Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona...tajemnicza.

3 miesiace normalna miesiaczka 4 miesiac brak?!

Polecane posty

Gość Ona...tajemnicza.

Drogie czytelniczki mam powazny problem. Prosze odpiszcie mi na tego posta, gdyż bardzo przeżywam to co się teraz dzieje. Z chlopakiem kochałam sie 2 lipa.. nastepnie przez 3 kolejne miesiace mialam normalnie okres. Teraz jest październik i okresu brak, spóźnia się już ponad tydzień, temperatura jest w normie(36 stopnie), brak jakichkolwiek objawów. Strasznie się boje tego najgorszego, ciązży! A do tego wszytskiego 12 lipca chlopak mnie zostawil po tym, jak bylismy ze soba ponad rok. Trzeba dodac ze kochalismy sie z prezerwatywa, strasxznie sie boje, czemu ta miesiaczka sie spoznia!?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA25
Bez paniki. Mój okres spóźnia się czasami nawet ponad 2 tyg. i w ciąży nie jestem, a mojej koleżance potrafi się spóźniać miesiąc. Jest bardzo wiele czynników które wpływają na zaburzenia cyklu i na pewno nie jest to stosunek z lipca. Nie ma się czym martwić bo to nic groźnego. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona...tajemnicza
hehe zrobilam test i wyszedl ze nie jestem w ciazy.. a naprawde balam sie.. bo mialam jak dotad regularne miesiaczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×