Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opinie zbieram

Poród w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Wasze opinie

Polecane posty

Gość Karuszowa

Nadal najgorszy szpital, jeżeli chodzi o opiekę nad ciężarnymi. Zganiają z łóżek, każą czekać po kilka godzin na jakieś badanie na krześle zanim wypuszczą do domu. Nie słuchają tego co się do lekarzy mówi... Jednym słowem olewają. Wymyślają diety a raczej kleiki przy anemii, nic prócz pobrania krwi, moczu i USG nie robią dodatkowego. Także się tylko leży i denerwuje. Nie polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Było ok, ale ja sobie nie wybierałam szpitala, w którym urodzę, skierowano mnie tam, bo w mojej sytuacji innej opcji nie było (ciąża bliźniacza, cesarka zaplanowana na 34 t.c.). Sam poród, właściwie operacja trochę stresujący, bo w biegu (dziecko traciło tętno), ale opieka dobra, żadnych nieprzyjemności nie było. Po porodzie na sali też przychodzili, pytali czy chcę leki przeciwbólowe, pierwszego dnia pomogli wstać z łóżka i pytali, czy mają zabrać dziecko na noc (jedno, drugie było w inkubatorze), czy czuję się na siłach, żeby ze mną zostało.

Jedyne co mnie wkurzało to nacisk na karmienie piersią. Nic nie leciało, a upierały się przy tym strasznie, raz aż się popłakałam i czułam się jak wyrodna matka, gdy szłam do takiego specjalnego pokoju po mleko modyfikowane. Ja chciałam karmić, ale nie wychodziło, czego nie potrafiły zrozumieć. Rozkręciło się dopiero w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×