Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RereKumKum

---Facet z syndromem Piotrusia Pana----

Polecane posty

Witajcie kobiety:) Podejrzewałam, ze mój piękny jest takim wiecznym dzieciakiem, co to tylko zabawa, konsola i inne rozrywki ma w głowie, ale niedawno zapytany o to przeze mnie przyznał się. On nie chce dorosnąć (ma 28 lat), przyznał się do bycia dużym dzieciuchem i nie przeszkadza mu to. Mam pytanie do kobiet, które miały lub mają doczynienie z takim typem faceta: czy on kiedyś z tego wyrośnie? Czy jest szansa na to ażey spoważniał i zaczął myśleć nie tylko o sobie i swoich przyjemnościach? Ostatnio powiedziałam mu, że posądzam go o mały egoizm, tzn. nie myśli o założeniu rodziny a jedynie o tym czy jemu się dobrze układa. Czy jest szansa na stworzenie szczęśliwego i trwałego związku z kimś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet27
Też planuje kupić playstation3 aby mieć na czym grać, związek w tym wieku zbyteczne koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrus Pan był boski
:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sę wydaje, że każdy facet ma w sobie coś z dziecka. Ciesz się, że to tylko konsola - o ile z umiarem - a nie np popijawy z kolegami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mojemu męzowi kupiłam konsole, także sie nie martw,ale on nigdy nie wyrośnie, ale mimo to i tak będzie potrafił załozyc rodzine,jak i mój, więc głowa do góry,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agah
Widziały gały co brały. Bo chyba nie zdziecinniał ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Nigdy nei wyrośnie, ale co nie znaczy, że jest nieodpowiedzialny do założenia rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
konsola to prawdziwy lajt- ja znam takich ( nie moich na szczęście) co są dumni z kompletnego, totalnego, absurdalnego egoizmu i dziwią się, dlaczego nie mają baby, bo przecież miłośc to kwiatki i pocałunki, no i jak 2 ludzi kocha się NAPRAWDĘ, to napewno wszystko samo się ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest już nieodpowiedzialny facet:) Ja z chęcią bym poszedł na swoje. Ale mam tez sporo dziecinnych cech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agah---> ni9e bardzo widziały, bo poznaliśmy się jak mieliśmy po niecałe 20 lat czyli jakieś 8 lat temu i wtedy takie zachowanie mi nie przeszkadzało, jednak ostatnio często myślę o stabilizacjii i zaczyna przeszkadzać mi jego sposób bycia. Cyniczek---> niestety popijawy z kolegami też nie są mu obce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 i 2 i 3
podnoszę również ciekawi mnie zdanie innych dziewczyn...mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×