Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośka25

facet chce byc ze mna a ja co?

Polecane posty

a ja chyba wejde w to, bo i tak nie mam teraz nikogo....a on napewno mnie nie skrzywdzi.... czy powiedziec mu ze to bedzie tylko układ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
beznadziejny pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz
prowadzić jakieś gierki to oszczędź mu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochaj się w nim
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTES ZAŁOSNA... PO CO W TO WCHODZIC SKORO WIESZ ZE NIC NIE CZUJESZ I ZE NIE POCZUJESZ?????????????????? OSZCZEDZ MU ROZCZAROWANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokochaj go
on na to zasluguje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widujemy sie codziennie bo razem pracujemy tzn w innych sektorach ale zawsze... jak on na mnie patrzy to az milo mi sie robi...nie tak wulgarnie jak reszta tak sobie mysle ze jezeli mu to sprawi radosc ze bedzie ze mna to czemu nie? lubie go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie podejscie, to na co Ci facet, jesli nie masz zamiaru z nim sie wiazac, tylko isc na jakies denne uklady, ze bedziesz z nim ale go nie masz zamiaru pokochac, a go lubisz i mowisz ze jest \'fajny\' heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu prawde i daj spokoj z takimi ukladami, albo go pokochaj, bo pewnie zasluguje na to, z tego co twierdzisz, bo reszta to bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie mozna ot tak sie zakochac!!!!!!!!!!!! to sie dzieje bez naszej woli!! to jak sprawic zeby na faceta inaczej spojrzec...jak na takiego wymarzonego??? bo nigdy nie lubilam desperatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slave to love
Goska, ja nie bede Cie potepiac, ani nic takiego. Wiesz, z mojego punktu widzenia faceci nie chca babskiej litosci. Owszem, nie raz zaluja, ze ktoras z nas nie chce byc w zwiazku, ale strasznie by im bylo glupio ze swiadomoscia "ona jest ze mna, bo jejst jej mnie zal". Chca bysmy ich pragnely, a nie sie nad nimi litowaly. Na pewno troche generalizuje, wiem. Jesli ten facet jest wg Ciebie intereujacy, to moze najpierw zblizcie sie bez wchodzenia w intymne uklady. Ja go nie znam, trudno mi odgadnac jego uczucia, ale jaki ma sens uklad, w ktorym jedna strona jest oklamywana? jesli naprawde czujesz, ze moglibyscie sprobowac, to sprobujcie:) Jesli jednak wiesz, ze to na dluzsza mete zwiazek bez przyszlosci (w sumie nie wiem, czy mozna cos takiego wiedziec na pewno:) ), to nie krzywdz go. Wiesz, ze niesmialym jest trudniej. Powodzenia Wam zycze:) Na koniec: jesli mu powiesz, ze to ma byc tylko uklad, przeploszysz go na 100%. Mezczyzni tez potrzebuja ciepla i zaufania:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prowadziłam taką gierke i co? Zakochałam się na zabój ;) jesteśmy razem juz prawie 3 lata i nasza miłość nadal wygląda jak szaleństwo pierwszych paru miesięcy zauroczenia :) spróbuj, może i Tobie przytafi sie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhihihihihihi zabawne......nigdy nie pomyslalam ze moglabym sie w nim zakochac chociaz uwielbiam facetow ktorzy sa w stanie zrobic dla mnie duzo byc opiekunczy itp no i mam pewnosc ze mnie nie zdradzi....bo w koncu cholernie mu zalezy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, mój na początku w ogóle nie pociągał mnie fizycznie, gdyby mi ktos powiedział że się w nim zakochał to bym wyśmiała...ale proszę jak miłość potrafi zmienić człowieka - teraz mój kochany jest dla mnie najbardziej sexy na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
jestem w troche podobnej sytuacji, on chce być ze mną, prawdopodobnie mu zależy.. a ja nie wiem co z tym zrobić,napewno go lubie i dobrze się ze sobą czujemy, ale nie wiem czy lubie go na tyle żeby z nim być, jednak chce spróbować, kto wie co z tego bedzie, boje się, że go zranie, nie chce jednak kolejny raz uciekać zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo on mi wogole nie podoba sie fizyczne...... ale zawsze sie do mnie usmiecha jest mily kulturalny ale moze milosc to szalenstwo szybsze bicie serca goraco na jego wdok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym z nim pojsc do łóżka nawet po jednej kawie bo wiem ze nie musze na nic czekac bo chyba to cos nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slave to love
Goska, ja sie kiedys zakochalam taka goraca miloscia. Juz widzialam oczami duszy, jak bedziemy razem dwa golabki na galazce bzu, ale jemu sie chyba troche spieszylo spieszylo, bo nim do czegokolwiek doszlo, zniechecil sie i poszedl sobie, bez pozegnania, bez niczego, bez odpowiedzi na sygnaly ode mnie, choc pamietam, jak cierpiala na tym moja duma. Potem rok zalamania i zadawania sobie tysiaca pytan, obwiniania sie, zalowania, zlosci...a myslalam, ze to ten jedyny. Dziekuje bardzo, taka milosc parzy jak ogien. Litosci od niego bym nie chciala. Czasami milosc musi byc troche racjonalna chyba i nie jest tak, ze najlesza i najprawdziwsza jest ta, ktora rozpala sie gwaltownym plomieniem. proza zycia, sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzisz ja mam dopiero 25 lat nie chce prozy zycia.... jak patrze jak wyglada malzenstwo po 30 latach moich rodziców to mysle ze zyja wspomnieniami z tego okresu kiedy mieli burzliwa piekna fascynujaca milosc na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podba ci sie fizycznie
znaczy sie ze jest brzydki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulllana
jestem z facetem, w ktorym nie zakochalam sie od razu, tylko stopniowo sie do niego przekonywalam. On mnie kocha, ja jego coraz bardziej tez:) jest dobrze, choc na poczatku wydawal mi sie totalnie nieatrakcyjny i spedzalam z nim czas, bo akurat nikogo innego nie mialam. Milosc przychodzi z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slave to love
Goska, faktycznie, bez iskierki, to troche nie bardzo. Nie masz sie co zmuszac do bycia w zwiazku. Moze poczekaj po prostu. Akurat nie masz nikogo, wiec praktycznie kazdego goscia traktujesz jak potencjalnego partnera. Tymczasem, moze to jeszcze nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bedzie mnie pomimo tego ze z nim bede ciagnelo do innych takich co to mnie ociagaja fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co daj spokoj temu
facetowi i znajdz sobie kogos kto bedzie cie pociagal fizycznie a on niech znajdzie dziewczyne w ktorej sie zakocha z wzajemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slave to love
No wlasnie Goska, no wlasnie i co wtedy? Niedobrze by bylo:) Moze poczekaj lepiej na takiego, z ktorym z radoscia bedziesz baraszkowac:) Mnie sie wydaje, ze w milosci chodzi takze o to, by duzo dawac od siebie, a jak tu dawac skoro sie nie kocha? Juz nie mowiac o tym, ze czlowiek moze sie glupio czuc. Facet mysli, ze jest pociagajacy, a to bedzie nieprawda! Brrrrr...na wiesc o tym, stracilby ochote na wszystko! A poza tym nikt Cie nie bedzie zmuszal do tego, bys teraz, zaraz wychodzila za maz, zakladala rodzine, czy cos w tym stylu. masz wybor, wybierz faceta, ktorego pragniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×