Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judyyyttta

ciuszki WERONIKI ROSATI

Polecane posty

Gość judyyyttta

hej, bardzo podobają mi sie niektóre z ubrań weroniki rosati, zauważyłyście sie gdzie je kupuje, jakie firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
weronika ma matkę projektantkę Terese Rosati i wiekszośc ciuchów matka jej projekuje i szyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaa
także nie będziesz papugować po niej stylu ubierania się - lepiej zacznij mieć swój styl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłam że wiekszość
jeansów weronika ma np. z diesla-tak samo okulary słoneczne! studiowałam z nią, i nosiła nie tylko rzeczy matki! matka ubiera ją na wielke wyjścia! a na co dzień? victorias secret,diesel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprpos Victorias secret. ja kupuje online. nie wiecie gdzie np w Polsce sa sklepy victoria secret, albo gdziekolwiek np. w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotunieczka
a podaj ten adres online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
a co wy z tą Weroniką, to że mam dzianego tatuśka i śrenio utalentowana mauśkę a sama udziela wywiadów na lewo i prawo choć guzik ma do powioedzenia bo kim ona jest???, słynna aktorką, słynną piosenkarką słynną modelką nie córcia Rossatich a laski sie podniecają i chcą sie ubierac jak Weronika, ciekawe jakie bąki puszcza Weronika rossati pewnie o zapachu Coco chanel nr 5 hehehe, ma kasę to sie ubiera w markowe ciuchy Boże ale sobie znalazły wzór do naśladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×