Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

jaki najlepszy krem do rak?/

Polecane posty

Ziaja- krem do rąk i paznokci z koziego mleka (takie biale opakowanie). rewelacyjny. dlonie sa po nim bardzo gladkie i bardzo szybko sie wchlania i jest niedrogi. ja jak go pierwszy raz sprobowalamu kolezanki to teraz tylko ten krem kupuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
Garnier z kolendrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja ziaja
kozie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Dla mnie Eva lniany. Tylko zapach dosc specyficzny zapach, moze ci sie nie spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicea pomarańczowa, najtańszy krem glicerynowy o ładnym zapachu i szybko wchłaniającej konsystencji. Jeśli cena jest dla kogoś nie do przyjęcia, tzn. 2,70 zł, polecam NEUTROGENĘ, stosowaną przez norweskich rybaków, niezwykle wydajna i efektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to
kuracja parfinowa do dłoni z AVONu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie GLICEA-obojętnie jaki kolor,koleżanka zachwycała się kozim mlekiem-kupiłam i nie byłam zadowolona-moje dłonie były po nim takie śliskie-nie tłuste,bo dobrze się wchłonął,ale jakby talkiem posypane,generalnie nieprzyjemne uczucie,ale już któryś raz powtarzam-dla każdego co innego (jest dobre) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kamill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynah
zdecydowanie Kamill!!!!!!!!!!!!!!!!!! rewelacja :) albo neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Pytanie o najlepszy krem jest dość trudne, bo jak wiadomo każdy ma inną skórę. Ja mam bardzo wymagającą skórę dłoni, potrzebuję kremu, który będzie silnie nawilżał i natłuszczał, nie pozostawiając efektu lepkich dłoni. W tym akurat nie sprawdza się krem Ziaja Kozie Mleko, ponieważ efekt nawilżenia jest doprawdy krótkotrwały. Zapach szybko może zacząć irytować, zaś po jakimś czasie ręce wchłaniają ten krem coraz szybciej i już po kwadransie pojawia sie potrzeba kolejnego posmarowania czymś dłoni. Kremy Glicea wydają mi się zbyt rzadkie. Z tańszych produktów polecam Cztery Pory Roku aloesowy, ale inne z tej serii też są dobre. Ponadto polecam również Kamill i krem z Oriflame, taki w biało-zielonej tubce. Przede wszystkim najważniejsze jest, by często smarować dłonie kremem, zaś to, co to za krem jest już mniej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazelinka tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia8484
czerwony garniera, rewelacja, a do bardzo suchych dłoni maska oliwkowa ziaji, suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nippy7
doliva - bosko pachnie nie zmywa sie i szybko wchlania! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky pollard
glicerynowy z Avonu. The one and only! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×