Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt

Podobają wam sie ciuchy w panterke?

Polecane posty

Gość pyt

U nas sporo teraz ciuszków jest we wzórki panterki...podobają wam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka..
zdecydowanie nie...Chyba ze jakies drobne dodatki dobrane do reszty stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie podobają się
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna faust
nie wnikam w czym stoisz przy autostradzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
wypowiedź powyższa - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem czy bez sensu
mi tez panterka kojarzy sie z prostytutkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmm
Owszem o ile nie stanowia calosci stroju ... Swoja droga prostytuki widzialam w roznych barwach i wzorkach - wiec kojarzenie panterki z tym "zawodem" wydaje mi sie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
teraz chyba są bardzo modne, co? na pewno nie spodnie, bluzka, czy płaszcz ale jakiś pasek, opaska, apaszka może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko psychiczna
Mnie sie podobaja, ale tylko na szczuplych, zgrabnych dziewczynach. Oczywiscie jako dodatek, ewentualnie bluzka. A zauwazylam ze panterki upodobaly sobie grube, stare baby :o na wieeelkich brzuchach nosza centki i wydaje im sie ze sa takie sexy :o brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale tylko na kobietach młodych, pięknych, zgrabnych i poruszających się zmysłowo jak pantera. Jeśli nie ma się takich warunków, to można sobie pozwolić na np. kocie cętki jako wykończenie rękawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem czy bez sensu
z powyzszych wypowiedzi wynika ze kobiety starsze, o nie takiej tuszy itp w ogole nie powinny sie pokazywac na ulicach:P jak to dobrze ze jestem chuda gowniara:P a co to panterki samej w sobie mowilam o wiekszych powierzchniach-jak detal torebki czy rekawiczek moze ladnie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt daleko idące wnioski... Nie o to chodzi by nie pokazywać się ludziom, ale by nie ubierać się w lateks i tygrysie wdzianko, gdy ma się figurę kota... persa. Oczywiście, można załozyć na siebie skórzane spodnie i buzkę w panterkę a wszystko w rozmiarze XXl. Można założyć biodrówki i podwinąć nogawki do połowy łydki. Można założyć na patykowate nóżki kozaczki, których cholweka sterczy ja u kaloszy. Pewnie, że można. Nikt za to nie będzie karał. Tylko po co eksponować swoje wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ostatnio podobają komplety bielizny w panterkę... zupełnie to do mnie niepodobne ale co tam ;) W życiu bym nie założyla bluzki/spodni w panterkę i nie jest tu kwestia rozmiaru, po prostu nie podobam się sobie w czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyyyttta
panterka jest kobieca i seksi... odpowiada mi ten wzorek...oczywiście na gustownych, oryginalnych rzeczach... nie uważam tego wzoru za tandetny czy kiczowaty- wszystko zależy od kroju,materiału,fasonu- nawet elegancka klasyczna czerń może wyglądać dziwkarsko...dlatego- wzór to nie wszystko.. ja na ten sezon mam chuste-panterke (wiąże ją w pasie, we włosy) oraz imprezowy top (bez pleców, z cienkiego materiału) i nosze go nawet na eleganckie firmowe przyjęcia...także jest OK dziewczyny, gdzie kupiłyście jakieś bluzeczki w panterke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicik
Tak podobaja mi sie te ubranka w panterke tzlko prubuje ynajsc fajne bluyki w panterke w jakims sklepie internetowzm i na nic nie moge trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli panterka to tylko na dodatkach. Pantofle na niskim obcasie, do czarnych spodni i bluzeczki, szeroka opaska na głowę, pasek. Taki wzór w dodatkach mi się podoba, ale przebieranie się za dzikiego kota - nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancik, ciekawa jestem jak ty cos próbujesz \"znajść\" skoro na Allegro od tygodnia na stronie głównej jest zakładka do odzieży w panterkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia z solarium2
oj , ładne są ..śliczne. sama nosze spodenki w panterke i kurteczke w zeberke......:P do teco lakierowana rózowa torebka . no i blond fryz.KONIECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
Myslisz ze to było smieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×