Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyjaka taka

czyj jest bardziej dzidzius?

Polecane posty

Gość czyjaka taka
i dziwne jest to ze sa tematy z ktorych smiac sie nie wolno.. a niby dlaczego nie wolno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze i zartujecie, ale to nigdy dobrze nie odbije sie na psychice meza... :/ stokrotko hej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
moze na psychice Twojego meza by sie odbilo.. moj ma wspaniale poczucie humoru, jest inteligentny i rozumie pojecie zartu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
moje jest bardziej moje bo komorka jajowa jest wieksza niz plemnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie co było najpierw jajko czy kura o matko mam nadzieje ze załozycielka tematu zadko zadaje pytania tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szczymie
ja pier....le ale Wy nudziary jestescie :-0 MASAKRA!!!!!! Dziewczyna m afajne relacje z mezem, zartuja sobie a Wy takie powazne oh oh oh :-0 zeby mezusia nie urazic ja pindole!!! Tez tak z mezem zartowalam, on nawet mowi ze bardziej kocha nasze dziecko niz mnie i nie wyobrazam sobie zebym sie miala obrazic czy cos MATKO :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potępiam ale daj spokój
jak to jest wysublimowany dowcip, to ja jestem wynikiem dzieworództwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
hmm... ok moze calkowity brak nie jest.. ale sama pomysl;) ja potrafie smiac sie ze wszystkiego.. a jesli ktos nie umie, ma jakies tematy tabu to moim zdaniem ma pewne braki.. w poczuciu humoru...;) to jest tak gdy ktos nie potrafi smiac sie z samego siebie.. i gdy ktos zartuje z niego czuje sie zle.. zazwyczaj tacy ludzie mowia ze maja poczucie humoru ale inne.. a moim zdaniem nie maja go.. wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
noe ogladałam -am dzien swira Po co to chcesz zasłaniać wariatko?! Biały dzień, samo południe, czwarta po południu, wrzesień, lato, pan mówi szóstej jeszcze nie ma. ----------------------------------moj ulubiny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do netaraaaaaa
mam pytanie- czemu jest to twoj ulubiony film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
wysublimowany to pojecie wzgledne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
netar raza mnie twoje wypowiedzi.. nie masz poczucia humoru i na dodatek strasznie sie wywyzszasz.. po co w takim razie wypowiedasz sie w postach zakladanych przez pomaranczowe nicki? czyz to nie jest za duze ponizenie dla osobki Twojego pokroju?:P:P oj nieladnie a co do dnia swira to zapominacie moje drogie ze raczej komedia ten film nie byl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
text o brioszkach jest dobry i kołku osikowym wogóle jest niezłe to gzdie mi tu pani sra tym psem pod oknem ,i z młotami i z akordeonem wogóle dobry film w sumie ma inne przesłanie a wiekszosc odbiera go jako komedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
zgadzam sie - swietny film.. niektore sceny sa przezabawne.. ale ogolnie film jest bardzo smutny.. bliska mi osoba cierpiala na nerwice natrectw.. z boku wyglada to smiesznie, te wszystkie dziwne czynnosci powtarzane do upadlego.. czasem niezle sie zbijamy z tego.. ale wiekszosc ludzi nie rozumie tak naprawde o czym jest ten film.. i bierze go za super komedie - a tak niesiety nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulka - Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma chuja we wsi. - Co prawda, to prawda, że na twój dziubek, nie ma bata, jest zajebisty.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe ja byłam przerazona tym filmem mnie smiszyły sceny z Sylwusiem, i z jego matką oraz babcią sylwusia hehe ta mamuska ostra jest \"wychodzę za maz\" - za psa. - za gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyja taka ja wiem o czym jest ten film --niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
beata - Jestem wykończony, musze odpocząć. (nie wiem czemu mówię to do niej) - Jasne że odpocząć. Idę na zebranie Ligi Wolności. - Z ciuchami? - Z ciuchami? - Ze szlafrokiem? Pasek ci się ciągnie. - Taa ciągnie. ... Synuniu, synuniu, w kuchni masz brioszki ci kupiłam, czekoladowe na kolacje, mama ci kupiła, z czekoladą. - Mama ci brioszki kupiła. - Brioszki! - Brioszki? Na kolację? Ty chyba masz coś z głową?! - Z dupą!!! - Z dupą to ty zawsze miałaś, wściekliznę macicy masz bez przerwy. Kup se kołek osinowy i usiądź i siedź na nim, to cię uspokoi. - Świnia, gnuj. Wychodzę za mąż! - Za psa. - Za gówno. - Suka powinna wyjść za psa wychodzić. - Nie chowaj telefonu. - Po co ci telefon?! Do gonienia się masz wystarczą ci łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany wariacie znowu jakasz burza w powietrzu widze wisi nad net arem ciemne chmury.....hm gdzie diabeł nie moze tam net ar wysle ej wogóle to o co chodzi czyjak taka tobie bo sie pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjaka taka
netar- przepraszam bardzo ale nie lubie prowadzic dyskusji- (bez wzgledu czy jestes pomaranczka czy masz czarny nick) z zarozumialymi dziewuszkami, ktore z gory patrza na innych;) tak wiec wybacz ale Tobie mowie papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie tak speiszysz tato kurfa- a do domu sie kurwa spiesze- do domu sie spieszysz kurfa, a co ci sie stało-a przypieprzyłem w skrzynke na listy - o ja zajebiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×