Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginette

Poszukuje dobrego kremupo30-tce.Przeciwzmarszczkowy?

Polecane posty

Gość ginette

ostatnio stanelam przed problemem wyboru nowego kremu, poniewaz ten ktory mialam dotychczas i bardzo lubilam zostal wycofany z produkcji. Mam wrazliwa cere sklonna do podraznien, zastanawiam sie czy izaczac uzywac kremow przeciwzmarszczkowych, bo zauwazylam ze skorze brakuje jedrnosci .Niestety opisy na pudelkach nie satysfakcjonuja mnie , a panie w sklepach kosmetycznych nie wiedza same co sprzedaja!Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
jestem konsultantka frorever i zaproponowalabym ci jej kremy sa pozbawione aloiny ktora uczula a jak wiesz aloes to roslina lecznicza do tego dodane ziola lanolina alantoina propolis naturalne antyutleniacze wit c a jak chcesz to wejdz na moja strone i poczytaj sobie o aloesie i kremach na jego bazie w twoim wieku nie musi to byc krem calkowicie przeciwzmarszczkowy ale nawilzajacy i odzywczy takie proponbuje wlasnie firma forever www.alinka-perfumyfm-federicomahora.webpark.pl niech cie nie zmyli adres bo jescze mam w budowie wszystko ale tam masz zalaczniki do aloesu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
Dzieki za rade, przynajmniej teraz wiem jakimi zasadami sie kierowac przy zakupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×