Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

... a ja, to bym sobie poświntuszył ...

Polecane posty

małe co nieco, ale widzę, że tu zastój jakiś straszliwy :( Czyżby wszyscy seksili się w ten jesienny wieczór niedzielny? Wszyscy? co do jednego, poza mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nie jestem osamotniony w swojej czystości (tfu...) bezgrzesznej, wcale mnie nie pociesza! To, że inni mogą, a ja nie ( bo nie mam z kim), jeszcze bardziej mnie frustruje! Chyba zostanę sfrustrowanym zboczeńcem :( Ratunku! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze trochce napisze, zeby zobaczyc wasze reakcje :/. Wiec ja lubie tak: od kad zamekaja sie drzwi sypialni nie jestem juz jego Aniolkiem, jestem jego dziwka. Podchodzi do mnie, chwyta mnie za twarz, mocno. Mowi mi, ze jestem jego qrwa i ze bedzie robil ze mna co tylko chce. Lubie udawac, ze mi sie to nie podoba. Rozbiera mnie bardzo gwaltownie, rozrywa cos czasmi jesli ma problem ze zdjeciem, ja sie bronie za co dostaje w twarz. Chwyta mnie mocno za wlosy i sprowadza na kolana, wyjmuje go i wpycha mi go do ust, do konca, az sie dusze, ciagle trzyma mnie mocno za wlosy. Robi przerwy w ktorych kaze mi lizac jego jadra, czasmi mnie udezy a czasmi dostane takie lanie ze az milo. Bywalo, ze zwymiotowalam od tego jak mi go wpychal do konca. Ma duzego, ale juz sie przyzwyczailam, lubie brac do gardla, ale wole jak mam gole odchyla do tylu, tylko ze wtedy nie ma takiej zabawy. Jak mu sie znudzi robienie mu dobrze, to mnie podnosi, oczywiscie mocno, wypina mnie i zaczyna rznac. Bardzo lubie jak mnie bije to tulku i udach. Jak ma ochote to mnie rznie w dupke. Boli wiec krzycze za co jeszczebardzij dostaje i jeszcze mocniej to robi. Robi ze mna wszystko na co tylko ma ochote, na koniec konczy mi na twarz i sie bawi sperma na mojej twarzy, bije mnie nim i kaze wszystko zlizywac. Potem zmeczoczony idzie sie polozyc a ja moge odpoczac z jego penisem w ustach albo przy nogach. To tak w skrocie. Oczywiscie nie zawsze tak jest, jak mamy ochote to sie tak bawimy. Prosze aby osoby nic nie wiedzace o tych klimatach sie nie wypowiadaly. O gustach sie nie dyskutuje. Kto ma podobne upodobania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chwilowo tez nie ma z kim:O ale tylko chwilowo:D no i przykro mi,ale nie jestem w stanie pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że mam ochotę na świństwa, wcalele nie oznacza, że mam ochotę sprzątać pawie ;-) O gustach się nie dyskutuje - fakt, ale o stylistyce to i owszem. Jak o jedzeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu sobie? Pomóc? Namawiacie mnie do samogwałcących zachowań?? Nie może być! Poza tym układ: ja z mną - wydaje mi się mało atrakcyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydż nie nastraja mnie erotycznie ;) Za to wyobrażenie wzroku Twojego, tak! Ach ... te stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.....to ja nie dyskutuje. ale postanowiłam napisać jakie ja mam poglądy na temat seksu. uważam że to co dzieje sie w sypialni jest w pewnym stopniu odbiciem życia codziennego......a dokładniej kobieta która pozwoli się traktować w łóżku jak dziwka....wcześniej czy później usłyszy podobne określenie z ust swojego faceta w życiu codziennym. Ale to moje zdanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to chyba przemęczenie:D zamiast tu zaglądać powinnam sie pokochać i iść spać...jak cos poprzekręcam od razu przepraszam...ale jestem zmęczona jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ostry sex jest fajny..to że jest nieziemsko nie znaczy o złym prowadzeniu sie kobiety..wole ostro niż ciapowato:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z pogladem, ze \"dziwkarstwo\" w sypialni jest tożsame z tym bardziej powszechnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeszę bezczynnością swoją. I przyzwoleniem na dywagacje parafilozoficzne, zamiast świntuszyć na całego :( Ech ... upadłem na dno samo! Przegrywam życie swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ludzie wymyślają różne rzeczy w łóżku....ich prawo....ich decyzja....ich wybór. być może są kobiety które lubią czuć wyższość faceta....być może są faceci którzy lubią tą wyższość okazywać. ja.....akurat nie lubie:) gdyby mnie potraktował ktoś w łóżku jak dziwkę.....drugiej okazji by nie miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem takie sranie w banie..to nie takie łatwe..owszem na jedno bzykanie to tak, ale cos konkretnie hmm trzymam jednak kciuki ze poznasz kobietę z gorącym temperamentem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań...no ja musze zmykać..myśl pozytywnie ,problem rozwiąże sie sam👄czas na parę min przyjemności:D i lulu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstynentka
Ano nudzą, a juz miałam nadzieję, że coś ciekawego poczytam. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×