Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sknera

prezenty świąteczne pomysły?

Polecane posty

mam pytanko o jakieś fajne i nie za drogie prezenty dla rodziny i znajomych co kupujecie? chce już zacząć teraz bo potem kupuje same beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz myślałam nad prezentami. Zaczynam narazie od kupowania kosmetyków w Rossmanie bo co jakiś czas są tam przecież promocje i do Świąt trafić się mogą fajne rzeczy. Już kupiłam ten podkład L\'oreala za 39,90 i błyszczyk maybeline za 12 zł a teraz się zastanawiałam nad kupnem kompletu odżywka + szampon z Dove (12zł) ale już było za późno i po promocji już. Kupiłam też jakiś czas temu w Tesco taki super szalik w morskim kolorze Cherokee taki ala robiony na drutach za o 20 zł, ale był taki śliczny że sie nie mogłam oprzec i sama go nosze i juz będzie tylko mój :) Kupiłam też termofor z takim futrzatym pokrowcem białym w kształcie serca w This & that (25 lub 29 zł juz nie pamiętam). I zastanawiałam sie nad jakaś biżuterią ale jeszcze nic nie trafiłam takiego ah i oh :) No nie są to może super tanie prezenty ale lepiej kupić teraz po trochu niż tuż przed Świętami zarzucić odrazu grubą kasą i kupić byle co bo lepsze rzeczy są juz wykupione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupując prezenty dla dzieci korzystam ze sklepów internetowych, zwłaszcza http://kupzabawke.pl/index.php :) i jestem bardzo zadowolona. C odo innych prezentów, to najchętniej wybieram allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mężowi, czy też chłopakowi ciężko jest znaleźć coś fajnego na prezent . W zależności czym się zajmuje, jaki są jego pasje, ważne jest by z tej strony dobrać mu prezent. Warto też zwrócić uwagę na to jaki zawód wykonuje, gdyż mogą to być w takim przypadku jakieś śmieszne gadżety. Ale zawsze dobrym, trafionym pomysłem jest zegarek, ja polecam Ci ze strony allinside. Jeżeli nie będziesz chciała zegarka to znajdziesz tam inne ciekawe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×