedaza w internecie?

Polecane posty

Gość kalitka

Czy ktos zarabia sprzedaza w internecie i jest to jedyne jego zajecie? Ile mozna zarobic na takim handlu np poprzez allegro czy majac sklep internetowy? Czy o dobry pomysl na biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktoR
Ja się tym zajmuję od 5 miesięcy i dzialalnosc mam uregulowaną prawnie. To bardzo dobry pomysł dla kogoś kto chce zarobić dużo a nie ma wielkich środków na rozkręcenie tradycyjnego biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no...
To opowiedz o tym, jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktoR
Najważniejszy jest towar - to klucz do sukcesu. Są dwie mozliwości : 1. Jakiś trudno dostępny, unikatowy produkt, lub po prostu jeszcze nierozpowszechniony 2. Towar ogólnie znany i dostępny ale znacznie tańszy niż w tradycyjnych sklepach. Nikt normalny nie kupi czegoś co za rogiem jest w tej samej cenie. Ja poszedłem pierwszą drogą i był to zupełny przypadek. Wg. mnie najlepiej sprawdzają się biznesy, które wyrastają z życia... tzn. jeśli ktoś np pracuje w firmie brokerskiej, bo tak akurat się przytrafiło, poznał branżę wie z czym to się je to ma mozliwosc ku temu aby samemu rozkrecic interes w tej branży. Inny przyklad mojego znajomego: jego hobby to wspinaczka - wpadł na pomysł produkcji elementów ścianek wspinaczkowych i teraz to rozkręca... przykłady można mnożyc... Natomiast jeśli ktoś po prostu jest sfrustrowany sytuacją na rynku pracy, denerwuje się zachowaniem swojego szefa i stwierdza , że rozpocznie działalnośc ale nie ma pojecią jaką , to będzie mieć duży problem. To już nie te czasy, keidy 90% inicjatyw kończyło się sukcesem. No chyba , że ktoś ma naprawdę dużo pieniędzy aby powalczyć z konkurencją jakiejkolwiek branży. Jak nie ma się kasy to trzeba znaleść niszę na rynku i piąć się w górę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktoR
Dodam jeszcze, ze konkurencja jest ogromna i ciężko się przebić. Ja wcale nie byłem pierwszy w swojej branży. Gdybym zaczynał kilka lat temu to byłoby dużo lepiej. Opracowałem dobry plan marketingowy:) Wszedłem z towarem, którego nikt w danej chwili nie miał w tej formie i się udało. Konkurencja nie śpi i już widzę naśladowców dlatego myślę, że będzie coraz gorzej... dlatego warto początkowe duże zyski przeznaczyć na dalszy rozwój i nie osiadać na laurach . To jest walka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diobeł___
no własnie tak sie zastanawialam czym najbardziej opłaca sie handlowac w internecie? ale nic mądrego nie przyszło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktoR
INTERNET TO TYLKO FORMA DYSTRYBUCJI. A to tkai sam biznes jak każdy inny. Klucz to pomysl/ kasa/ kontakty/ determinacja . Najlepiej jak jest to wszystko ale czasem może zaważyć tylko 1 czynnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×