Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaaaa

TYLKO DLA PANÓW - sonda!!!

Polecane posty

Gość zaciekawionaaa
no ale, czekam na wypowiedzi panów też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są
pindelow a jaka jest roznica miedzy filmami a zdjeciami bo tego nie rozumie ... Po prostu chcesz sie popatrzec na cialo . A czy to bedzie w ruchu czy nie to co za roznica ? Wytumaczyc sie i tak nie da .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Ja se tak nieraz siedze i patrze, ta ma taką a ta ma taką, kurde a może któraś będzie miała w poprzeg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są
musztarda przepraszam za pytanie , ale ile Ty masz lat ze tak madrze nawijasz ? A moze jestes czarownica ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
acha zapomnialem jeszcze dodac ze jem kupe mojej dziewczyny i popijam sokiem truskawkowo -bananowym z biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
są - a jak jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Proszę nie czepiać musztardy, to bardzo mądra kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Te podszywaczu, spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taaaaaaaam
to w Biedronce są takie soki?.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam 22 lata i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Nawet nie oglądałem zdjęcia gołej babki. Możecie mi powiedzieć gdzie znaleźć stronki z gołymi laskami, plissssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taaaaaaaam
kup teraz-dziewczynę na alllegro. Dają gratis do ponczoch...:) bo kupujesz to co na foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
zjadło mi wypowiedź... a taaaam ;) no dobra, ale może JAKIŚ PAN się jeszcze wypowie i odpowie na moje pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taaaaaaaam
panowie poszli już chyba....oglądać gołe baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
tak z rana zaraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
ja naprawde nie jestem Juken tylko jestem soba i tez wiem wszystko tak jak on oprocz Twojego wieku ... musztardo :D Oprucz tego chcialbym dodac ze jestem pelen podziwu dla Twojej znajomosci zycia takiego zwyklego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taaaaaaaam
Bawcie się dobrze. Ja spadam prasować koszule oglądaczowi fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co do musztardki to nie sadze ze jej podejscie to takich spraw mozna oceniac od razu w kategotriach:madra czy nie?? poprostu wie badz zdala sobie sprawe z tegoz e nie mozna zabronic pewnych rzeczy swojemu facetowi:) moj maz odkad go znam ogladal fotki, filmy itp.... na pocztaku brzydzilam sie tego niemniej jednak( po 6latach znajomosci) doszlam do wniosku ze nie ma sensu klocic sie o takie rzeczy!! nieraz siadalismy razem na necie i wspolnie ogladalismy... Przekonalam sie rowniez o tym ze nie zawsze moj mezczyzna celowo wchodzi na takie stronki,poniewaz jak powszechnie wiadomo wpisujac cokolwiek otwieraja sie nam stronki z nagimi panienkami itp...ja sama kiedys walczylam z zamknieciem stronki typu szmaty, dupy ....co dziwne w wyszukiwarce wpisalam slowo- bibliotekarka:) Mnie rowniez podobaja sie panie posiadajace tak piekne ciala:) panow wole zdecydowanie ogladac w ubraniu po to zeby sobie moc wyobrazac co kryja pod spodem:)hihihi zobaczcie!! jak marzenia mozna spelniac!! http://www.metacafe.com/watch/268634/model_evolution_with_makeup_and_photoshop/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczkkkkka
no wiesz co? jak mozna prasowac koszule mężowi ! ech, partnerstwo to podstawa ! poprawiłyście mi humor z samego rana, dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Te fałszywy jufus nie podskakuj i nie pisz z bykami, analfabeta, i od musztardy się odczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
juken-sam zajrzyj tu : www.xnxx.com Ale czy to cie naprawde podnieca ????? Nie ma to jak poznac prawdziwa kobiete z krwi i kosci . Ale pewnie jeszcze mlody jestes wiec nic o tym nie wiesz bo masz bolca 24h/7 A tak w ogole to dlaczego jeszcze nie w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Naprawde jestem zazdrosny o musztarde i prosze sie nie wpierdalac bo wam wpierdole brony w plecy . Mowie powaznie i ostrzegam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Spadaj durniu, małolacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jakis uj
musztarda jest the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
zapomnialem dodac ze moje rodzyny sa najlepsze w okolicy i nawet ojciec rydzyk je u mnie zamawia na sniadanie . Qrwa ale jaja ! yufus ty falszywcze nie pisz zaa mnie bo ja mam 3 kl szpo. i odpierdol sie od mojej musztardki bo ja ja kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
no tak, i topik diabli wzięli... :O ja zadałam pytanie, a Wy się tu zaczynacie wygłupiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
Ty sie od musztardy odczep analfabeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yufus
szukam ryzego pana w srednim wieku ktory wprowadzi mnie w brutalny swiat seksu analnego jestem pasywem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaciekawionej
topik jeszcze nie upadl i nie upadnie dzieki takim ludziom jak yufus . Ja bylem tym ktory sie za niego podszywal i podziwial musztarde (narawde do tej pory to robie) Pozdro dla musztardy :D yufus 3maj sie i nie badz taki zacietwierzony bo jebniesz na serce w koncu Pytanie na dzien dzisiejszy : kim jest musztarda ? Nagroda za pomoc w znalezieniu cizemki pasujacej na jej stope to 25 000 punktow quizowych :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×