Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna studentka

co kupić dziecku na roczek?

Polecane posty

Gość biedna studentka

co kupic dziecku na roczek? i za raczej niewielkie fundusze, powiedzmy ze do 50zl. aa no i maskotki razcej odpadaja bo już ostatnio jej dalam, ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
ja bym kupiła jakąś zabawkę edukacyjną napewno coś kupisz za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za 50 zl to ja bym dala jakis ladny album,oczywiscie na zdjecia tylko dla maluszka.tego nigdy nie za wiele,a i pamietka zawsze bedzie. a moze nie maja takiego albumu gdzie spisuje sie najwazniejsze wydarzenia z zycia dziecka? edukacyjna zabawka?no nie wiem...za 50 marne szanse:(chyba,ze cos \'na raz\'.ale szukaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Proponuje kupić dwie ładne książki. Dziecko narazie będzie oglądać obrazki, później będzie można mu czytać. Możesz kupić również coś do ubrania. Komplet - czapka zimowa i szaliczek spokojnie dostaniesz za 50 zł, tylko zapytaj wczesniej czy dziecko już ma. Album na zdjęcia odradzam, bo teraz żadko kto drukuje zdjęcia, większość ma w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
zabawka edukacyjna jak najbardziej :)) polecałabym klocki to abawka , ktorej nigdy nie jest za wiele ., Moje dzieci miały ogromny wiklinowy kosz klocków . Jak zaczęły je układać zawsze było im brak :)) moze być też mata edukacyjna ... klocki z gombki:)) albo zabawka na sznurku , dzieci uwielbiają ciągnąć wszystko co się da . Jesli to chlopiec to na rynku sa fantastyczne duze samochody z otworami na klocki , takie jak w kulach edukacyjnych . Taki samochód mozna ciągnąć ... a jednocześnie dziecko swiczy swoje umiejetnosci , dopasowujac kszatłty . Prowadzę sezonowy sklep z zabawkami i klienci zawsze wychodza od nas zadowoleni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste...
ksiązki to super pomysl, najlepiej zbiór bajek opowiadan, wierszyków, to na pewno sie przyda:) teraz naprawde jest w czym wybierać do tego zawsze mozna kupic jakies dobre gatunkowo body, bielizny nigdy nie za wiele pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer komputerem,ale ja zawsze wywoluje wszystkie zdjecia. dlatego tez zaczelam sie bawic w scrapbooking. i jesli juz o tym mowa,to zrobilam dziecku siostry wlasnie na roczek taki albumik.wyszedl swietnie i byla zachwycona. o!a moze sama cos zrobisz?tutaj akurat jest pociag,do ktorego mozna wlozyc jakies malutkie prezenciki ,wkleic zdjecie...napisac na kazdej stronie zyczenia .. http://www.cafeart.pl/content/view/376/109/ do tego mozesz dolozyc jakis ciuszek i wszyscy beda zadowoleni-i dziecko i mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vila...vila...
polecam książkę tylko jakąs dobrą gatunkowo za 50 zł kupisz i to bardzo ładna.... albo popieram wczesniejsza wypowiedż- album na zdjęcia. ja tez mam mnóstwo zdjęć w komputerze ale zawsze zabieram płytke do fotografa i jakies 60 70 wybieram do albumu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Super prezentem są drewniane klocki, ale trudno je dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza
ja ostatnio kupilam rocznemu dziecku za 40 zł takie duze puzzle na podłoge - duże - z mikkiej gabi- jedna czescc wymiar o 40 x 40 cm dziecko było przeszczesliwe - i ja tez - ze utrafilam w gusta sa rozne rodxzaje puuzzzli - w zwierzaczki, w literki, w cyferki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×