Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Porcelanowa

Ładne inteligentne dziewczyny z sukcesami i ambicjami i ich problemy z cerą..

Polecane posty

czy taka ładna zgrabna dziewczynka wiecznie walcząca z niedoskonałą cerą ma szanse znalezc interesującego męzczyznę na poziomie? Czy nieidealna wręcz brzydka cera jest aż tak duzym minusem dla faceta? Czy to jest az takie wazne? Dla mnie samej jest to tragedia, przyczyna mojej rozpaczy, problem ktory rujnuje moje zycie towarzyskie i nie pozwala na niczym innym sie skupic. A jednak potrzebuje ciepla, zrozumienia i dotyku.. Oto moje pytania-tej marzącej wciąz o porcelanowej pięknej cerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesującego czyli
przystojnego ladne dziewczyny nie chca miec gowno w domu.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
ja mam a problemy z cerą juz dawno zniknęły - kiedy przestałam się nimi dręczyć :) powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie-nie tylko w iminiu swoim ale tez innych \"takich\" dziewczyn, bo widze ze jest ich duzo. Sa naprawde ładne, nawet piekne-jezeli mozna tak w ogole mowic gdyz niestety problemy z cera urody nie dodaja, w koncu ladna cera to jeden z atrybutow kobiecej urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im i ich kolezankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
brvoxyl - na porcelanowa cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, czemu ludzie zakładają takie topiki (czy gruba ale atrakcyjna... czy niski facet...). Ludzie, spójrzecie dookoła. Popatrzecie, jakie pasztety mają partnerów!!!! Skończcie z tym mitem idealnego wyglądu. Jakby wszystcy szukali pięknych partnerów 9/10 ludzkości byłoby bez pary. Ludzie najwyraźniej potrafią w sobie dostrzec coś więcej. Po prostu autorko, nie widzialaś dziewczyny z problemi z cerą z fajnym facetem? Bo ja widziałam dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z fajnym czyli
przystojnym:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydale nie sa fajni
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam ojej bez krzyków! dla mnie ten problem urasta do olbrzymich rozmiarów, to siedzi w mojej psychice i byc moze znieksztalca moj obraz siebie. Tez widzialam takie dziewczyny i takie pary, nie dziwilam sie temu wcale, wrecz na chwilke dodawalo mi to pewnosci i wiary w siebie ale potem zapominalam..dosc szybko, po prostu ten problem wydaje mi sie dosc mocno odstraszajcy i wręcz obrzydliwy-wiadomo wszytsko niedobre co sie dzieje na skorze jest delikatnie mowiac \"niemile\" i bardzo rzutuje na powierzchownosc czlowieka no i wplywa na jego zachowanie(nieufnnosć itd) a twarz to przeciez wizytowka czlowieka-czlowiek do drugiego czlowieka zwraca sie twarzą wiec problemy z wlosami figura czy czyms innym nie wyadja mi sie tak straszne.. rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
polecam kremik acne derm do kupienia w aptece za 20 zł rewelacja ja sie nim wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa - na cere w zasadzie zwraca sie uwage (o ile w ogole kiedykolwiek) tylko, kiedy oznajesz kogos i widzisz te osobe pierwszy raz. wydaje mi sie, ze jak juz kogos znasz od jakiegos czasu, twarz staje sie na tyle \"opatrzona\", ze przestaje sie zupelnie zwracac uwage na takie rzeczy. bardziej na to, co dana osoba mowi, robi, jak sie zachowuje. jej wyglad jest juz znany, wiec nie jest rzecza przykuwajaca uwage. :) ja sama mam nienajciekawsza cere i rewelacyjnego faceta, a jak pomysle o znajomych osobach z niezbyt ladna cera - no, sa takie osoby, ale akurat ich cera to cos, co mnie totalnie nie interesuje, wiec juz nie przykladaj do tego az takiej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja cera pozostawia WIELE do życzenia, a mimo tego mam kochającego faceta :) Wiem, ze jest Ci ciężko. Jeszcze kilka miesięcy temu przezywałam to samo. Nie mogłam uwierzyc, ze kiedykolwiek ktos zwróci na mnie uwage przez ta cere. Wiecznie dół, unikanie spotkań towarzyskich. wreszcie pojawił się ON - najpierw kolega, teraz facet mojego zycia. Mimo, ze na poczatku nie widywał mnie bez make upu to i tak widział, ze z moją cerą nie jest rewelacyjnie. teraz widzi mnie \"nagą\" i taką mnie kocha. Wierz mi, ze jak poznasz tego jedynego, to twoja cera nie będzie dla niego aż taka istotna. Liczy sie wewnętrzne piękno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×