Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALchemiczkania

Jakie meble mam wybrać?

Polecane posty

Gość ALchemiczkania

Poszukuję dobrej fabryki mebli. BRW znam, Klose też. Co możecie mi jeszcze polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelplast
jesli sie niemyle mieli sliczny komplet mebli do slonu nebraska ale nie jestem pewna czy to ta firma. taki sliczny pomaranczowy z ciemnym drewnem. poprostu sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALchemiczkania
dziękuję, dałyście mi do myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALchemiczkania
=> 26-Latka. Ja też mam BRW Capslock i bardzo mi się podoba. Tym razem jednak chodzi o przedpokój. Duża szafa na buty, jakieś komódki, połki wiszące i szafki. I najlepiej aby to było inne niż zwykle: czerwone, czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALchemiczkania
Masz rację, fajny, ale nie wybrałam go . Na pewno masz wyraziste ściany, a ja maluję na popiel a białym nalotem. Syriusz nie dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jacek
myślałem, że ktoś wreszcie coś napisze o normalnej firmie meblowej , a jak widzę to wymieniacie tylko kupy gnoju co walą typówkę.Żenujące jak można mieć taki gówniany gust. Normalne meble to robi tylko jedna firma: http://www.trueggelmann.info/ Fakt -trochę drogo - ale za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALchemiczkania
Ja Jacek nie egzaltuj się! Ja za jakieś 6 lat wyrzucę te meble i zrobię sobie inny odlot. Przedpokój to przedpokój. Nie szukam mebli na całe życie, poza tym wolę modern. Masz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jacek
ta firma robi również moderne meble - wystarczy poszperać , ale jak wolisz szajs to możesz iść do wiejskiego stolarza.Tam znajdziesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingosept
Cóż, każdy ma prawo do własnego gustu. Dla ciebie może coś być gównem, a dla innych dziełem ot co, nie ma co oceniać po pozorach. Co do mnie, ja swoje meble zakupiłem w firmie o nazwie Studio Prostych Form. Meble robione na zamówienie. Nie najtańsze, no ale za dobre produkty się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od budżetu jakim dysponuje dana osoba. Jedni będą zadowoleni z mebli z Ikeii, inni z mebli VOX. Niezależnie od waszego wyboru polecam wam jednak firmę http://fracht.pl/, która pomoże wam w ich transporcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejski stolarz
który ma dobre maszyny i zrobi meble z dobrego gatunkowo drewna, kładzie na łopatki tę lichą masówkę, do której linki tu wrzucacie. jeśli idzie o meble z płyty, to najlepiej poszukać ludzi, którzy robią na zamówienie. cena będzie podobna, a wybierzesz sobie dosłownie każdy kolor, fason, metalowe detale i jeszcze coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to
Jeśli chodzi o meble, to proponuję przede wszystkim www.metalica.com.pl , przede wszystkim dlatego, że produkują meble bhp, metalowe, ale także ubraniowe. Wiem, po co komu metalowe meble w mieszkaniu? Ja mam w swoim biuro i to jedyne rozwiązanie, bo mam od nich i szafki ubraniowe, i szafy ubraniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagars
W moim przypadku wszystkie meble do pokoju były robione na zamówienie w firmie o nazwie Studio Prostych Form z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAvosin
Ja swoje meble zamawiałem na stronie: http://www.spf.waw.pl/ i cóż mogę powiedzieć? Naprawdę widać, że to produkty robione na zamówienie. Nieprzeciętne, ładne i wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegasapek
Hmm, a ile za te nieprzeciętne i cudowne meble tak właściwie płaciłeś? Zastanawia mnie to, bo może i bym się skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastaraj
W sumie też jestem ciekawy. Bo kto wie, może i bym się sksuił na meble Studia Prostych Form:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz solidnych, metalowych mebli to możesz je znaleźć w www.met-pol.pl. Mam me w swoim zakładzie pracy i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio również miałam ten dylemat :) Szukałam fajnych, designerskich mebli, ale większość sklepów zabiła mnie cenami... Koleżanka dała mi namiar na http://kdk-design.pl i tam zakończyłam przygodę z zakupami, bo znalazłam wszystko, czego szukałam - komodę, konsolę i krzesła do jadalni :) Polecam! Świetny stosunek jakości do ceny i design na każdą kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×