Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atorod

__________Własny ślub z aparatem na zębach___________

Polecane posty

Gość Atorod

Mam 27 lat i zamierzam załozyć stały aparat ortodontyczny na 3 lata. Nie wiem jeszcze jak to wyjdzie, ale może za 2 lata wyjdę za mąż. W tym czasie nosiłabym aparat. Wiem, że są takie specjalne przeźroczyste albo białe ale one są droższe od tych metalowych. Najwyżej na zdjęciach ślubnych nie uśmiechałabym się szeroko. Co o tym sądzicie. Aparatu nie moge odłożyć za trzy lata, bo będę już po 30-tce a teraz jest (jak to powiedziała dentystka) ostatni dzwonek. Czy zakładać czy nie? A mam krzywe zęby, czwórki i piątki rosna równolegle (piętrowo). Tak za bardzo nie widać, ale dentystka powiedziała mi, że kiedyś bedę musiała usunąć oba zęby, bo trudno ich wyleczyć. Piszcie cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zalozyla aparat
moze na fotkch slubnych nie bedzie tak widac tego aparatu albo zaloz sobie przezroczysty.Poza tym to nieprawda ze po 30 nie mozna zakladac apartru,moja znajoma ma prawie 40 lat i rok temu zalozyla sobie aparat.Na zdrowe proste i ladnezeby NIGDY nie jest za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atorod
Przezroczysty jest troche drogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifikko
Atorod, twoj topik jest po prostu debilnie rozwalajacy ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha ha buahahaha a za 2 lata to ty już możesz nawet sztuczną szczękę nosić heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehhehehehee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atorod
pifikko Zupełnie Ciebie nie rozumiem!!! Dentystka powiedziała, że musiałabym nosić minimum 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urbanek
może na dzień ślubu ściągniesz, a potem znowu nałożysz (wydaje mi się, że tak można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urbanek
żeby jej nie przeszkadzał w swobodnym szczerzeniu się do ludzi i aparatu;), a po 2 latach noszenia zeby juz tak będą super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100o0o0
za zdjęcie i ponowne załozenie zapłaci tak, jakby od nowa zakładała, poniewaz nie wykorzystuje sie starych zamków, tylko nakłada nowe. A skoro nowe, to nastepne 1.500 zł zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ring
wydaje mi sie ze na ten jeden dzien moze Ci ortodonta zdjac przednie zamki.. moja qmpela tak miala na studniowke i nic a nic nie bylo widac :) no i chyba nie placila az 1.500 zl.. bez przesady. tylko tyle co za wymienienie gumek, czyli jakies 80-100 zl. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atorod
OK :) :) :) Puki co boli mnie dziura po wyrwanym zębie, całe dziąsło jakies obolałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego boli
Dziewczyny mam pytanie co do wyglądu aparatu. Na zewnętrznej stronie ma zamki i łuk a od wewnętrznej też coś ma? Np. jakbym miała zęba krzywego do środka to jak go wypchać na zewnetrz? Musi aparat tez mieć coś od wewnątrz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Ci zrobi fotograf fotki co jest obeznany w photoshopie .... w tym programie może też robić ze będziesz miała talie osoby i nogi do nieba :) do fotografii możesz przecież się uśmiechać bez pokazywania zębów - zalóż sobie przeźrioczyste gumeczki na swoje zamki ( na zębach ) i się baw - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę aparat i za półtora roku biorę ślub. Rozwiązanie jest takie, że mam aparat porcelanowy (1600zł jeden łuk) i gdyby jakimś cudem nie skończyło się leczenie do dnia ślubu, orto ściąga mi gumki i drucik - na zębach zostają tylko zamki porcelanowe które praktycznie zlewają się z zębami i na zdjęciach ich w ogóle nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atorod
Kati24 a możesz odpowiedziec na moje powyższe pytanie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×