Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonia

cukrzyca ciążowa - normy

Polecane posty

Cześć Dziewczyny!! Własnie odebrałam wynik na cukrzyce. Troche sie niepokoje, mam nastepujace wyniki na czczo -82 po godz. i 75 g glukozy - 191 po 2 godz - 133 Czy ktors moze pomoc mi zinterpretowac te wyniki? Do lekarza ide za kilka dni a wiecie jaka jest ciekawosc kobieca. Dodam ze jestem w 27 tyg. ciązy. Szperalam w necie ale tam jest roznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisausa
czesc ja mialam cukrzyce ciazowa ale taka mala ze nie musialam brac rzadnych lekow tylko dieta wiec zero slodyczy slodzonych sokow i tym podobnych niepamietam ale chyba po godzinie mialam 145 i to juz bylo podwyzszone ale jak robilam pozniej test po godzinie dwoch i trzech to wyszlo ze po drugiej godzinie jeszcze mialam sporo podwyzszone ale po 3 juz byla norma lekarz zalecil tylko diete urodzilam zdrowe dziecko a tak sie balam ty masz po druguiej godzinie w normie wiec nie ma sie czym martwic napewno kaza ci powtorzyc test moze dzien wczesniej jadlac slodycze i przez to moglo wyjsc podwyzszone albo rano poslodzilas herbate powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazalo sie ze jednak mam ta cukrzyce ciazowa. Troche sie martwie. Stosuje diete i mierze poziom cukru za pomoca glukometru. Ale wcale nie jest latwo utzrymac odpowiedni pozim. Nie jem slodyczy, nie pije sokow, jem malo a mimo wszystko poziom cukru czasem przekracza norme. Czy ktoras z was ma tak samo? Dzis np. caly dzien bylo ok. a po kolacji: 1/2 bulki z ziarnami z lyzeczka serka wiejskiego i ogorkiem +1/2 grejfruta i wynik137. Juz nie wiem co mam jesc. Problem jest jeszcze ze sniadaniem... Ajjj a tak sie staram....mam nadzieje ze to nie zaszkodzi mojemu dziecku Pozdrawiam i prosze o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×