Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysiapysia30

DERMATOLOG - BIAŁYSTOK którego polecacie??????

Polecane posty

Gość Olka1111
Od 2 tygodni dopiero leczę się u Pana Adama Wrońskiego i muszę przyznać że widać poprawe na mojej twarzy:) jestem bardzo zadowolona poniewaz od 4 lat borykam sie z trądzikiem;/ a tu po 2 tygodniach taka zmiana... fakt duzo musiałam zapłacić za badania i leki ale żaden bezpłatny dermatolog nie pomożę tak jak prywatny...zwykła baba dermatolog przypisała leki które pogorszyły moją sytuacje! Więc polecam jak najbardziej Adama Wrońskiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy znacie może jakiegoś dobrego dermatologa z nfz-tu? od 8 lat cierpię na trądzik, leczyłam się m.in. u 2 pań dermatolog na bema, robiłam też kilka razy różne zabiegi, ale każda z owych lekarek nie zleciła mi żadnych badań, tylko ciągle same maści, które nic nie dają. nie stać mnie na prywatne wizyty. i już nie jestem w stanie na siebie patrzeć, niby wyglądam lepiej, niż kilka lat temu, ale teraz mam niedużo pryszczy(o ile liczbę około 20 an twarzy,plecach i dekolcie można nazwać niedużą), lecz takie wielkie, że aż bolą przy dotykaniu. latem nawet nie mogę założyć bluzeczki na ramiączkach, bo się wstydzę. proszę, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy0013
Z Waszych wypowiedzi widzę, że polecacie dr. E.Rzepecką, dr. I. Hryniewicką, dr. M. Poznańską, dr. H. Laudańską. Nie wiem teraz, na którą mam się zdecydować ;). Możecie powiedzieć, która wam pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka 22
Ja polecam dr Andrzeja Klepackiego,który przyjmuje w Damianie na osiedlu TBS.Jest młody konkretny,kieruje na badania a przypadku wątpliwości kieruje na konsultacje do endokrynologa czy ginekologa.Ma ogromną wiedzę ,zna wszystkie nowości .Jeśli chodzi o trądzik to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitihihi
Witam wszystkich Też leczyłam się u Wrońskiego jak wiele innych wyżej wymienionych osób i też musiałam początkowo wykonać badania i odrazu zapytałam go ocenę i oczywiście mnie zszokowała, a on doradził mi że niektóre jak pójdę do rodzinnej będę mogła zrobić za darmo a niektóre w tańszych miejscach także uważam że trzeba rozmawiać pytać a zawsze coś się wykombinuje.Odnośnie tego powiem jeszcze że jedne badania usg (które były jak dla mnie zabawne i najfajniejsze jakie kiedykolwiek wykonywałam ) kazał mi zrobić w gabinecie niedaleko byłego starsa i je też mogłabym wykonać taniej lecz z jego rozmowy wywnioskowałam że on z tym gabinetem współpracuje i on poleca go innym a inny jego polecają. Jego kuracja była kosztowna używałam witaminy A ,czyli pewnie to samo co każdy. Stosuje tyle opakowań w zależności do twojej wagi. Jedno opakowanie kosztuje 90 najtaniej a starcza na pół miesięca bo bierze się po 2 tabletki .Pomógł mi nawet miałam jeden zabieg kwasem bo zostały dziurki z którego też byłam zadowolona,jednak teraz trądzik mi powrócił.Nie są to na szczęście mega duże grudkowate pryszcze ale jednak mam ich trochę.Także w moim wypadku trochę pomógł,ale teraz najchętniej poszłabym do niego z reklamacją,bo obiecał ,że mi zniknie i że po tej kuracji u jednej na milion trądzik powraca,co patrząc statystycznie na komentarze wyżej nie znajduje odzwierciedlenia.Osobiście nie chcę go karcić ,bo jednym pomaga a drugim nie.Teraz zamierzam się udać na rocha do dermatologa,który był wyżej wymieniony gdyż przypadek osoby która pisała komentarz jest podobny do mojego hehe :D i