Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bershka

co sądzicie o tych butach??

Polecane posty

Gość agulka24444
mi osobiscie sie nie podobaja..zalezy w jakim jestes wieku..jesli powyzej 40lat to ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka24444
NO NIE WIEM..JA MAM 24 I MI SIE NIE PODOBAJA..CENA TEZ MI NIE ODPOWIADA..ALE JESLI CI SIE PODOBAJA TO KUPUJ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się lecz chciałam poznac opinie innych osób, więc jesli ktoś ma cos do powiedzenia jeszcze to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimizjja
kwestia gustu - mi siekiedyś podobały,teraz już nie... ale raczej nikt się dziwnie nie bedzie spoglądał,jak będziesz takie nosić.po prostu nie wszyscy sie będą zachwycać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O shit co tam kłęby
Jeśli jetseś wysooką kobietą to na pewnio buty będą idealne;) Ja mam 157 więc dla mnie odpadają;) Poza tym jeśli sę Tobie podobają to kup- ale skoro pytasz na forum - nie są dla Ciebie wystarczająco fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego włochaty, pastę do zębów posiadam, coś ci sie pomyliło - ja potrzebuje butów na zimę :D Dziękuję za wszystkie opinie i proszę o jeszcze? Buty mnie urzekły totalnie. Nie wiem czy jestem wysoka mam 170 cm wzrostu, więc raczej ejst to wzrost średni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem są bardzo
fajne w przeciwieństwie do szpileczek na zimę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazsta
srednie! serio..sa srednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola dziewczynka
są takie... niekobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie strasznie podobaja
mialam je nawet kupic, ale nie ma czarnych:( a nbezu nie lubie nie mowiac ze strasznie sie bedzie brudzil -> czarna Iwl -wiesz nie kazdy lubi lazic w obcasach zimna, odmrazac sobie nogi, casem je lamac itp moim zdaniem tak zwane na tym forum 'kobiece buty' czyli szpilki nosza zima tylko masochistki i faktycznie sa to buty z mlodziezowej kolekcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko jedyna.......
agulka chyba chciała byc złosliwa:O Mnie osobiscie butki bardzo sie podobaja:Djestem zmarzluch a buciki wygladaja na super cieplutkie;)Tylko ta cena.................troszke drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mnie się podobają :) W sam raz na mroźne dni, 100x bardziej wolę chodzić w takie dni w tego typu butach, ciepłych i wygodnych niż robić z siebie idiotkę w szpilkach, mini i nerkami na wierzchu kiedy temperatura jest na minusie :o Także- bardzo fajne :) chociaż troszkę drogie ;) A do twojego wzrostu są ok. Ja jestem niższa więc pewnie bym się zastanawiała, ale w Twoim przypadku to krótka decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×