Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akkaa

gej też człowiek

Polecane posty

Gość akkaa
nei wiedzialam ze moj topik wywola takie zamieszanie, ale moze to i dobrze, chcialam pokazac ze geje to normalni ludzie, zdarzaja sie mili i sympatyczni oraz zli i okrutni, ja mam przyjaciol gejow i oni maja takie same radosci i smutki jak heterycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homoseksulaizm to nie choroba
to zaraza,cos jak dżuma czy cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jesteście obłudni
My nie chcemy być problemem dla społeczeństwa-my tylko jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zaraze mozna uznac nietolelerancje byc moze Twoje dziecko bedzie gejem lub les i co wytepisz jak zaraze ?? nie rozumie ludzi :(co potepiaja innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jesteście obłudni
to właśnie Ci ludzie są zarazą, bo gdyby nie Oni to nie byłoby tematu gej problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przykre a wiesz kiedys uczyłam wychowania do zycia w rodzinie i nie omijalam tego tematu choc rózne podejscie dzieciaków ze szkoły sredniej ale mam nadzieje że cos im w głowach zostało :) z mojego gadania ogólnie zauwazyłam że kobiety sa bardziej tolerancyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
słowo wymyslone przez zblazowane i zepsute do cna społeczeństwo,znudzone wszystkim i wszystkimi.Zaraza to fakt,który ma swoje miejsce w przyrodzie i z czym człowiek walczy. Zwiazek seksualny nie jest stworzony przez przyrode naturalnie.Jest wytworem chorych zwichnięć seksualnych.I dlatego nalezy tepic homoseksualistów,którzy nie tylko sa,ale wciagaja w to zdrowych osobników społeczeństwa. Pedał nie ceni kobiet,więc nie rozumiem dlaczego kobiety ich bronia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedał jest przy rowerze chlopcze a druga bajka to skad masz takie info że gej nie ceni kobiet a wszyscy faceci hetero cenią ?? phii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jesteście obłudni
"PEDAŁ" jak nas nazywasz nigdy nie uderzy kobiety mimo, że jak twierdzisz Ich nie ceni.Za to mężczyzna heteroseksualny nie tylko katuje swoją kobietę, ale Ją przy tym szmaca i kurwia. Pięknie to okazujecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nietolerancja
jestes malooryginalny/a - powtarzasz po Adolfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmieszniejsze ze podobno wlasnie w niemczech jest najwiecej tych zwichniec nie mówie tu o orientacji - czyzby adolf byl zapatrzony tak w swoja nacje że zapomnial ze wsrod swoich ktos moze byc zwichniety hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście
jestem hetero,stosunek do homo mam ambiwalentny ale za sam tytuł tematu gej też człowiek to przed trybunał generalny bym stanęła żałosne tym bardziej że prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
Naturalnym powołaniem kobiety jest przedłuzenie gatunku ludzkiego.Jesli chodzi o mnie szanuje kobiety i kocham je.Nigdy tez nie uderzyłem kobiety. Nie generalizujcie więc.Wśród kobiet tę zsie zdarzają potwory. Nazwałem Cie pedale pedale,bo nim jesteś .Wsydzisz sie tego okreslenia ?Ciesz się,ze nie nazwalem Cie ciotą.:-p Nie oceniaj zycia heteryków,ani nie przyrownuj się do nich.To dwa rózne swiaty i doskonale o tym wiesz.I nie przytaczajcie tu slow i pogladow Adolfa,ja się z nim nie utozsamiam.Powiedziałem tepić,nie unicestwić,to chyba roznica. asiulek - czy Ty zawsze mówisz tylko półprawdy ? Przytaczasz Niemcy,ale zobacz jaki odsetek jest homoseksualnych wsród rdzennych Niemcow ? Wiekszość homo jest przyjezdnych.Zasymilowani od 2 albo i 3 pokolenia.Araby,Włosi,Hiszpanie,Turcy,Rosjanie...tak tak,duzo jest homo Rosjan. Rdzenni Niemcy to zaledwie 0,5 do 1% całej pedalskiej nacji. ty sie asiulek ciesz,ze masz dzieci,męża hetero.Chociaz nigdy nie wiadomo...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
mówilismy o gejach a nie o kobietach bezpłodnych,nie odwracaj kota ogonem. Tepic w znaczeniu :nie dla legalizacji zwiazków,dziedziczenia praw po partnerze,zakaz pracy z dziecmi etc.Zaraz powiesz ze homoseksualizm to nie pedofilia.:o To tak a propo Twojego wtracenia odnosnie bezpłodnych kobiet. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
