Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

E R O T Y C Z N A P R Z E R W A T E C H N I C Z N A

Polecane posty

--> z powodu nadmiarowej energii jądrowej założyciela tego techniczno-erotycznego topicu. WSTĘP wyłącznie NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Wskazany wzmożony nadzór moderatorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyczyn naturalnych nie mogę być LESBA ;) Popadniesz w obłęd. Stan \"pomięszania mętalnego\" Cię czeka niebawem. Uwierz w końcu: PRZE(x)RAŁEŚ swoje ŻYCIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentalnego jesli juz
i wiesz co oranvag przestan trollic i nie nudz, sprobuj byc oryginalniejszy bo przepadniesz na kafe i przegrasz swoje life pod......nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styx mam dawno za sobą. Z głębin Hadesu przemawiam, więc to mi akurat nie grozi ;) Tako rzecze Zaratustra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentalnego jesli juz
ta, teraz twoje zyciowe poslannictwo ojcze dyrektorze to kazanie na kafe przy uzyciu starozytnych cytatow. cienkie, bo autorzy twoich cytatow byli kims, a ty nie jestes i nie bedziesz jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty to czasem zaglądasz na
inne działy, czy jakiś erotoman z Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wypowiedzi OrAnVag bede sobie czytał do poduszki, zjebiscie szybko usypiaja:D nudziarzu!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może OAV przeprowadza reformy polityczne na Kafe niczym Solon. Owy grecki mędrca z woli ludu ateńskiego zakładał swego czasu \"burdele\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się
dajcie facetowi spokój - niech się wyżywa na swoich topikach ile chce i jak chce a ci co o nudzie piszą niech założą jakiś ciekawy topik to wszyscy tam pospieszymy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuletnie sny mi jak widać służą ;) ale skoro przerwę ogłaszasz wszem i wobec to chyba dobrze zrobię jak pójdę sobie w cholerę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi nie stoi na wysokości :( But w butonierce mam zamiast goździka :( (nie pamietam już ja się te znaczki tutaj wszystkie wkleja) Mea culpa, mea maxima culpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×