Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julianna29

mikrodermabrazja?

Polecane posty

dziewczyny! slyszalam troche dobrego o tym zabiegu, ale ciekawa jestem waszych opini.. mam troche przebarwien po krostach i jestem ciekawa czy mi ten zabieg wyrowna kolor skory, ile razy trzeba go powtarzac i gdzie w warszawie to zrobic, zeby nie zbankrutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem o trzeba ją wykonac min 5-6 razy zeby cos zauwazyć,sporo kasy na to wyjdzie,ja myśle o peelingu migdałowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milucha
Przeszłam najpierw kwasy na przebarwienia po krostach u dermatologa,tylko u dermatologa polecam,kwasy są rózne i mają różne stężenia nie wygląda się po nich najlepiej ale dobrze zwężają pory ,usuwają zaskórniki co do przebarwień jednak ja osobiście nie jestem zadowolona(to kwesta cery).Przeszłam też mikrodermabrazję,był to bolesny zabieg ale króciutki,jednak moja cera zle zareagowała bo była czerwona przez parę dni a ponoć parę godzin po zabiegu już wszysko powinno być o.k,po prostu dla mnie ten zabieg jest zbyt mocny.Wszyskie zabiegi trzeba wykonać seriami aby miały sens.Jeśli masz trochę przebarwień to po co się katować,niszczyć skórę.Po róznych zabiegach wiem,że trzeba podchodzić do nich rozsądnie i nie robić niczego pochopnie bo może być gorzej chociażby w przyszłości.Każda cera reaguje inaczej i nie można mieć żadnych krost na twarzy aby wykonać ten zabieg.Moim zdaniem zależy też dużo od tego kto dany zabieg wykonuje i czy słusznie został polecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka005
Ja chodzę w Warszawie do Samui Spa i bardzo sobie chwalę! Moja skóra od razu wygląda zdrowiej, jest także delikatniejsza w dotyku. A Spa polecam wszystkim w ciemno, nikt nigdy nie skrzywdził mojej skóry, wszystko zawsze bardzo higienicznie i dokładnie. Jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×