Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość weronkaaa

czy w banku można wymienić pieniądze??????????

Polecane posty

Gość weronkaaa

mam na myśli euro na złotówki, nie mam o tym pojęcia, obcą walutę mam pierwszy raz w życiu :-) myślę o banku PKO pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa
dzięki Katarzynko, a duża ta prowizja? bo jutro będę we wrocławiu w centrum handlowym i nie będę mogła się stamtąd ruszyć, a tam chyba kantoru brak. nie wiesz czy dużo mi PKO zgarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Eco
sporo Ci zabiorą, a jak wymieniasz dużo kasy, to w kantorze możesz się jeszcze troche potargować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tower B.
a po drodze do centrum nie ma kantoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa
nie wiem pierwszy raz w życiu będę w tym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prowizja tylko kurs przewalutowania, który w kantorach jest przeważnie korzystniejszy niż w banku, najlepiej jak wcześniej to sprawdzisz....mozesz nawet wejść na jakąś stronkę z kursami tylko one zmieniają się przeciętnie co 2 godziny-jak chesz się bawić możesz sprawdzić jaka jest tendencja spadkowa czy wzroztowa kursu ale sądzę, że wielkiej kasy nie chcesz rozmieniać więc to Cię nie interere...Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałem z usług wielu kantorow i uwazam, ze to zdecydowanie najlepsza opcja, bo na pewno dostaniesz lepszy kurs niż w banku, a osobiście mogę polecic Ci www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wymienić w banku,ale to nie jest najlepsze rozwiązanie. Ja spłacam kredyt w CHF, mocno zraziłam się do bankowych przewalutowań niestety. Od ponad 2 lat kupuję walutę przez kantor internetowy Amronet. Jest to bardziej opłacalne, u mnie taniej o ok 86-88 zł zwykle, a jak ktoś wymienia większe sumy, analogicznie więcej zaoszczędzi. Bardziej polecam takie kantory niż banki do przewalutowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kantor internetowy Nordiqa.com oraz dobrykantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetlik

kantor internetowy to zdecydowanie najwygodniejsza opcja wymiany walut. osobiscie uzywam pluskantor.pl bo ma najlepsze ceny i co fajne jest a nie spotkalam w zadnym innym kantorze mozna zrobic wymiane oplacajac pozniej wiec nie ucieknie nam okazja jesli np w tym momencie nie mamy kasy na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W banku można wymieniać pieniądze jednak nie zawsze jest to możliwe i wygodne. Często będąc w podróży możemy skorzystać tylko z serwisów online. Wtedy z pomocą przychodzą kantory takie jak Waluteo, można sprawnie i szybko wymienić waluty w każdym miejscu na świecie bez wychodzenia z domu. Waluteo to również niski spread czyli różnica w kursie sprzedaży i kupna waluty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bank odradzam, w kantorze internetowym lepszew kursy nawet o kilka groszy , kantorekspert.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tylko w Kantorekspert.pl. Najlepszy kurs i można negocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×