Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pafnucy100

żeromski-krakow

Polecane posty

Gość żeromski
dobry szpital,fajni lekarze ale podobno już trudno sie tam dostac.Zdażało sie że odsylano pacjentki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
położna stwierdziła, że nie odsyłają najwyżej się czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co sie czeka
A poród postępuje.....I gdzie wtedy rodzisz? Pafnucy o tym że odsyłali wiem od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
jeszcze nie urodziłam, chociaż jestem przeterminowana a co do czekania powiedziała, że jest to problem personelu, że kładą na patologię, albo tak sterują porodami, żeby wszytsko zagrało pozatym do narutowucza przy obecnych korkach to mozna z godzinę jechać, jak nie dłużej...a nie sądzę, żeby chcieli karetkę zapewnić, pozatym nigdy tam nie rodziłam, więc nie wiem usłyszałam to od położnych raz telefonicznie, raz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
koleżanka rodziła w narutowiczu i była bardzo zadowolona, nie miała nikogo umówionego i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chcąca w żeromskim
Ja równiez chciałabym rodzic w żeromskim ale niestety nie znam za duzo opinii na temat tego szpitala.Poprzednie dziecko rodzilam w Narutowiczu i kiepsko wspominam.Nie tyle sam porod chociaz praktykantki połozne byly jak dla mnie za bardzo upierdliwe co potem po ....Ogólnie za duzy oddział, brak klamek w oknach,mozna sie bylo udusić z gorąca,no i brudno.W dodatku trwał remont łazienki więc hałas byl przez caly dzień.Ja bylam na sali z dzieckiem i na takiej sali nie wolno bylo gasić światla na noc więc do dzisiaj pamietam tę żarówkę na suficie. Acha i moje dziecko dostalo uczulenia na ubranka szpitalne-nie wiem w czym one są prane,a we własne nie pozwalali ubierać.Ja i tak małego przebierałam jak tylko dostawałam go z powrotem na salę,dzięki temu wyszlismy w 10tej dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziś byłam w żeromskim na ktg, trafiłam na bardzo miłą panią doktor, położna była niezbyt, stwierdziła, że mogłam się zapisać wcześniej, a nie po terminie na ktg przychodzić, to jej powiedziałam, że mnie skierowali z izby przyjęć do poradni...no bo niby skąd mogłam wiedzieć, że nie urodze w terminie hihi ale ogólenie wrażenie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
Pafnucy a ile ty jesteś po terminie? Może by tak coś przyspieszyć? u mnie zadziałał seksik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziś po terminie 6 dzień, a ze sposobów próbowałam już chyba wszystkiego...seksik, chodzenie po schodac, długie spacery...i cholera nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chcąca w żeromskim
no to pieknie! Ale ten termin jest na podstawie ost.miesiączki? Bo wiesz,że z terminami z usg to nic nie wiadomo....Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
no własnie z ostatniej @, przy czym z USG też się pokrył, zwarjuję niedługo od tego czekania........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
też bym już wariowała.Ale z dzidzią ok? teraz to pewnie ciągle biegasz na KTG. Ale może cię wcześniej położą ...na obserwację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziś byłam na ktg i czekać mam do poniedziałku, w pon. znów ktg...ale przynajmniej trochę się uspokoiłam, bo z dzidzią ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim...
Przekichane...Może w weekend sie uda.Więcej seksu i dużo orgazmow ci życzę.Kurde u mnie jakoś to skutkowalo.pafnucy dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, od razu mi lepiej :-) na kiedy macie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
ja na 3.06,więc jeszcze chwila.Ale pafnucy ty masz tam lekarza lub polożna.Ja akurat zmieniam lekarza bo muszę,gdyż mój nie jest w żadnym szpitalu a ja sklaniam sie ku cc.Więc u mnie musi być lekarz.A u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
