Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiltek

LOST- lubię,ale...

Polecane posty

Gość Dzięki Lily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Zabił Anę, żeby wypuściś Henrego, a Libby to świadek, zginęła przypadkiem. To się zgadza. A zrobił to, bo Inni kazali mu uwolnić H. Dodatkowo ma przyprowadzić do nich doktorka, Kate, Soyera (nie wiem jak to się pisze), Hugo i jeszcze jedną osobę, ale juz nie pamiętam kogo dokładnie. Ma ich wymienić na syna i wolność. Tak też się stanie. Zaprowadzi wszystkich do paszczy lwa. A Henry to przywódca Innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara rura
powiedzcie mi jak mr Eco mógł przed katastrofą udawać księdza??:O no kurde,nikt się nie zorientował? po łacinie trza gadać,msze odprawiać,milion sentencji znać i rzeczy o których się nam nie śniło a on jak nic nałozył koloratke i to wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaaaa
wiecie co ja pierwszą serią oglądałam od dechy do dechy ale teraz nawet nie spojrze w sumie ten serial to jeden wielki absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zgodze sie ale nie do konca pierwszay sezon byl boski, po prostu chcialo sie jeszcze wiecej, drugi juz nie jest taki, ale i tak mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
powiem szczerze ze losty zaczynają mnie nudzić 22:00 bańka mydlanaa kogoś też? 23:33 pierdzielisz losty sa zajebiste 00:32 Pianka Mnie nigdy nie znudzą,mogłabym oglądać to na okrągło Żyjmy tak jakby jutra miało nie być... 11:47 banka mydlanaa wiecznie łazą po tej plazy ,tylko im lezaczków i drineczków brakuje albo non stop się wybieraja na jakieś akcje ,''grupa komando'' hihi tylko dla gęby Sojerka jednym okiem na to patrze ale i tak chyba skończe ,w koło macieju to samo 19:41 Błękitna Laguna polecam ci serial PRISON BREAK to cie napewno nie zanudzi ,a losty szkoda gadac Kochana mamo, kochany tato, wyspa jest super, chyba, że przychodzą ci inni . Moc całusków. LOST 19:43 piórnik bez gumki w środku Ja już dawno przestałam nałogowo oglądać Bo wszystko obejrzałam dość dawno. Teraz jestem na bieżąco z 3 sezonem. Coraz nudniejsze... 19:46 i tak w tv nie ma co ogladać,dlatego lubie Lostkablowki nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×