Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos777

a jak zrobi tak samo???

Polecane posty

Gość ktos777

jestem z moim facetem ponad 2 lata ostatnio coraz czesciej zaczyna rozmowy o dzieciach i probuje mnie przekonac do tego. nie jestem zdecydowana na taki krok szczegolnie ze...on ma juz dziecko!! nieplanowane i z laska ktora sie spotykal 2 m-ce, rozstali sie jeszcze zanim sie dowiedzial o dziecku. dzieciak ma juz 7 lat!! wiem ze mnie nie zostawi ale jednak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwać łeb
NIE WIEM JAK MOZNA POROWNYWAC SIE Z TA PANNA, SKORO BYL Z NIA 2 MIES A TY JESTES 2 LATA POWINNAS SIE CIESZYC ZE CHCE Z TOBA ZALOZYC RODZINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos777
na moj tok myslowy sklada sie tez kilka innych spraw. mamusia mojego faceta z checia wypedzialby mnie z jego zycia, nie chce miec nic wspolnego ani z tamta kobieta aniz dzieckiem i przeraza mnie ze zawsze bedzie ktos trzeci w mojej rodzinie, troche inaczej to sobie wyobrazalam. ale kocham go i chce z nim byc a dziecko moze wszystko zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badzmy powazni
Facet ktory raz zostawil dziecko moze zrobic drugi raz to samo! Dziewczynie zycie zmarnowal. On sobie poukladal , jest z Toba , a jego dzieciak bez ojca dorasta! Nie mozesz WIEDZIEC ze Cie nie zostawi. Nie tacy odchodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos777
i tego sie boje ;( ale tez powinnam mu w koncu zaufac-bardzo sie stara zeby wszystko bylo jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś**
jesli sie stara to moze warto dac mu szanse? moze wtedy, gdy urodzilo mu sie tamto dziecko byl niedojrzaly emocjonalnie do bycia ojcem? moze dorosl? zrozumial cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwać łeb
pewnie, popieram Martusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwłaszczą że
rozstał się z tamtą ZANIM dowiedział się o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos777
na pewno nie byl dojrzaly mial 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos777
ale zastanawia mnie jak ja mam sie zachowywac w stosunku do tamtego. chyba powinnam myslec o sobie i swojej rodzinie i nie analizowac czy to ze bede miala dziecko bedzie mialo wplyw na tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×