Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

hehe przynajmniej wiadomo że się rozmawia z interesujacą osobą :P:D hehe -- no nie wiem ile jest stopni ale jakieś takie mroźne powietrze.. 11 stopni jest teraz.. chyba w dzień tyle było..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest 8 stopni deczko piszesz z lekki opóźnieniem :P no widzisz jak to jest nikt nie chce ze mną pisać :P to że wyglądam jak qwazi modo to znaczy ze wszyscy mają ode mnie uciekać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak wyglądasz.. ale niczek masz przyjemny :) -- pisze z opóźnieniem bo robię jeszcze kilka innych rzeczy -- u mnie jest mgła.. to pewnie i jest tak z 8 stopni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem z poznania i szukam kogoś z kim można się wybrac w piątek lub sobotę na imprezę w celu poznania kogoś i nimam z kim iśc:O może byc nawet samotny facet napewno byśmy se fajne laseczki wyrwali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomku a Ty zawsze pełen \"optymizmu \" :P a wyrwać to można np chwasta ;) a kobiety się zdobywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory ............. a skąd ta pewnośc że nikogo nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory ..........a czy ty czasami nie zabardzo się użalasz nad sobą pozatym ja nie potrzebuje wypic piwka na tzw odwagę tylko kogoś z kim będę mugł iśc na imprę bo samemu chyba niewypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie ja chcę iśc jest grana muzyka następująca lat 70-tych, 80-tych, 90-tych, troche wpółczesnej więc chyba brzmi niezle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym klubie pono jest więcej lasek niż facetów a to dla mnie elegansko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory ............ :(:(:O:O ja idę tam z myślą aby kogoś tam poznac i tyle :) ale przynajmniej będę się starał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pleciecie dzieciaki ;) kto lubi poniedziałek ręka do góry !!?? no bo ja uwielbiam ;) początek... wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz czy tylko porozmawiam może się umówię na drugie spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory .............. śmieszny jesteś powinieneś iśc na rykowisko i tam to wykorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory ......... chyba zabardzo przesadzasz z tym sponsoringiem czasami się można mile zaskoczyc pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×