Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoline.............

Jutro po wynik testu na HIV....

Polecane posty

Gość karoline.............

jak ja się boje............. :( Az się trzęsę od kilku minut na samą mysl... Idę odebrać wwynik testu na HIV... Wiem,ze mogę miec, bo miałam wielu partnerów.....Mam złe myśli...Ale nie chcę popełniac samobójstwa....... BO bym sprawiła wielki ból rodzinie.... Ma ktoś z was HIV i jak z tym żyje??.........Pomóżcie mi proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......1234567.......
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......1234567.......
Glowa do gory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolik
no to odmawiaj różaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=-=-=-=-=-
nie przejmuj sie, nie bedziesz pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline.............
dziekuję hakuna i 12345 ... jesteście Kochani.... Kazdemu zdarzyły się przygody, no a raczej większości z nas. I po 3 latach takiego bawienia się odwazyłam sie zrobic ten test..... Bo nigdy nie wiadomo,ze jakas dziewczyna tego z ktorym sie kochałam nie miała HIV... Albo jakiś jej ex.... Czesto wydaje sie ze porządny chłopak, amoze trafił na jakąś co go zaraziła, a on nawet o tym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline.............
załuje tylu przsygód......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozinka
Tez sobie zrobiłam i była szcęśliwa kiedy zobaczyłam minus!!! A przygody jak ty. Nie bój się! 3-mam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeee
napisz jutro jaki Ci wyszedł WYNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline.........
Napisz na pewno! dziekuje Kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline............
ujemny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) :) :))))))))))))))))))))))) jak ja sie ucieszyłam!!!!! :) i podziekowałam Bogu od razu. Od teraz koniec z przygodami,bo chce zeby zasze był ujemny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie odwrotna sytuacja
gratuluję Tobie miałas duzo szcześcia:-)ja dwa razy kochałam sie z facetem bez zabezpieczenia.. stosunek przerywany. Swojemu obecnemu facetowi powiedziałam o tamtych zwiazkach. to nie były przygody a raczej dla mnie powazne zwiazki które szybko sie skonczyły. ale bije sie ze jestem chora a jednoczesnie mysle ze byli porządnymi facetami. nie zarazili mnie bo byłam u ginekologa. ale hiv mozna wykryc poprzez badanie krwi... nie wiem czy sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline............
ja tez sie bałam zrobic ten test........jakis rok sie wybierałam...,az w konu poczułam, ze lepiej wiedziec...,i w razie czego leczyc. Nie bój się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego sie nie boj!!! znam sporo osob ktore mialo duzo partnerow i zrobilo sobie testy-zadne nie mialo hiv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy jeden . zrób sobie.Ja wiele razy miałam robiony przy oddawaniu krwi , ale jakoś nigdy się nie stresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline............
:) Poczytałam duzo w internecie o hiv, i to mnie jeszcze bardziej "popchnęło" do zrobienia testu na hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie odwrotna sytuacja
miałam małe szanse sie zarazic bo potem stosowałam prezerwatywy i nie zgadzłam sie na seks bez gumek...ale ten strach... ale tez boje sie tego jak zareaguje pielegniarka w osrodku...mysle ze ona wie wszytsko i jak zobaczy mój wynik powiedzmy dodatni to spojrzy na mnie z politowaniem albo odrazą bo pomysli ze kochałam sie z kim popadnie albo wstrzykiwałam sobie narkotyki...... a przeciez tym wirusem mozna sie zarazix nie tylko podczas seksu....czy pielegniarka ma prawo zaglądać w wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie odwrotna sytuacja
do avry skoro sie zabezpieczałas przy seksie albo nie miałas przygód to wiadomo ze ryzyko jest minimalne.nie miałas sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutkaaaaaaa
pielęgniarke obowiązuje tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline............
Ja robiłam w prywatnej przychodni eskulap, a wynik dostałam w kopercie. Ona mi wręczyła koperte i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiam
zeby go zrobic ale ja zupelnie nie mam pojecia gdzie sie to robi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×