Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akkaa

gej też człowiek

Polecane posty

I stad tez roznica. Dla mnie geje to pierdoly za przeproszeniem. Za malo ikry do dzialania produktywnego a kupa proznosci. CZy to zle? Chyba nie, jednak zupelnie odmiennie niz ja. Zainteresowania zupelnie inne, dzialanie i tym podobne rzeczy takze. Uwazam ze w moim zyciu jest wiecej energii niz w zyciu geja. A co do sklonnosci. Juz kiedys o tym czytalem gdzies ze jak sie nie lubi gejow to moze dlatego ze samemu ma sie do nich blisko. Siedzialem i godzinami zastanawialem sie czy to moze sie trzymac kupy jesli chodzi o mnie. Bez jaj. Nigdy nie wyszlo ze tak:) Jedni nie lubia szpinaku inni gejow. I nie bede sie wstydzil tego co mowie bo jest to po prostu moje zdanie i nie bede go zmienial tylko dlatego ze jakis pomaranczowy nick mi powiedzial ze to bee:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punks
to jest kazdego cialo wiec kazdy ma prawo decydowac co chce robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
luddzie dajcie im spokój, to ich sprawa, tacy się urodzili, jestem dziewczyną , ale toleracyjną, chłopcy trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej poznan
Jestem gejem, uwielbiam ssanie penisa i pieszczoty analne. I co wam do tego? Niech kazdy zyje tak jak chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gej poznan
kochasz mężczyznę,to się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gej poznan
ciesz,może bóg tak chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gejów
pamiętam film tajemnica brokeback mountain, podobał mi się bardzo wzruszyłam się, była scena , która szczególnie zwróciła mi uwagę, ennis podchodzi do jacka z tyłu i obejmuje go, mówi do niego śpisz na stojąco jak koń, mama tak mówiła do mnie w dzieciństwie,pózniej żegna się czule,oczy jacka są takie smutne i piękne, to jest miłość ponad wszystko, co z tego,że inna ,ale jest, rozumiem , że człowiek może być szczęśliwy z osobą, która go szanuje i kocha,ludzie nie rozumieją , że tak też może być dobrze, po co udawać kogoś innego, nie ma sensu, to jest silniejsze od ciebie,dlatego żyjcie po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
nie wszyscy ludzie są obłudni , odwagi chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gejów
chłopcy , czekam na wasze wypowiedzi, odezwijcie się, zauważyłam ,że tu tak pusto, czyżby temat wyczerpał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlando
Dwóch gejów w sklepie zauważa super nowe prezerwatywy: jedna w kształcie najnowszego modelu Mercedesa. Gej na to do drugiego geja: - Ale super będziemy to robić z najnowszym autem! Na to drugi gej a może kupmy ta druga - to super samochód wyścigowy, wiesz... hm... będzie tak szybko i tak super. Na to sprzedawca: - Wy to sobie kupcie terenówkę i tak po gównie będziecie jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajlando
skąd to wytrzasnąłeś, powiedz mi to... czy znasz filmy o tej tematyce, nie śmiejcie się z nich , to przykre, nie wypada tak ich ranić takimi dowcipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fredio o7
łatwo wam tak mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
czy znacie jakieś filmy o tej tematyce, jestem ciekawa, wymieńcie tytuły, pamiętam taki film zaakceptuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
do tego powyżej , niech się zastanowi nad sobą, język ma jak z rynsztoku, dla mnie jesteś taki malutki i nic niewart, myślisz ,że jesteś lepszy od innych, masz coś nie tak z głową, że gadasz takie brednie, popraw sobie słownictwo cwaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież
geje walą sie w dupke na zmiane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież
geje mają specyficzny sposób mówienia, poruszania sie gestykulacji, ubioru... to nie do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież
jak widze takich to mnie autentycznie łeb sie zmula i mam ochote złapać za coś i pierdolnąć o geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale przecież
a gdyby była to lesbijka , czy też pobiłbyś ją, jesteś nietolarycyjny, to nie ich wina , że tacy urodzili się, to jest zakodowane psychicznie, nic tego nie zmieni, nie trzeba wyglądać na geja, ludzie to ukrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
oglądałam taki film długoletni przyjaciel, mówił mądrze o miłości i życiu tych ludzi, był oparty na faktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
nie rób takiej miny , nie przejmuj się homofobami, to ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marryme
to dobrze ,wszyscy jesteśmy ludzmi, możemy przyjaznić się z osobami jakimi my chcemy, nie obchodzi mnie co ludzie gadają,wszyscy mamy prawo do normalnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko, niech sobei robia co chca. Jestem przeciwny tylko temu zeby geje i lesbijki adoptowali i wychowywali dzieci, bo co pozniej z takiego dziecka wyrosnie? Poza tym takei dziecko bedzie przesladowane chociazby w szkole, ze ma dwoch tatusiow lub dwie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariusza
jakiego wolałbyś mieć ojca , alkoholika czy geja, mi nie przeszkadzałby taki ojciec , ważne ,żeby mnie kochał i był dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie co ludzie gadają, to ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholika już chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze nie obchodzi cie co ludzie gadaja, zapewne jestes juz dorosly/a a tacy ludzie zazwyczaj radza sobie lepiej z przesladowaniem, wyzwiskami, przed znecaniem sie. Wyobraz sobie dziecko ktore jest przesladowane ze wzgledu na to ze ma dwie mamusie lub dwoch tatusiow, dziecko ktore jest bardziej podatne na takie rzeczy, to na pewno odcisneloby sie na jego psychice, dla dziecka bylby to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariusza
nie chciałabym ojca alkocholika za żadne skarby, taki człowiek jest sto razy gorszy,i co z tego ,że ktoś jest gejem, ale ten człowiek nie tłucze na śmierć dzieci, współczuję dzieciom ,ale to nie jest wina tych ludzi , że tacy urodzili się, mają większą wrażliwość niz ci co myślą o wódce, to wina homobii , tak się przyjęło, że matka i ojciec wychowują dzieci, tyle jest samotnych matek,dawniej dziewczyna jak miała nieślubne dziecko, tak samo traktowali ich, gdyby twoje dziecko było gejem , jak zachowałbyś się w takiej sytuacji, pewnie wyrzuciłbyś, sam możesz być niedobrym ojcem , możesz skrzywdzić jeszcze gorzej swoją nietolerancją, pomyśl oni też byli kiedyś dziećmi, tyle normalnych małżeństw jest rozbitych , też dzieci są nieszczęśliwe, bez znaczenia czy jest gejem czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariusza
czasami ludzie ukrywają się, że są gejami, mają żony i dzieci , nie ma co udawać , to społeczeństwo jest chore z swoimi poglądami, to jest tak jakbyś powiedział mi mam chodzić kiedy ja nie mogę, każdy ma prawo do rodziny i miłości bez względu cz y jesteś inny, mama nauczyła mnie tolerancji i szacunku, to jest najważniejsze , zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×