o przyjaźń pedale sie nie zabiega,ona rodzi sie sama w konkretnych sytuacjach,nie chwal sie ze jesteś cudownym przyjacielem,bo to niesmacznie brzmi.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam napisałes ze naturalnym
powolaniem kobiety jest przedłuzenie gatunki. Czyli bezpłodna kobieta jest nienaturalna.Na tej zasadzie powinno sie ja tepic, zakazac małzenstwa i dziedziczenia. Homoseksualista to rzeczywiscie nie pedofil. W mysl tej drugiej zasady z kolei powinno sie zakazac pracy z dziecmi mezczyznom, poniewaz gwalciciele to mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chcialam miec dobrego kumpla geja (przyjaznic sie z facetem ktory bylby tylko przyjacielem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TO JEST TO
możemy sobie pogadać o modzie, sukienkach i kosmetykach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
mylisz pojecia a argumenty przytaczasz rodem z LPR :-p Kobieta bezpłodna jest potepiana w srodowiskach muzułmańskich i chyba jeszcze w niektórych plemionach afrykańskich. W Polsce nie i nie taki mial byc wydźwiek moich słów.Kosciół przecież nie potepia bezpłodnych kobiet.To czyste zrządzenie natury.Pedalstwa nie stworzyła natura,więc powinno byc tepione. Co do drugiej zasady,nie zauważyłaś ze jakby ostatnio wiecej jest agrysywnych kobiet,które katuja swoje dzieci a niekórym zlecją zabicie ich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej zkzia
do nietolerancja to tylko puste: dlaczego odrazu "pedale" ?? skad w tobie tyle nienawisci, nie jestes przypadkiem muzulmaninem? Katolikiem napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam napisałes ze naturalnym
kobieta bezplodna to zrzadzenie natury, A homoseksualista? Czyje? Pana Boga? Mam przyjeciół , których jeden z synów jest homoseksualista. Są wykonczeni psychicznie przez takich jak ty. Mowisz, ze nie uderzyłes kobiety - a uderzasz słowem matki homoseksualistow. Obys mial syna geja - to zrozumiesz jak to jest. No - jesli i kobiety sa coraz agresywniejsze to kto bedzie uczył/wychowywal dzieci? Kocice?( heteroseksualne oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
Nikomu nie zyczę źle,ale w tym jedynym wypadku zrobie wyjatek: sam napisałes ze naturalnym - a ja Tobie męża :-p Homoseksualizm jest nabyty,mam nadzieję że rozumiesz.Nikt nie rodzi sie homoseksualista.Tylko słabe psychicznie jednostki ulegają presji starych ciot i staja sie takie jak one.Punkten zaczepienia sa tu oczywiście pieniadze.Pedaly sie nimi chwalą i kuouja z nie partnerów.Czy ja potępiam matki homoseksualistów ? W pewnym sensie obarczam ich odpowiedzialności,ze w odpowiednim momencie nie potrafiły wkroczyć do akcji i matczyna miłościa zwrócic swoje pociechy na drogę przyzwoitego zycia. Nie poczuwam sie do winy,ze jakies pedały sa psychicznie wymaltretowane.Nikt im nie kazal zostać odszczepieńcem.Ale oni pewnie nie oczekuja dręczenia psychicznego...:-p Kto będzie uczył dzieci ? Moze kobiety lesbijki.Sa nad wyraz łagodne :-p gej zkzia - pedał to też puste słowo,gdzie ty tu nienawiść widzisz? Nie jestem muulmaninem,jestem katolikiem aczkolwiek nie tak zarliwym jak myslisz.Nie z "moherowych",Co nie przeszkadza mi być normalnym.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz jest akurat hetero
mamy dwoje dzieci. tez hetero. Drugi raz za maz sie nie wybieram. Homoseksualizm nabyty? Przyjaciele maja drugiego syna, za dziewczynami biega .Tak samo wychowywali. Nawet roznica wieku mała. Posyłali na terapie - nici. Homoseksualisci rodza sie przeciez w rodzinach hetero. I maja hetero rodzeństwo. A na czym polega odpowiednie matczyne wychowanie? Ktora matka specjalnie wychowuje syna na geja i chce ,zeby mial ciezkie zycie? Drugi temat - a o coreczkę sie nie boisz, tylko o synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej zkzia
pedal - to obrazliwy wyraz, czuje sie obrazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×