Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybbika

badania dla starajacych sie

Polecane posty

Gość rybbika

czy istnieje cos takiego jak "pakiet" badan dla kobiet chcacych miec dziecko? chodzi mi o to, czy moge pojsc do swojego lek rodzinnego po skierowania na takie badania i dostane je? jakie to sa badania (te na skierowanie, nieodplatne)? bede wdzieczna za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest jakiś \"pakiet\", ale przed zajściem w ciążę skierowano mnie na takie oto badania: - ogólne moczu - morfologię - poziom cukru we krwi - wymaz + cytylogię - USG ginekologiczne i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbika
zrobilas te badania bezplatnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo nie chodzę do przychodni. Sama płaciłam za badania, nie są to koszmarne sumy. Teraz jestem za granicą i badania pokrywa mi ubezpieczenie. Ale z tego co wiem jesli skierowanie da lekarz z przychodni to badania są bezpłatne. Nie wiem tylko jak z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla bezpieczenswta jak juz sie tak zglebiac to dobrze zrobic: badanie na obecnosc przeciewcial rozyczki toXoplazmoze -jesli ma sie ciagly kontak ze zwierzeciem niektore kobiety szczepia sie tez na zoltaczke zanim zaczna starnia o dziecko zeby w szpitalu podaczas np. cesarki nie zarazic sie tym dranstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję najpierw skorzystać z testów owulacyjnych. Najprostsze rozwiązania często są najlepsze. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×