mja gina też nie pracuje w szpitalu, ale teraz chodzę do szpitalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
Podobno tam wszyscy są ok. Pafnucy .....a ja myślałam ,że dzisiaj to już ciebie tu nie będzie ;) a Ty dalej.....Ten twój maluszek to chyba czeka na wiosnę.No ale od jutra ma być już ciepło to niech głowę wychyli i zobaczy....Powodzenia życzę ...jakby co to po powrocie ze szpitala napisz jak było....bo ja jeszcze się trochę pomęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
jeszcze w domu, ale coś się ruszyło...czekam teraz tylko na większe rozwarcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
No to super! Ja wczoraj trochę cierpiałam-jakies bóle czy co.....Mam nadzieje ,że sie nie spotkamy na ginekologii,bo patologia jest przecież obok porodowki.Jakby co to Cię pafnucy odwiedzę,ale wolę jeszcze nie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
No no ,widzę że cie tu pafnucy nie ma....no to pewnie jesteś już mamunią.Trzymam kciuki...i szybkiego powrotu do domu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
zeromski bardzo ok, urodzilam 27,03 dziewczynka :-) napisze wiecej jak dam rade usiasc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Paulka123 a ty juz niedługo, życzę lekkiego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
Pafnucy --GRATULACJE! Czekamy na szczegóły.Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim...
Urodziłam w żeromskim,tak jak chcialam.Ale czy wszystko jest tam takie suuuuper.No nie wiem.Jeżeli ten szpital ma I miejsce w Małopolsce to jakie są inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi2007
Napisz co było "nie tak" w szpiatlu w którym rodziłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Też chcąca w żeromskim gratulacje i odezwji się :-) jeśli chodzi o - to przede wszystkim łazienki, prysznic koszmarny, sale poporodowe w sumie ujdą, ale też przydałby się remont, pediatryczka taka sobie, a reszta była dla mnie przynajmniej ok, przede wszystkim personel bardzo ok, babki pomagały po porodzie we wszystkim w karmieniu itd. w sumie wyszłam w 3 dbie więc krótko byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
Co do położnych to może 3 są ok,reszta udaje.Sama słyszałam jak jedna do drugiej mówiła z pogarda o kobiecie po cesarce-czego sie znowu drze,i która pójdzie do niej...Ja byłam na górze bo po cesarce i wcale tak cudnie nie było.Położne z dyżurki noworodkowej darły sie jak przychodziłam o 10 minut za póżno na karmienie(bo było dokarmianie) a z tego stresu to już bym całkiem pokarm straciła ale wyszłam po tygodniu do domu.Ja akurat pediatre miałam ok.ale słyszałam że inne są gorsze i mniej przyjazne dla mamy i dziecka.Niejedna mama przez te baby płakała.Miałam przyjemnośc z jedna sie spotkać na dyżurze niedzielnym.Lazienki -fakt koszmar,niewiadomo jak stanąć żeby nie upaść,a jak się jeszcze nie ma siły po porodzie to nawet nie ma sie czego przytrzymać,żadnej poręczy.Zero intymności!Nie ma nawet głupiej zasłonki,wszystkie baby gołe z ranami i bolącymi brzuchami a do tego okna na podjazd.Ja bardzo wstydliwa nie jestem ale nie powiem przeszkadzało mi to ,bo czemu wszyscy maja mnie ogladać w takim stanie.Opatrunki nie sa zmieniane w zabiegowym -bo takiego nie ma-ale na sali na której się leży.Dobrze że wypraszaja wtedy odwiedzajacych:)Naprawdę rozczarowałam się co do tego szpitala STRASZNIE. Pierwsze miejsce w rankingu,bosz...Może jestem upierdliwa ale ja też pracuje w służbie zdrowia i może dla tego tak na to patrzę.Ciekawe jak teraz jest w czasie strajku-wol nie mysleć.I dobrze że mam to już za sobą.Pozdrawiam inne babeczki chcące w żeromskim.Może będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcąca w żeromskim
Sorki że sie nie odzywałam ale koszmarne wspomnienia nie dawały mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×