Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smerfektaa

w jaki sposob eksponowac maly biust?

Polecane posty

Gość smerfektaa

Hej! mam drobne piersi (70A) i nie wiem jakie ubrania mam sobie kupować zeby je ładnie podkreślic. moze Wy wiecie w jaki sposob moge to ładnie zrobic? z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty tego lepiej
nie eksponuj i nie podkreślaj. nogi jak masz ładne, to lepiej pokaż.;) a biust... staniki push-up, z gąbką, bluzki marszczone na biuscie i odcinane pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---x---
Po pierwsze zainwestuj w staniczek typu push-up. Nie: - plaskie, okrągle dekolty tuż pod szyją, - obcisle górne części stroju, Tak: - bluzeczki z drapowianiami, glębokimi zakladkami. - większe dekolty, - wszelki marszczenia w okolicach biustu, - kieszonki na wysokiści biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaa
nie chce wypychać sobie stanika. wkoncu zaakceptowalam swoja figure i nie wstydze sie moich cycuszkow. bo przeciez chodzi o to zeby odrozniac sie od innych. nie wszystkie kobietki musza miec duze piersi. ps dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze da sie
a co tu eksponowac jak masz 70 A ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty tego lepiej
w takim razie załóż obcisłą długą bluzkę z dekoltem w łódkę i nie noś stanika. wyeksponujesz swój biust wedle życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
smerffetka>>nie da sie malego biustu wyeksponowac inaczej nic przez push up...ja tez mam maly i czasem chodze bez stanika zwlaszca w lecie,wtedy eksponuje małosc mojego biustu(hehe..jest co eksponowac)..maly biust jest superwygodny tylko tyle!a eksponowac go to mozna tylko w sypialni przed facetem ktory lubi twoje male piersi(moj lubi) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia
Małego biustu się nie eksponuje - bo i nie ma czego. Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia za to ty blysnęłaś
intelektem, aż mnie oślepiło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia
co ty powiesz?? Intelekt nie ma tu nic do rzeczy. Wyraziłam swoje zdanie w kwestii eksponowania małego biustu i tobie nic do tego. Fuerra! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca i koneser
He he. Dokładnie. Jak można eksponować coś czego nie ma? To tak jakby łysy pytał jak ma wyeksponować włosy na głowinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklaruch
smerfetka nie martw sie. przynajmniej w przyszlosci twoje piersi nie beda wygladaly jak krowie wymiona czego pewnie nie bedzie mozna powiedziec o cycach dziewczyn ktore komentuja twoj temat. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej mieć małe ale jędrne
:p a co ty znawco możesz wyeksponować? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca i koneser
Po pierwsze to istnieja takze piersi duze i jedrne. Jedno drugiego nie wyklucza. Chociaz i owszem, skarpety wiszace do pasa tez widzialem (i bylem zdegustowany :o A co ja moge wyeksponowac? Wdziek, czar i urok osobisty :P Biustu nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam staniki 70B
:) i jakos zyję:p Raczej małe B. Albo A, zależy od modelu stanika. Często zakładam np. zupełnie obcisły golf czarny, bo mam bardzo wąską talię (61 cm), szersze biodra (89cm) i dobrze tak wyglądam. Tzn. mi sie podoba. Biust widać, bo ała jestem chuda, więc i tak jest ok, pasuje do mnie, jest to taki akuratny rozmiar. Z większymi cyckami wyglądałabym grubiej i jakoś dziwnie. Nie pasowałyby do mnie. Staników nie nosze push upów, ale takie zwykłe, lekko usztywniane, push up mam chyba jeden. A ubieram się i w koszule pod szyję z gizikami, ze stójka, i w dekolty. Jak chcę. Myślę, że nie kazdy musi miec duży biust i nie ma z czego robic tragedii;) Bo są większe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promiscuous girl
Bluzki z dekoltem w ksztalcie V powiekszaja optycznie biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam male
Mozna eksponowac!!!!!!!!!!! Push up ubieram tylko do dekoltow i sukienek,nie ma co sie oszukiwac;) Ale najbardziej pewnie czuje sie bez biustonosza.. Nie slyszalam jeszcze bym wygladala zle,moj facet jest zachwycony moim biustem i tez woli mnie nawet bez tego push up.. Dobry stanik i jestes Boginia;) a co prawa to prawda pozniej nie bedziesz miec obwislych cycorów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-jak-a
zamiast puszapa, usztywniane miseczki o kroju halfcup, najlepszym dla niewielkich biustów. Kazdy biust da sie "wyeksponowac" :) poza tym, marszczenia, dekolty w łodkę (nie w serek), fasony odcinane pod biustem; omijaj fasony kopertowe - te są świetne dla dużych biustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobby mało biuściastych
zobaczcie na lobby ,lepiej dobrać właściwie biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xo.xo.
Bardotka w odpowiednim rozmiarze powinna pomóc :) na http://ekskluzywna.pl są ciekawe modele i bielizna we wszystkich rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
xo.xo., won spamerko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda135
nie da się bo nie ma czego. deska nigdy nie będzie sexy i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim ciesz sie tym, ze mozesz nosic te wszystkie ciuchy, ktore wymagaja braku stanika - bez ramiaczek, z odkrytymi plecami, wyciete topy itp. i ze nie poszerzaja i nie splaszczaja Ci klatki piersiowej dwurzedowe zakiety i plaszcze :) Biustu za bardzo nie powiekszysz, jesli nie chcesz go wypychac push upami, ale mozesz sprobowac po prostu poszerzyc ramiona - czyli wszelkiej masci zakiety, bolerka itp. Dobrze zrobia Ci wszystkie ubrania w ktorych cos "dzieje sie" w okolicach biustu - marszczenia, kokardy, zaboty sa dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka555
kup sobie koszulkę z nadrukiem- posiadaczka małego biustu:) na www.megakoszulki.pl i sama się przekonasz, że każdy zauważy cię na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
O kurczę to problem w sumie masz. Jesteś bardzo drobna pewnie ale to nie jest problem, Tak jak wyżej pisały dziewczyny to najlepiej stanik z push-up i bluzki obcisłe , Może taki sweterek http://sklep.bhclub.pl/kategoria/dlugi-rekaw-2/sweter-010-paski-ecru ? optycznie powiększyłby biust i podkreślił figure, albo ten http://sklep.bhclub.pl/kategoria/dlugi-rekaw-2/bluzka-model-14c836901-green ten drugi chyba lepiej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania biustonosze na mały biust, orientacyjny rozmiar 70A-B. Wyszperałam je na bazarkach podczas wielu wypraw, ponieważ w sieciówkach brak staników ciaśniejszych niż 75. Są one zupełnie niezniszczone, ponieważ mając świadomość, jak ciężko je zdobyć, bardzo o nie dbałam. Ostatnio przytyło mi się tu i ówdzie, nad czym szczególnie nie ubolewam, bo częściowo "poszło w cycki" ;) ale teraz szkoda mi wyrzucać biustonosze, z których już wyrosłam... Może któraś małobiuściasta byłaby zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×