dzięki niemu jestem bardzo optymistycznie nastawiona;)) Opiszę tutaj moją cerę po zakończeniu leczenia przez dermatologa i rok pózniej i mam nadzieję ,że będzie to miły komentarz :D Ja sama osobiście lubię czytać dokładnie sprecyzowane odpowiedzi z wszelkimi opisami i dlategoteż postanowiłam opisać swoją sytuację ,gdyż uważam ,iż będzie to pomocne dla wielu osób,które kiedyś będą poszukiwały odpowiedzi na dane pytania. Przeraszam za mega rozpiskę i chętnie poczytam wasze historie z dermatologami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszi1987
Ja Kcohani polecam udac sie do szpitala Zakaznego w Bialym na zurawiej tam jest przychoodnia dermatologiczna duzo dermatolgoow wszyscy robia badania oraz to co najwazniejsze maja ciagla stycznosc z chorobami poniewaz to lekarze z odzdzialu. Ja mam problemy z podranzieniem policzkow pani dermatolog mi i mojej kolezance pomogla wiec naprawde polceam udac sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bof
co do dr. Hryniewickiej z Łąkowej 9 o której ktoś pisał na 1 stronie... ja tam nie jestem z niej zadowolona, miałam kilka wyprysków na buzi, ale poszłam ze względu na plecy, bo od pewnego czasu zaczęło wyskakiwać tam mnóstwo pryszczy, babka stwierdziła, że mam trądzik ( na buzi też, chociaż jak komuś to mówię to nie wierzy) przepisała mi na plecy taki płyn, który ma mi złuszczyć skórę, cholernie to swędzi, całe plecy wyglądają okropnie, stare pryszcze owszem wysychają, ale nowym sucha skóra nie przeszkadza ;] dodam, że używam plastrów antykoncepcyjnych o czym powiedziałam doktorce, ona stwierdziła, że to na pewno nie od tego, że właściwie powinno być na odwrót - cera powinna być gładka. Wkurzyła mnie tylko, bo na ulotce w plasterkach było napisane w działaniach niepożądanych może być trądzik, co prawda na mniej niż 1 kobietę na 10, ale ja zawsze byłam wyjątkowa :P na buzię przepisała mi jakąś maść punktową do tego żel do mycia twarzy i z tej samej serii jakiś nawilżający - ale tych dwóch ostatnich nie kupiłam, bo każde cudo kosztowało powyżej 30zł, a i tak wydałam na tą receptę około 80zł. Nie wiem, na prawdę nie było tańszych zamienników? Ile muszą płacić Ci, którzy na serio mają taką twarz jak powierzchnia marsa - bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vupe
A może ma ktoś doświadczenia z dermatologiem przyjmującym na ulicy Transportowej w Białymstoku? Ewentualnie może jakies opinie o dermatologu na Łąkowej? Szukam jakiegos dobrego dermatologa, który mi pomoże. Byłam u Wrońskiego i rzeczywiście pomógł na rok, jednak są nawroty, nie takie duże jak były, ale i tak denerwuja. No i odcziuwa się tam to, że ciągnął kasę. Mogłabym iśc znowu do niego, ale nie chce mi się wurzycać w sumie ok. 200zł na wizytę i leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transportowa
na transportowej jest dr Liebiedzińska. Miła kobietka, ale moimi nogami nie dała sobie radę, a nawet na początku się podśmiechiwała, że mnie nogi szczypią od spodni. Problem naddal jest i też szukam jakiegoś solidnego lekarza bo już też troche kasy wydałam na różne emolienty i maście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkk
Ja polecam dermatologów ze szpitala zakażnego na ul żurawiej. Oni znają się na rzeczy jest tam możliwość wykonania badań na nfz . Ale trzeba rano się zaierestrować bo później moźna długo czekać. Ja lecze się tam na trądzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babola1980
