Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pafnucy100

żeromski-krakow

Polecane posty

Gość pafnucy100
dzięki olinku za wszystkie informacje, jesteś wielka :-) termin mam na 16 marca więc jeszcze trochę :-) nie chcę pisac na 30 latkach, bo wiem, że to wkurza inne starające się i je z lekka dołuje, sama wiem jak to jest czekac i czekać... ale odezwę się też na 30 latkach wkażdym bądź razie jeśli chodzi o szkołę rodzenia w żeromskim to już do maraca jest brak wolnych miejsc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pafnucku:) Wiem wiem ze problem z miejscami tam. Ale nie prezjmuj sie Ona mi mowila ze jakiejs tam Eureki sie nie dowiedziala:)Tak ze nie wyrzucaj sobie...to samo co mozna z publikacjo poczytac o porodzie ,opiece nad niemowlakiem. Jakbys sie decydowala jednak i miala jakies pytanko to pisz smiało:) A co do tematu na topiku... Wiem cos o tym bo niestety nie pisuje juz tam:( a poszlo własnie o to.Ze stanełam w obronie tego zeby przyszle mamy mogly pisac o swoich lekach i uczuciach.Dostało mi sie wiec podziekowalam. Dodam sobie ten Twoj topik do wybranych.Wiec jak cos nie bede szukala. To powodzenia w yborze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfujkfumjg
Olinku widze ze masz krótka pamięc zaczeło sie nie od tego ze stanełas w obronie mam tylko ze skrytykowals agatje za otworzenie nowego topiku co jest oczywiscie jej osobista sprawa dlaczego nie krytykujesz pafnucego za to ze otworzyla swo topik widze ze po prostu masz za duzo wolnego czasu i wpisujesz sie wszedzie gdzie tylko sie da Wez ty sie moze do jakiejs pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brak zajecia to ja nienarzekam.Tamten temat sie skonczył.A Ty jak widze wciaz swoje. Niesamowite....czy to Cie tyczy w jakikolwiek sposob?jesli tak to nie pisz tutaj dziewczynie w topiku bo to nie na ten temat.Chcesz to mecz nadal ten\"problem\"tam gdzie powstał .Mnie przyganiasz a sama sie wciskasz gdzie Cie nie prosza i nie na temat piszesz zupelnie. Przepraszam Pafnucy...ale jak widzisz.Jeszcze komus na \"watrobie cos siedzi\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgtrgfs
to nie przekazuj pafnucemu klamliwych informacji i nie wybielaj siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
czytam topk o staranich 30 latatek,w końcu sama kiedyś brałam czynny udział w staranich i jego tworzeniu i to nie tak całkiem dawno :-) ale nie wpisuję się i już, a ten jest na zupełnie inny temat, bo myślę, że wiele dziewczyn zastanawia się gdzie urodzić i jak to jest, zwłaszcza gdy robi się to pierwszy raz w życiu :-) olinku pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
i bez awantur prosze wpisywać się tematycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
podnosze temat, termin porodu się zbliża a ja wciąż w rozterce :-) italiana napisz jak było w szkole rodzenia ja uczestnicze w szkole rodzenia w Ujastku, zdążyłam zwiedzić szpitali i nie ma co ukrywac wogóle szpitalnie nie wygląda, raczej jak jakiś hotel, wszystko czyste itd., pani połozna oprowadzająca bardzo miła mam pytanie czy któraś miała, ma umówioną położną z żeromskiego albo lekarkę, lekarza z żeromskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, ja tam w ciąży nie jestem, choć bardzo bym chciała być... mimo to chętnie słucham opowieści o Żeromskim i o Ujastku... i też jestem w rozterce... nie wiem czy to Ci sie przyda, ale słyszałam że ordynator szpitala na Ujastku, dr juszczyk jest ponoć świetnym lekarzem... wszystkie kobitki pchają się do niego drzwiami i oknami. Moja koleżanka tam rodziła, ale jeszcze nie rozmawiałam z nią o wrażeniach. Jak tylko z nią pogadam na ten temat, to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italiana
szkoła rodzenia w żeromskim-SUPER!!!!!!!!!!!!!! Polecam! prowadziła ją świetna babaka! Cieszę się ze chodziliśmy tam! Ja już termin mam coraz bliżej (luty) i tam będe rodzić. Moze szpital nie wyglada jak hotel....ale myślę że jak będe miec skurcze i bóle to nie będe na to zawracac uwagi....... co innego sie liczy. Wydaje mi się ze to doby szpital do rodzenia. Będe próbowała załatwic sobie połozna .....mam nadzieję że wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja niestety spóźniłam się do szkoły w żeromskim, dzwoniłam w październiku 2006 i niestety nie było już miejsc aż do marca 2007 :-( Italiana odezwij się jak uda ci się załatwić położną i daj przepis jak to zrobić, bo mam wrażenie, że wszyscy mają jakieś swoje położnę, ja będę bez i mnie totalnie oleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana
hej Ja do szkoły rodzenia zapisywałam się w lipcu na listopad ;) Co do połoznej to oczywiści dam znac czy cos wyszło,ale mogę doradzic inne rozwiązenie, które sama zastosuje jak mi nie wyjdzie wcześniej z położną: mianowicie można się smiało dopgadać juz na miejscu jak się przyjedzie na porodówkę, dopytać która jest na dyżurze jak ty bedziesz rodzić i dogadać się z nią :p ...wiesz o co chodzi... ;) I będzie oki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki italiana też chyba tak zrobię, wtedy to najpewniejsze, bo tak to nigdy nie wiadomo czy trafi się na właściwy dyżur,tym bardziej, że olinek pisał, że i tak poród odbiera położna dyżurna... a lekarza masz jakiegoś z żeromskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
italiana a czy w szkole rodzenia dostałas jakiś wykaz potrzebny do szpitala dla mamy i dziecka? napisz co trzeba zabrać jeśli tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
podnoszę temat, italiana zniknęła, a może napisze ktoś kto uczestniczył w szkole rodzenia w żeromskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hop hop, ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam dziewczyny! zdecydowałam się na żeromskiego, a że termin już nie długo, zbieram wszystkie opinii o pobycie, o tym co potrzebne, czy zamawiałyście położną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dla zainteresowanych dziś się dowiedziałam, że w żeromskim mozna znieczulenie wziąść tylko ze wskazań medycznych, chyba jednak jest to minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucku..:(ja wiedzialam i zapomnialam na smierc Ci napisac ze tam tak jest...przepraszam alem gapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też ciężarna....
Ja wybieram zdecydowanie Żeromskiego.Przeciez nawet w rankingu najlepszych szpitali jest na pierwszym miejscu w Malopolsce.Chciałabym jednak poznać jeszcze inne opinie mamuś które urodzily tam w tym roku tj.2007. Jak wygląda tam temat cesarki? I jak z rodzącymi bliżniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
olinku nic nie szkodzi, wczoraj tam byłam na rekonesansie, więc sama naocznie się dowiedziałam co i jak :-) oczywiście tylko w teorii, to znieczulenie to fakt minus, w sumie nie nastawiam się na nie, ale mimo wszystko, człowiek powinien mieć dostęp do różnych możliwości, nawet odpłatnie, co to komu w końcu szkodzi... Ale ogólenie atmosfera bardzo miła, pani która z nami rozmawiała również i sprawiała wrażenie osoby bardzo fachowej. Co prawda warunki lokalowe w ujastku są lepsze, nawet jeśli chodzi o sale porodowe, ale jak ktoś już tu napisał nie tylko firanki w oknach się liczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana
pafnucy100- urodziłam syna w żeromskim :D Było naprawde spoko! sale porodowe -bardzo fajne! poporodowe0 - takie sobie...ale opieka- połozne i lekarze--> super!!!! Polecam!!!!!!!!! pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuje rodzić w żeromskim na początku czerwca. Chodze do dr Marka Kmieć, który tam pracuje. Słysząłam narazie same dobre oipinie na temat tego szpitala. Ma ktoś liste rzeczy z tego szpitala, któe trzeba zabrac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
italiana gratulacja!!!! ale ci dobrze, masz już przy sobie syneczka a jak w końcu było z położną? co do listy rzeczy, to rozmawiałam z położną i nic szczególnego nie potrzeba, nawet ubranek dla dziecka, tylko pampersy i chusteczki na stronie ujastka jest lista i w zasadzie się pokrywa z tym co potrzeba do żeromskiego(dokumenty i rzeczy dla matki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
italiana jakbyś miała chwilkę skrobnij coś więcej o porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
podnoszę temat może ktoś sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana
postaram się opisac poród ale jak znajdę więcej czasu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POODNOSZĘĘĘĘĘĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
italiana jakbyś znalazła chwilę....zostało mi zaledwie 7 dni do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×