Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malika23

Szuma w Dąbrowie Gorniczej????

Polecane posty

Gość malika23

Witam szukam infortmacji na temat lokalu CLUB SHUMA w Dabrowie Gorniczej-jesli organizowaliscie tam swoje wesele,badz byliscie na przyjeciu weselnym jako goscie -piszcie jakie byly wasze wrazenia-dotyczace jedzenia,obslugi.ogolnej organizajci itp bede wdzieczna za wszystkieinformacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam różne opinie na temat Szumy, od bardzo pozytywnych do skrajne negatywnych :) wszystko chyba zalezy od upodobań ... wiem, że w Szumie organizuje się wesela na min. 90-100 osób.. koszt to ok 200zł/os szukając lokalu na wesele byłam i tam... jednak zdecydowałam sie na nieco mniej konwencjonalne rozwiązanie. Imprezę bedziemy mieli bowiem w Karczmie ORLE GNIAZDO na Pogorii III... generalnie to polecam pozwiedzać wszystkie lokale i dopiero później zdecydować. Bardzo pozytywne opinie słyszałam natomiast o hotelu i restauracji PRESTIGE w siewierzu, stronkę ich znajdziesz w internecie. Niewiele brakowało bysmy tam zorganizowali wesele. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam jako gość weselny i nie polecam. Po pierwsze drogo w stosunku do tego co podają. Fatalna obsługa. Jedzenie koszmarne - w ogóle nie dbają o godziny podawania - pómiski z wędliną i sałatkami stały od obiadu do rana - już po 2 godzinach nikt nie miał na to ochoty. Polecam siewierski Prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1234
jak ktoś napisał jakość nie idzie za ceną!jedzenie jakieś takie nijakie.wprawdzie w cenie masz wszystko tzn.alkohol,ciasto i tort ale po weselu nic nie zabierasz nawet jak zostanie cały krążek tortu czy alkohol na stole.do tego zależy jakie masz towarzystwo na weselu,jak takie z wiejskimi obyczajami co lubią flaszkę skubnąc do torebki to obsługa bardzo źle na to patrzy.jeśli to ci nie przeszkadza to ogólnie może być bo lokal w miare nowy,ładny tyle że dla osób średnio obytych może wydawać się za sztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolo
co do shumy lokal jest ok piękny wystrój jedzenie znakomite fakt alkoholu nie można zabierać WARZNA UWAGA ZA DRINKI I PIWO PłACISZ obsługa ok szefostwo tez ale ten natrętny menager damian facet straszny i te jego stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliczka
Club Shuma??? Lokal piekny efekt ma, wystrój kapitalny i nic poza tym. Jedzenia mało tylko pięknie udekorowane, więc robi wrażenie, że jest go dużo. Dekoracje potraw robią wrażenie, ale myślę, że ich pomysłodawca chodził po wszystkich lokalach na Śląsku i ogladałam jak to trzeba robić. Pewnie fotek nastrzelała ta osoba i teraz robi w miarę wierne kopie. Taki mały plagiat. Największą wadą jest uparty Pan manager, któremu sie wydaje, że prowadzi restaurację w hotelu 7* gwaizdkowym w Dubaju, a do takich menagerów do mu wiele brakuje. Obsługa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam na weselu w zeszłym roku i byłam pod wrazeniem!!! A za drinki i piwo nikt nie placil.Byly w cenie wesela. Wystrój wnetrza zapierał dech w piersiach a i na zewnatrz...BOMBOWO!!!! Z ręką na sercu mogę polecić SHUME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomi
tez bylem i beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_w
A może jakieś opinie od klientów lub gości Shumy z 2008 rolu?? też chcemy tam urządzić wesele ale opinie są tak różne że już sami niewiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nais
Co za bzdury tu wypisujecie i ludzi w błąd wprowadzacie! Że nie można tortu zabrać jak zostanie? A co Wy myślicie, że obsługa go je na drugi dzień na śniadanie? OCZYWIŚCIE, że można tort zabrać jak zostanie. Generalnie zabiera się wszystko co stoi na STOLE kiedy wesele się kończy. A alkoholu wynosić nie można i jest to w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Polecam " SHUME " w Dąbrowie Górniczej na Pogorii...Byłem, widziałem, pełen profesjonalizm:) Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja i Adam
