Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrodzona

PRISON BREAK .... ...

Polecane posty

Gość odrodzona

Witam, kto z Was może mi powiedzieć, co wydarzyło się w pierwszym odcinku drugiego sezonu?... Głównie chodzi mi o info, czy w końcu ucieczka się powiodła. Bo odcinek 22 zakończył się niestety odlotem samolotu bez naszych bohaterów.... i cała jestem w nerwach, mam nadzieję, że ten okropny Bellick nie dopadł naszego "Pięknisia" - Scofielda... Właśnie zrobiłam papierowego żurawia origami i postawiłam na monitorze :) Pozdrowienia dla wszystkich miłośników tego niesamowitego serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieczka sie udala..a cala 2ga seria to historia opisujaca ta wycieczke, tzn sorki wycieczka sie udala z murow wiezienia ale jeszcze zagranice nie uciekli:) jestem na 7.odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
dziękuję za odpowiedź - no to kamień spadł mi z serca, bo w tym serialu wszystko jest tak nieprzewidywalne, że nie zdziwiłabym się, gdyby uśmiercony został nasz Scofield....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to taka sprawa
nie no to żenada :O jak można opowiadać co będzie dalej? Przecież to psuje przyjemność oglądania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
to nie czytaj ;-) ja tylko chciałam wiedzieć, czy ucieczka koniec końców się powiodła czy nie, bo gdyby nie - to chyba nie oglądałabym już dalej, za bardzo wciąga ten film... chociaż może.... "im mniej wiesz.... tym dla ciebie lepiej... " ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie swojego posta przeczytalam i mnie rozwalil :\"wycieczka sie udala z murow wiezienia\" :) tam mialo byc wszedzie ucieczka nie wycieczka:) bo na wycieczke to nieco ryzykowna;-) pozdrowienia dla ciebie odrodzona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
haha :) dzieki czarna za odpowiedzi - z ta wycieczka fajnie wyszlo ;) dosc ekstremalne atrakcje na wycieczce maja nasi bohaterowie a powiedz mi jeszcze - kto jest Twoim faworytem sposrod bohaterow PB?... Moim Scofield - zakochalam sie w jego genialnym umysle i oczach, jego spojrzenie jest... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha i ja tez juz widzialam
wlasnie teraz skonczylam ogladac koncowy sezonu NIE CZYTAC dla tych co nie chca wiedziec Pierwszym zlapanym i zastrzelonym wiezniem, jest ten z Mafii. Najmlodszy uciekinier rowniez zastrzelony przez policjanta - 'profajler' - ten ma ich zabic wszystkich. Rozkaz z 'gory' Pieniadze 5 milionow znalezli w piwnicy domu - tam gdzie byly zakopane. Wiezien - ten stary pufta i morderca zabral cala kase. Wczesniej wiezien-mafiozo, ucial mu reke siekiera. Przyszyl mu ja weterynarz, ktorego pozniej zabil. Ojciec doktorki zamordowany, zamach na nia rowniez. Narzeczona brata naszego przystojniaka (tego skazanego na smierc) juz dawno zabita. Jego ex-zona i maz tez, syn posadzony o zabojstow idzie do wiezienia. A ten puk-puk, ucieka na rowerze przez Ameryke do ............... Holandii .......... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
dzieki za info :) pomimo, ze przeczytalam co sie dalej wydarzy, z przyjemnoscia obejrze :) ale powiedz co ze Scofieldem i jego bratem?... uda im sie?.... w ogole jestem pod wrazeniem silnej wiezi jaka ich laczy - o takich mowi sie, ze skocza za soba w ogien, prawdziwa braterska milosc :) pozdrawiam wsyzstkich pozostalych fanow serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaaa
póki co było parę odcinków drugiej serri dopiero, nie wszystkie (przynajmniej ja nie wszystkie oglądałam) więc nie wiadomo co z braćmi. A biorąc pod uwagę nieprzewidywalność tego serialu to może się zdarzyć dosłownie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi wybrac swego ulubionego bohatera-wszystkich bardzo lubie:) no rzeczywiscie Michael ma wyjatkowe oczy:) aha ponoc ma byc 3 seria, jesli tylko ogladalnosc bedzie na wysokim poziomie, 3 seria jesli powstanie bedzie opowiadala nowe watki-wszystkie watki kotre sie do tej pory rozpoczely skoncza sie w 2giej serii:) moze np w 3 bedzie zycie po uczieczce hm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
co ma byc w 3 czesci? skoro w drugiej do 8 odcinka juz dwoch zginelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 3 częsci
Scofield przystojniacha zostaje złapany przez łowce nagród i juz, juz ma byc wydany FBI ale w ostatniej chwili łowca nagród ginie z rąk...własnej żony! (zazdrosnej o jego kochankę :D) Scofield chce nawiac przez pustynię do Meksyku ale najpierw samochod mu nawala, potem trafia do jakiegos ghost town, a wszystkie napotkane tam osoby okazuja sie duchami!!! (no robi się z tego "Archiwum X" normalnie!) Dalej jest jeszcze ciekawiej, bo okazuje się, że w kanapce którą Scofield zjadl w drugim odcinku pierwszej serii byly ukryte diamenty, które tam ukrył Wong, (ten kurdupel z Chinatown, z triady, który wrobil Hancocka w morderstwo w 3 odcinku) więc scofielda oprócz pał szukają teraz również Chińczycy i to aż z czterech wrogich sobie organizacji: - koledzy wonga z Białego Lotosu - wrogowie Wonga z gangu Czerwonych Tygrysów - dwie laseczki z tajwańskiej policji - dupencja z Wywiadu wojskowego ChRL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona
do autora ostatniego postu: no super dzieciaczku, masz wyobraźnie. Ciekawe czy pisanie wypracowań z polskiego też tak łatwo ci przychodzi. Wróć na forum, jak skończysz 18 lat, albo przynajmniej mentalnie dorośniesz. Do fanów serialu - myślicie że faktycznie powstanie 3 sezon? Szczerze mowiac, mialabym obawy, ze dokladanie kolejnej serii byloby juz nieco naciaganiem i ten wspanialy serial moglby na tym stracic :( Jest takie powiedzenie, za konczyc nalezy w momencie, gdy jest najlepiej i najciekawiej, wtedy pozostaje w pamieci pozytywne wrazenie :) Ciekawi mnie, czy autor scenariusza opieral sie na jakichs autentycznych wydarzeniach i postaciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prison - dzięki :) ciekawa jestem tymczasem, kiedy mi przejdzie to fanatyczne uwielbienie dla tego serialu ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie lubie ciagniecia seriali na sile..ale smutno bedzie bez Prison Break...odrodzona prison break z tego co wiem jest dostepny w sieci na torrentach wiec mozesz druga serie sciagnac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czarna
skad sa twoje zdjecia w stpoce?:)piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelowi - temu z serialu
też bym obciagnęła, ale millerowi juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a brata pieknego
majkela zlapali, widzialyscie? razem z synem policja ich zlapala. Teraz czatuje na kolejny odcinek 2 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czarna
Pękna ta Chorwacja:)chyba też się zakocham:)Pozdrowienia Czarna🌼 A koleżance wcześniej nie chodziło przypadkiem o to ze lincolna z synem złapali??Bo tak to było w 9 odc. 2 s.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×