wiem, że nie w temacie ale musze o tym napisać NIE POLECAM KLINIKI NOVILINE BIAŁYSTOK. obsługa mało przyjemna, a Pani Magdalena Nowicka i jej twarz najlepiej świadczą o braku umiejętności. pomieszcenia ładne ale niezbyt czyste, Pani na recepcji na moje stwierdzenie, iż się stresuję przed zabiegiem odpowiedziała mi: cóż jak się chce Pani podobać to trzeba cierpieć, po za tym nikt chyba pani NIE ZMUSZAŁ DO PRZYJSCIA!!! nie ma jak podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie was here
byłam kiedys na zurawiej u hryniewickiej z trądzikiem dała tetracykline trądzik złagodniał, ale zaskórniki i wypryski mam dalej, wiec mega zadowolona nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrylka
A ja NIE polecam dr. E. RZEPECKIEJ kiedy byłam prywatnie to wszystko na spokojnie mi powiedziała a kiedy już przyszłam na NFZ byle szybko i szybko i była bardzo niesympatyczna myślałam że może miała tylko zły dzień a za drugim razem historia się powtórzyła i w NICZYM NIE POMOGŁA miałam trzy problemy i żadnego nie rozwiązała. Szkoda słów na takich ludzi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o dr. Małgorzacie Janczyło-Jankowskiej? Znalazłam sporo dobrych opinii o tej Pani, ale jestem ciekawa co Wy o niej myslicie? I czy warto udać się do niej z takim problemem jak znamie na twarzy? Bo nie wiem juz którego dermatologa wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1960
Przypadkowo natrafiłam na opinię Osoby posługującej się pseudonimem "babola1980" o KLINICE NOVILINE BIAŁYSTOK i uważam że jest ona niesprawiedliwa. Korzystałam kilkakrotnie z oferowanych tam usług i wg. mnie dr.Magdalena Nowicka jest bardzo miła. Nie mam zastrzeżeń do jej profesjonalizmu a wykonana u mnie korekcja powiek dolnych może służyć za reklamę tego zabiegu i wzbudza podziw moich znajomych. Nigdy też nie zetknęłam się z niemiłą obsługą pozostałych pracowników tej Kliniki. Ocena zaś cudzej urody jest niestosowna i świadczy o braku kultury osobistej gdyż pojęcie piękna zewnętrznego może być zróżnicowane. Ja uważam że dr.Nowicka jest kobietą ładną i zadbaną, co mogą osobiście ocenić pacjenci podczas konsulkacji które są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1960
Przypadkowo natrafiłam na opinię Osoby posługującej się pseudonimem "babola1980" o KLINICE NOVILINE BIAŁYSTOK i uważam że jest ona niesprawiedliwa. Korzystałam kilkakrotnie z oferowanych tam usług i wg. mnie dr.Magdalena Nowicka jest bardzo miła. Nie mam zastrzeżeń do jej profesjonalizmu a wykonana u mnie korekcja powiek dolnych może służyć za reklamę tego zabiegu i wzbudza podziw moich znajomych. Nigdy też nie zetknęłam się z niemiłą obsługą pozostałych pracowników tej Kliniki. Ocena zaś cudzej urody jest niestosowna i świadczy o braku kultury osobistej gdyż pojęcie piękna zewnętrznego może być zróżnicowane. Ja uważam że dr.Nowicka jest kobietą ładną i zadbaną, co mogą osobiście ocenić pacjenci podczas konsultacji które są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjejoid
a ja polecam z nfz-u dr. Zoje Perkowską. Nie przepisuje nic na oko tylko zleca darmowe badania i na ich podstawie leczy. Polecam. przyjmuje na żurawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pacjentką dr Nowickiej z Noviline i jestem bardzo zadowolona, a to jak wyglądam jest jej najlepsza reklamą. Bez żadnego naciągania wszystko fachowo oceni, wyjaśni w razie wątpliwości zawsze można zadzwonić nawet po godzinach pracy i zawsze służy pomocą, a nie zostawia nas na pastwę losu. Super fachowiec i lekarz z powołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O noviline: około pół roku temu miałem przeprowadzaną korektę uszu.Tak naprawdę długo by opisywać..Moja ocena jest najniższa ..a dlaczego? Po około 1,5-2 miesięcy, uszy zaczęły odstawać,jedno mocniej ,drugie mniej,po wysłaniu dla pani aktualnych zdjęć,pani zgodziła się abym przyjechał poddać się poprawce.Na miejscu pani po oglądnięciu moich uszów, powiedziała mi że albo mi zrobi uszy że będą aż "sklejone"do czaszki,albo zostawiamy jak jest i nic nie robimy.Nie chciałem jeszcze bardziej pogorszyć,bo "sklejone" uszy do czaszki to też zbyt ładnie na pewno nie wygląda.. więc zdecydowałem się odpuścić.Pani jeszcze stwierdziła,że jedno ucho musi mi tak odstawać bo taką mam niby czaszkę??(jakąś oś z tyłu na mojej głowie pokazała) i ona nie skoryguje mi czaszki..(co ciekawe jeszcze 2-3 tyg wcześniej wszystko było jak powinno być i uszy wyglądały ok) .Dodam jeszcze że pani okazała się dla mnie nadmiar nie miła,nie chciałem zbytnio grzebać w tych uszach bo były mocno obolałe,pani nazwała mnie dosłownie brudasem i to nie raz ,praktycznie co chwila starała się mnie pojechać mimo że jej nic nie zrobiłem..również chciałem aby mama była obecna przy zabiegu,bo jak zobaczyłem że klinika noviline znajduje się w bloku mieszkalnym, trochę powątpiłem..wtedy to pani walnęła tekst przy moich rodzicach: " jak będziesz brał dziewczynę do łózka ,to mamę tez ze sobą weźmiesz?" ..rożne padały teksty i słowa..ogólnie dla mnie katastrofa i szok..pani nawet chciała abym przyjechał ze swoją dziewczyną,bo jak powiedziała, chciała zobaczyć co to za dziewczyna ze mną jest i najwyraźniej pojechać mnie przy mojej dziewczynie i zbłaźnić )jestem totalnie rozczarowany postawą pani lekarz jak i wykonaną robotą,która tak naprawdę nic nie dała.Ja byłem cały czas kulturalny,spokojny..nie wiem dlaczego pani lekarz mnie tak potraktowała..Co chwila byłem dosłownie "jechany"..nie mogłem zamienić nawet jednego zdania normalnego z panią..ja akurat trzymam poziom i nie chciałem się do pani poziomu zniżać,a mogłem równie dobrze pani odpowiedzieć..Na chwile obecna uszy już prawie nie różnią się niczym od tych przed operacja..nadal są odstające i to nie moja opinia,a obiektywna opinia każdej osoby którą spytam.Na dodatek ciągle mnie bolą,minęło już pół roku, a ciężko mi się na nich śpi..ciężko mi się również je czyści za uchem,bo to jest koszmarny ból, jak tam się grzebie..nie wiem czemu tak jest..planuje skorygować te uszy w jakiejś innej klinice,tym razem na pewno przemyśle długo swój wybór!!mam nadzieje ze jeszcze nie jest za późno aby je skorygować.. Moja rada dla wszystkich..radze przemyśleć wam dobrze gdzie się podejmujecie rożnych zabiegów..ja teraz jestem w kropce.bo pieniądze wydane,poprawa niewielka(o ile w ogóle jakaś jest) a teraz nawet już inny lekarz może mi nie pomóc jak tam jest tak "nadiablone".. Mógłbym jeszcze dużo rzeczy o tej pani napisać...nie wiem jakie jest podejście tej pani do innych osób oraz jak wykonana jest jej praca,może tylko mnie tak potraktowała...To jest tylko moja ocena,i tak to wygląda dla mnie,nikt nie musi się mną sugerować oczywiście.. Ps.Jeżeli pani to czyta,a uraziłem panią w jakikolwiek sposób,to przepraszam..niestety ale musiałem to napisać,bo sama pani wie że tak jak napisałem ,to i tak było...taka jest prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbimir
czy ktoś robił może mikrodermobrazję u pani Rzepeckiej? a może znacie jakieś innych dermatologów którzy wykonują ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbimir
czy ktoś robił może mikrodermobrazję u pani Rzepeckiej? a może znacie jakieś innych dermatologów którzy wykonują ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaws
A ja calkowicie sie z tym nie zgadzam. Kilka lat jestem klientka dr Nowickiej i nigdy nic mi nie zepsula ani tez nie zrobila z mojej twarzy maski. Zupelnie nie wiem o czym piszesz .... Bo tez zawsze po kazdym zabiegu umawia na kontrol w razie gdyby cokolwiek bylo nie tak. Takze albo klamiesz albo nie zastosowalas sie do zalecen. Ja w 100 proc polecam dr Nowicka pelen profesjonalizm i 100 proc. opieka nad pacjentem po zabiegu. Pamietam jak mialam wczesniej wykonany zabieg w innym gabinecie i dr na to ze mi sie nie podoba powiedziala tak musi byc. Natomiast dr Nowicka nigdy nie pozostawila mnie bez pomocy i jazeli cokolwiek bylo nie tak to korygowala to. Z reszta tak wlasnie do niej trafilam bo nikt nie chcial mi naprawic tego co mi poprzednia pani dr zrobila z moimi oczami a tylko dr Nowicka sie tego podjela. Jezeli mialabym polecic komus to tylko Noviline i dr Nowicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA11122
Patrzę, że prawie wszyscy piszący na forum mają problem z twarzą, a jakiego dermatologa polecicie w problemie dużego wypadania włosów i znacznego przerzedzenia włosów na czubku. W poniedziałek chciałabym się umówić na 1-szą wizytę. TNX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa123
Hej;) umówiłam się na wizytę do dr. Wrońskiego (niestety tak jak się spodziewałam, muszę czekać na wizytę ponad miesiąc), może wiecie jak wygląda u niego leczenie, dodam, że mam trądzik i leczyłam się już u 4 dermatologów i na jakiś czas przechodziło.Słyszałam,że to dość drogi lekarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 513
CZesc. Dla mojego chłopaka zaczeły wypadac włosy masakrycznie . ;/ czy zna ktoś jakiegoś dobrego lekarza od wypadania włosów albo jakiegoś dobrego lekarza w Białymstoku . Proszę pomóżcie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Ul wojskowa, polecam, Dermal syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam takie małe pytanko, czy może ktoś leczył sie u a Pana Wrońskiego w gabinecie na rumień wieloskurnikowy. ja niby mam go od 3 dni i byłem na pierwszej wizycie u niego, własnie dziś. Proszę o pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebla
Czy ktoś z was wie gdzie PRYWATNIE przyjmuje pani doktor Poznańska, byłabym bardzo wdzięczna? Czy to jest tam gdzie ta przychodni NFZ na Łąkowej 9 czy gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilao33
Kochani ja bardzo polecam Ośrodek Dermal i Pana dr Adama Wrońskiego. Troszkę zupełnie inna była nasza sytuacja bo chodziło o mojego syneczka, jak miał zaledwie 3 m-ce po szczepieniu pojawiła się u niego wyjątkowo paskudna blizna, a urodził się bez jakiegokolwiek znamienia krostki czy pieprzyka byliśmy wstrząśnięci tym co akurat mu się przytrafiło, mieszkamy za granicą nikt sobie nie wyobraża ilu lekarzy specjalistów odwiedzaliśmy i za granicą i w polsce nikt nawet nie potrafił nam wyjaśnić i nazwać co to jest i dlaczego to powstało - byliśmy bezradni aż po raz kolejny (nawiasem mówiąc obiecałam sobie że to ostatni już raz) po namowie mojej siostry która była w tym ośrodku u taty pana adama wybraliśmy się na wizytę. Dowiedzieliśmy się wszystkiego i jesteśmy naprawdę wdzięczni i zadowoleni. Teraz będę jeździła tylko do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×