Wreszcie i nadszedł czas na moją opinię z Clubu Shuma. Nasze wesele odbyło się 5 lipca 2009r (niedziela). Kilka uwag i spostrzeżeń: 1. Na jakimś portalu przeczytałam, iż w niedziele goście weselni zjadają resztki z pt i sb co jest totalną bzdura i bujdą. U nas wszystko było świeże i najwyższej jakości. Nawet kwiaty na stołach były świeże w różowo-kremowej kolorystyce, która była przewodnią całego wesela. 2. Ilość jedzenia jaka znajduje się na stołach jest nie do przejedzenia co potwierdzają Wszyscy obecni wraz z obsługą. (gorąco polecam na przystawkę łososia, a na deser sorbet truskawkowy oraz na kolację karkówkę z grilla ;) ) Po weselu mogliśmy zabrać co tylko chcieliśmy. 3. Alkoholu nikt nikomu nie wyliczał czy wódki, wina, piwa; a nawet na prośbę dzieci (nie ustalaliśmy wcześniej podania wymienionego napoju) dostały one "Picolo" którego wypiły 10 butelek! 4. Obsługa na najwyższym poziomie, systematyczne zmieniane talerzyki, byli życzliwi i kompetentni. Wszystko jest na najwyższym poziomie i godne polecenia! Podsumowując z czystym sercem mogę polecić każdemu ten lokal na wesele w 100000%! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY Pani Małgorzacie Latos, iż sprawi że ten dzień był niezapomniany zarówno dla Nas jak i Naszych Gości! W razie pytań piszcie na wszystkie chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubsonx
jestem związany z restauracją odkąd sprzedano tam pierwszy kufel piwa. najpierw pracowałem na stałe później odszedłem i zostałem tzw. kelnerem dochodzącym tylko na imprezy. Nie wszystkie wesela obsługiwałem ale na pewno od 2004 50%.. W tym roku również sporo było. wesela wesela i wesela i komunie i przyjęcia weselne szkolenia grille. Czasami kilka imprez na raz, wysoki poziom kultury i wykształcenia obsługi tego lokalu mógł by być doceniony przez pracodawców w formie podniesienia zarobków a nie 150 za wesele. Z tym że są jeszcze ludzie którzy lubią tą prace i nie zawsze chodzi im o pieniądze. :) pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zapraszam do zadawania pytań co do rzetelności tego lokalu i jego usług, szczerze odpowiem tylko e mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól muzyczny
Witam wszystkich. Jesteśmy zespołem muzycznym z Lublina, graliśmy wesele w Shumie w niedzielę 23 sierpnia 2009. Nazwy zespołu nie wymienię, nie chcę żeby posadzono nas o kryptoreklamę.. Miejsce cudowne, wesele udane, wszytko bez zarzutów, współpraca super. Chciałoby się wrócić. Ktoś kto pisze negatywne opnie albo reprezentuje konkurencję, albo zazdrości czegoś fajnego. Jeździmy po całej Polsce, mamy porównanie - rzadko kiedy coś robi na nas wrażenie. Shuma zrobiła. Polecamy! Jeśli ktoś ma wątpliwości - info na meila: agencjaavis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shuma super
mieliśmy wesele w shumie 19.09.2009r i jesteśmy zachwyceni, goście również. piękny wystrój, profesionalna obsługa a jedzenie b. dobre i dużo wszystkiego. dla gości, którzy nocowali w domkach wykupiliśmy śniadanie, które nas zachwyciło. było wszystko, czego dusza zapragnie!!! naprawdę polecam ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony
NIE POLECAM , WRĘCZ ODRADZAM...WIDZIAŁEM NA PODŁODZE KARALUCHY !!!!!!!! JEDZENIE NĘDZNE , OPINIE PRZERYSOWANE I PRZEREKLAMOWANE...POPROSTU BRAK SŁÓW.....SZCZERZE ODRADZM....BYŁEM I WIDZIAŁĘM...masakraaaa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga&Artur
Mielismy wesele 29 lipca w Club Shumie i 30 lipca poprawiny. Wszyscy nasze goscie oraz my jestesmy nadal zachfyceni o Shumie. Wszystkie nasze goscie i my juz nocowali w tym nowym Hotelu Shuma, sniadania byli na antresoli, wesele na sali i poprawiny grillowe. Jedzenia bylo bardzo duzo i bardzo dobre, obsluga robila bardzo dobra prace oraz Pani Manager Ewelina i Pan Manager Artur i Pani Wlasciciel zawsze byli dostepni i troscili sie naprawde nad wszystkim! Bylo super!!! Bardzo polecamy Club Shuma i mamy nawed juz rezerwacje na Sylwester 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena P
Witam wszystkich szukających opinii o przyjęciu weselnym w restauracji Shuma. Piszę swoją opinię z uwagi na fakt, iż przed ślubem sama przeczesywałam internet wposzukiwaniu opinii i nic "nowego" (po 2010 roku) nie umiałam znaleźć. Miałam przyjemność mieć przyjęcie weselne w Shumjie dnia 24.08.2013 r. Brak mi po poprstu słów, aby opisać jak cudowne było nasze wesele :) wszystko było po po prostu perfekcyjne! począwszy na wystroju sali, kończąc na obsłudze. Przyznam się że początkowo nie byłam przekonana do tej sali, ale wybraliśmy ją ze względu na noclegi i fajne położenie, ale jak tylko przekroczyłam próg sali w dniu naszego ślubu zmieniłam swoje zdanie :) później już było