Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bziubziuk

DOBRY GIN!!!!!!!!! Chorzów, Katowice, Bytom, Siemianowicach Śl.

Polecane posty

Bardzo proszę drogie Forumowiczki, doradzcie mi dobrego lekarza ginekologa. Najlepiej takiego, który pracuje w szpitalu (chciałabym, żeby poprowadził całą moją ciążę i był obecny podczas rozwiązania). Mieszkam w Siemianowicach Śl. w grę wchodzą okoliczne miasta. ( - Chorzów, - Katowice, - Bytom )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecic Ci bardzo dobrego lekarza z Zabrza (chociaż przypuszczam że jest to dla Ciebie za daleko :(). Mam na myśli doktora Tomasza Kowalskiego który ma swój prywatny gabinet ale również przyjmuje w klinice położniczej na ul. Traugutta w Zabrzu. Pan Kowalski jest świetnym ginekologiem ale również bardzo miłym i sumiennym człowiekiem :) ... wiem to z doświadczenia gdyż obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży i właśnie on prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest facet :) tel. 25-70-369 przyjmuje w poniedziałki i czwartki, musisz się wcześniej zapisać. Adres - Katowice, Kościuszki 24. Jak stoisz plecami do centrum to zaraz za Placem Miarki po lewej stronie. Najlepiej jechać tramwajem 6,16,41, bo z parkowaniem są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, to dla mnie bardzo ważne! Prawdę mówiąc słyszałam już o szpitalu w Zabrzu. I rozważam ten szpital, tym bardziej, że mój mąż pracuje w tym mieście - będzie miał blisko :) Kiara21 Trzymam za Ciebie kciuki! Mam jeszcze prośbę, napisz jeśli wiesz. Czy w tym szpitalu jest może szkoła rodzenia? - często są przy szpitalach. A może już ktoś z Twoich znajomych rodził tam, jaka jest opinia. Interesuje mnie wszystko. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przy tej klinice na Traugutta nie ma szkoły rodzenia ale jest ona całkiem niedaleko bo w przychodni na ulicy Trocera w Zabrzu :) Kiedyś wypowiadały się tutaj kobietki które rodziły właśnie na Traugutta i opinie były pozytywne :) a i moja przyszła szwagierka w środę urodziła córeczkę w tej klinice i bardzo sobie chwali personel :) Zresztą trafiła ona na Traugutta po tym jak w klinice w Siemianowicach Śl. spartoczyli robotę bo przegapili u niej poważną wadę genetyczną układu płciowego ... dlatego też malutka urodziła się 2 miesiące przed terminem :( Ale na szczęście jest zdrowiutka :) Ja również będę rodzic na Traugutta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam również że w klinice na Traugutta nie nacinają krocza kiedy jest to zbędne. Nacinają tylko w konieczności... co jest dla mnie również plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara21 Dziękuję naprawdę mi pomogłaś. Zdecydowałam się na wizytę u p. Kowalskiego, mam nadzieję że \"się do dogadamy\". Troszkę przeraża mnie ta odległość ( ok 25km) do szpitala w razie porodu. Jednak nie mam zamiaru rodzić w Siemianowicach, moje znajome mają bardzo złe wspomnienia.... Moja mama również! Serdecznie współczuję Twojej przyszłej szwagierce, całe szczęście że malutka jest zdrowa. Chyba teraz rozumiesz, dlaczego szukam odpowiedniego lekarza i dobry szpital. Czy znasz może adres albo tel. do prywatnego gabinetu dr Kowalskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam klinikę na traugutta. Moje obie ciąże prowadził ordynator - jest rewelacyjnym specjalistą. Drugą moją ciążę uratował 3 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana już Ci podaję z tym że ja znam tylko numer do jego prywatnego gabinetu (on przyjmuje tam w poniedziałki i środy od ok.16 czasem wcześniej troszkę). To jest tak: ul.Szczęśc Boże 7, 41-800 Zabrze tel. 373-93-30 A jeśli chciałabyś z nim porozmawiac jak jest na Traugutta to musiałabyś znaleźc sobie numer tej kliniki w książce telefonicznej i tam po prostu poprosic do telefonu Pana Kowalskiego lub poprosic o jego numer komórki - myślę że bez problemu Ci podadzą :)Albo ta pani w jego prywatnym gabinecie również poda Ci numer jego komórki :) Acha ... dodatkowy plusem tej kliniki na Traugutta jest jeszcze to że mają oni swoją poradnię laktacyjną :) Więc gdyby było coś nie tak z pokarmem to oni zawsze pomogą :) Jestem pewna że już po pierwszej wizycie u doktora Kowalskiego będziesz pewna że wybrałaś zaufanego i dobrego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może poleciłybyście lekarza i szpital w okolicach Świętochłowic? może obiło Wam się coś o uszy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić lekarza z Tarnowskich Gór.......ale chyba za daleko co? Pani dr Katarzyna Chmiel pracuje w szpitalu nr 3 przyjmuje porodu i robi cesarki ja mam 2 córcie i u niej przechodziłam wszystko,jest bardzo miła np. zawsze podczas usg jak się denerwowałam głaskała mnie po nodze...........nie z jakiś głupich powodów jakie pewnie zaraz ktoś napisze tylko tak z rzyczliwości polecam ją bardzo serdecznie a i za wizytę bierze tylko 30zł z USG 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×