Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

seks z kobieta o 20 lat starsza

Polecane posty

Gość gość
Znajdzie sie chetna kobieta .w wieku okolo 45 lat na seks z 24 letnim chlopakiem bardzo chce sprubowac tego i zobaczyc jak to jest pomorze jakas kobieta blagam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keramzyt
mam 45lat i bardzo chciałbym przeżyć taki seks z kobietą po 60-tce, a nawet regularnie się spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerun 41
ja mam 41 lat i tez mi sie mazy sex z zadbana 60 .! moza jas chetna z Lodzkiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakojeden z najmłodszych uczestników byłem na takim nowoczesnym szkoleniu w międzyfirmowym towarzystwie nakierowanym na kształtowanie współpracy w grupie. Jednym z elementów treningu było budowanie zaufania członków współpracującego zespołu. Mix pracy nad szczególnie wymagającym zadaniem - praca przemieszana z intensywnym relaksem. Modelowany był silny stres - skala trudności zagadnienia, niepewności. Oczekiwania na momenty relaksu były tak silne, że propozycja sauny i masażu była niezwykle atrakcyjna. Ale nastąpiła niespodzianka - masaż tylko nawzajem członkowie zespołu. Jak mnie wymasowała taka 45-ka, ubrana w białe legginsy i t-shirt, które stały się przezroczyste od oliwki. Naturalnie i swobodnie siadła na mnie okrakiem, k***s mi stwardniał, przez szorty naciskał na widoczną ślicznie wydatną cipkę. Nie wytrzymałem i podciągnąłem jej koszulkę, żeby piersi mogły się swobodnie kołysać. Ona zsunęła mi szorty i sobie legginsy i powoli pochłonęła mojego k****a. Potem już było normalnie i ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody jerbak
jak głupie i naiwne to tylko ****ać i nabierać doświadczenia całkiem inaczej jak uciekasz przed wytryskiem a inaczej się czujesz jak spuszczasz się w środku ja posuwam taką starszą i po każdym akcie jestem spełniony a ona szczęśliwa naiwna że jest taka atrakcyjna to tylko ta jej cipka jest jeszcze warta często zachodzę do niej i niema problemu że boli ją głowa że ma okres jaką pozycję chcę żaden problem a na końcu bierze do buzi i wysysa pozostałe kropelki a on jak na rozkaż w wojsku na baczność a ona mówi a widzisz czego ci było brak teraz skończ to coś zaczął ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat i chętnie poznam panią około 60 lat do miłych sex spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na zmiany w turnusie na kolei zemną jest na zmianie starsza o 28 lat babka niczego sobie jak na swój wiek ,faktycznie to może być moją matką przechodząc koło niej pogłaskałem ją po tyłku , postanowiłem powtórnie ale dłużej i niżej i tak się zaczęło spuściłem jej rajstopy .Serce mi waliło jak młotem ona powiedziała spokojnie nie denerwuj się . wsadziłem jej od tyłu i tak się zaczęło już z osiem miesięcy co trzecią noc się bzykamy oboje jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poprzednika masz rację że ją posuwasz ty spełniony ona szczęśliwa że taki młody ja obraca ,czuje się za atrakcyjną tylko uważaj żeby za daleko nie zaszło między wami ,żeby tylko skończyło się na bzykaniu ,obyś się nie uzależnił od starej d**y między czasie poszukaj sobie młodą laskę w twoim wieku nie będziesz ją wiecznie p[kał ani nie pójdziesz z nią do ołtarza życie przed tobą najlepiej zmień turnus powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do państwa posuwających się na kolei jestem całkowicie za tylko żeby szlabany były na czas zamknięte bo tyle się słyszy o tych wypadkach na kolei. Powodzenia i miłych doznań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w*****ałem mamę mojego kolegi,była trochę wstawiona,gdy poszłem do niego ale jego nie było,nawet sie nie broniła jak sie za nią zabrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem i byl to najlepszy seks w moim zyciu, serio. Mialem mnostwo mlodszych kobiet, mnostwo rowiesniczek, ale zadna nie dorownala milfowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Chyba chodziło ci o dwa lata różnicy. To aż dwie dekany różnicy jeśli dobrze przeczytałem. Pewnie gila wycierasz w rękaw i marzysz sobie o czterdziestkach . One pewnie też marzą by wyṛuchał je jakiś nieopierzony młokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę lat temu jak miałem około 35 lat kochałem się z znajomą emerytka - samotną Panią nauczycielką co miała 60lat , zadbana itp . poprosiła mnie o pomoc przy komputerze który się zawiesił i po wyczyszczeniu systemu komputer chodził i Pani pyta ile ma mi zapłacić - od znajomej nie chciałem nic i tak w zamian pocałowała mnie bardzo czule ale jak już kończyła to przytrzymałem ją za pupę i zacząłem obmacywać i za 15-20minut byliśmy już w łóżku :) . nie zapomniany dziki seks ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryt zasłużony
Pochwalam tych wszystkich ,którzy zaspokajają panie w średnim wieku ,mam na myśli młodych chłopaków macie rację ja jak byłem w waszym wieku to żadnej okazji nie darowałem .wręcz przeciwnie starałem się wykorzystać każdą okazję aby zamoczyć .Z babciami to do łóżka nie wchodziłem ale taki 0 25 lat starsze to tak Człowiek się odprężył całkiem inaczej samopoczucie jak spuścił się do środka ,pamiętam ten lóż tą swobodę nie myśląc żeby uciec ,zdążyć cały w stresie A miałem taką com jej wlał spermy do środka a była szczęśliwa Tak chłopaki trzymać i wte fugi jaki długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markonii1
Dojrzała kobieta! Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 22lata szukam starszej kobiety na seks z okolic Rzeszowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlosza
pomagam starszej o 25 lat starszej zapłatę otrzymuje w seksie. Rucham ją gdy tylko zechce jest Swietna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogi131
Hej, byczek 17/8 lat szuka mamusi chętnej do rozmów i może coś więcej :). Gg 66509822 oraz mail ogie1131@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo straciłem z 15 lat starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukajcie w domu starców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolezanka babci tylko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj gościu czego oczekujesz od 55 latki normalne że ma suchość pochwy kup jej w aptece Feminum żel do intymnych będzie ci szło jak po maśle a czuć się będziesz jakbyś posuwał dzierlatkę moja sobie posmaruje jeszcze nałoży na czubek dyda to dopiero jazda ******nko aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 19, 20 lat to zr****lem połowę koleżanek mojej mamy. W pracy przeleciałem 20procent kobiet po 40ce.Teraz mam 45 lat i mam ochotę na połowę młodsza odemnie. Ale teraz to zakase tylko która młoda poleci na 45latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poprzednika jak masz gruby portfel to i dzierlatkę przelecisz jak masz tylko czym noto wybacz Kierunek na starsze one nie tylko dadzą ci kiedy i ile chcesz i jeszcze jak dobrze wymieszasz miedzy nogami to jeszcze Ci kieszonkowe odpalą .Taką nigdy nie boli głowa zawsze jest chętna i gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×