tylko lepiej... wzorowa obsługa kelnerów (było ich dużo, bardzo szybko obsługiwali stoliki, każdy stolik miał "swojego" kelnera), przepiękny wystrój sali, kwiaty w zamówionym przeze mnie kolorze, bogate zdobienia na stołach...coś cudownego :) jeśli chodzi o jedzenie, napoje i alkohol ,to naprawdę przyjęcie jest warte swojej ceny! jedzenie nie dość że przepyszne, bardzo różnorodne, to jeszcze serwowane na najwyższym poziomie. Pani Basia (menager) którą bardzo gorąco polecamy!!! była obecna na sali, panowała nad wszystkim i dbała aby wszystko było jak należy. Bo zmroku sala wygląda jeszcze klimatycznie, żeby nie powiedzieć bajkowo :) ... Mogła bym tak pisać godzinę w samych superlatywach ;) Na prawdę gorąco polecam ten lokal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że za tą cenę alkohol, który zostaje na stołach po 10 godzinach należy do mnie skoro za niego zapłaciłem. Rozumiem jak kelnerzy po 10 godz. o których mowa w umowie nie dają na stoły kolejnych butelek ale żeby zabierali mi spod nosa? Prawda jest taka, że potem zlewają wódkę i dają na następne wesele jak goście już są podpici i nie zwracają uwagi na to czy banderola jest cała. Wiem to na pewno od jednego z pracowników :p Jeżeli chodzi o jedzenie, mięsa z wesela częściowo są pakowane dla gości. Reszta jest podawana następnego dnia :D Tak samo jest z ziemniakami czy kluskami śląskimi i surówkami. Kot łazi sobie po barze, kuchni i restauracji i zostawia śmierdzące niespodzianki pod stołami :/ Są falbany więc tego nie widać. Ale szefowa twierdzi że jej kiciuś może sobie chodzić. Szczury grasują po kuchni bo resztki wrzucane są do koszy na śmieci a nie do specjalnych pojemników. Menadżerowie patrzą tylko na to by jak najwięcej kasy wydębić a w nosie mają potrzeby klientów. Obsługa-fakt-stara się jak może ale nie docenia ich ani szefostwo ani menadżerowie. Szefowa obiecuje cuda wianki ale nigdy się do tego nie stosuje. Umowa weselna jest skonstruowana całkowicie na niekorzyść klienta. Same zakazy i nakazy. Szefowa ponadto szwenda się między klientami przez co nie można nawet spokojnie porozmawiać przy stoliku. Zarobki śmieszne z tego co wiem, w miesiącach zimowych najniższa krajowa!!!! Jak klient daje w biurze napiwek dla kelnerów to oni tych pieniędzy nawet nie widzą bo szefostwo bądź menadżerowie biorą to dla siebie. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż my zrezygnowaliśmy z tej restauracji z wielu powodów . Noclegi w bardach oraz rybakówkach bez sensu. dwa noclegi na dole i 4 na górze - wystarczy wejść po drabinie (to nie są schody !!! ). Po imprezie typu wesele jak znalazł na połamanie rąk i karkó dla gości. Pokoje w hotelach - 216zł za 2 osoby. w przeciągu miesiąca ucieka z stamtąd dwóch menadżerów i szef kuchni, wino które jest serwowane (określone przez córkę właściciela a zarazem nowego menażera jako wyłącznie gastronomiczne i nie dostępne w sklepach) to Bulgaria Sandanski region Melnik - tanie wino za 9 zł z tesco. Było jeszcze wiele takich niespodzianek. Jak dla mnie to masakra i nie polecam !!!. Pozdrawiamy, Damian o Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia9112
Tutaj http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ mają świetna salę i bardzo dobrze organizują wesela. Warto zajrzeć do nich na stronę czy też podjechać do hotelu. Mają świetnych kelnerów i w ogóle obsługa jest kompleksowa. Mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem powinnaś poszukać sobie ofert lokali weselnych i poczytać opinie na ich temat na http://www.gdziewesele.pl/Dabrowa-Gornicza/ My też szukaliśmy na tej stronie lokali z Dąbrowy no i się udało znaleźć sprawdzony lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie gdzieś organizować imprezę to w Dąbrowie jest Zajazd Kwadrat - i śmiało można w ciemno brać bo są super, mega porządnie do wszystkiego podchodzą. Dobre, a przede wszystkim na prawdę świeże jedzenie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Jasie świetnie bawiłam w tym miejscu http://www.uostrowskich.pl/. Lokal bardzo elegancko urządzony. Również ogród zaaranżowany jak należy. Jest tez duży parking. Sama impreza naprawdę ok. Jedzenie pierwsza klasa. Obsługa całą imprezę pilnowała by na stole był porządek i uzupełniała przekąski i zimną płytę. Według mnie to było najlepsze wesele na jakim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×