Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kaca moralnego

Przespałam się z facetem za pieniądze

Polecane posty

Gość karina1982
a tam!!! moze i sa wyjatki ale jak narazie jezdimy razem juz jakis czas i nie widze zeby ktoras byla nie szczesliwa......jestesmy przyjaciolkami wiec mysle ze przyznala by sie:) ale jak narazie nie zalujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Karina myślisz, że to takie fajne sie uzaleznić. Chcesz to robic całe życie? Nie chciałabys miec normalnej rodziny, dzieci? Myslisz teraz, że możesz sie wycofac kiedy zechcesz ale tak nie jest. Jeśli jeszcze możesz to dobrze ci radze skończ z tym póki jeszcze nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
oby za 800 !! za 2000 czy 3000 nie chciałoby ci się tyrać. potrzeby wydawania masz już spore wiesz 300$ na wydatki? na waciki?!?!?! Po chuja te wszystkie choróbska ktoś wymyślił tak moglibyśmy pieprzyć się z kim chcemy i byłoby super. Zawód? Dziwka. O to ma pani preferencje w naszym banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
diano zjednym facetem????prosze cie ale nuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
bzykac to sie mozesz i z mezem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
kazik a ty przypadkiem nie szedles w lulu ha ha ha:)??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
predzej umre niz bede miala tylko 1 faceta, zrozumcie nie wszystkie kobiety sa takie same>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Karina dla ciebie to normalne, że mąz wie, że jego żona to robi i nie jest to dla niego problem? Myslisz, że on ja kocha. Zwyczajnie jest z nia dla kasy. Nie pomyslałas co twoja przyjaciółka powie kiedys dzieciom. Sorry ale nie rozumiem cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
karina to ty jeszcze nie w pacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
blondik wiem o cym mowisz ale ja juz wybralam taka droge, i nie zaluje bo to lubie, jak bede chciala zalozyc rodzine to mi nic i nikt nie stanie na drodze , potrafie dazyc do celu, do tego co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana007
karina moze i nuda dla ciebie nie neguje twojego zdania ja jestem przeszczęsliwa własnie z jednym facetem i kazdy jest na swój sposób zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonusia ...
Macie racje dziewczyny. Malzenstwo to zalegalizowana forma prostytucji. Kupuje mi cos a potem rozpina rozporek. Tyle, ze musze byc z jednym gosciem, mimo, ze mam ochote na innych tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Rozumiem cie karina tez jestem chyba uzalezniona od seksu i od pieniędzy i w tej chwili chyba nie mogłabym byc z jednym facetem. Teraz wydaje ci sie to fajne robisz to co lubisz i jeszcze masz za to niezłą kasę ale pomysl co będzie za kilka lat kiedy nie będziesz juz taka atrakcyjna. Forsa sie skończy a ty zostaniesz sama. Ja skończyłam akurat trzydzieści lat i coraz powazniej mysle o tym co będzie za kilka lat. chciałabym z tym skończyc ale póki co nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
nie mam wolne:) dziekuje za fatyge ha haha ale 3 tygodnie pracuje a 3 mam wolne, i jak mam wolne to dostaje na łeb z braku sexu....a podrywac sie nie daje .....no wiecie na codzien to jestem grzeczna suczka, studia i wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Karina twój wybór ale posłuchaj starszej koleżanki i uwierz mi, że wejśc w to jest łatwo ale skończyc trudno. Wydaje ci się, że masz nad tym kontrolę ale tak ci sie tylko wydaje. Moja kumpela powiedziała mi kiedyś, że dziwka jest się całe życie. Bardzo sie na nia wtedy wkurzyłam ale chyba miała rację. Tak na marginesie ile zarabiasz miesięcznie i gdzie pracujesz w agencji czy masz sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
blondik przez tyle lat to mozna zaoszczedzic troche grosza i otworzyc jakis maly biznesik i tez zarabiac 6-7 tysiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana007
właśnie właśnie niezły pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
To sie tylko tak wydaje. To jest łatwa kasa łatwo przyjdzie łatwo pójdzie. Troche sobie odłozyłam ale nie sa to jakies kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
wiem blondik ale ja nigdy nie bede stara :) mam wyciety gen starosci:) zartuje:) a tak na powaznie to chyba kazdy sie boje starosci i nie wazne gdzie pracuje....kazdy moze zostac sam na starosc to nie ma nic do rzeczy, ha ha ha jak juz naprawde bedzie ze mna zle to pojde do pana hirurga , cycuszki juz mam ładne 3 :) ale nie potrafie myslec co bedzie za 5 lat 10 itd bo nie wiem czy do zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Kupę kasy wydaję żebym dobrze wyglądała. Kosmetyczka, perfumy, ciuchy, solarium wiecie ile to kosztuje. Karina przynajmniej powinna wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Myślę karinko, że fajna z ciebie dziewczyna ale troche naiwna. Nie wiem ile juz lat to robisz. Ja w tym siedze juz 8 lat i wierz mi jestem troche bardziej doświadczona od ciebie. Do 35 góra 40 lat będziesz atrakcyjna a co potem. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
ale........... przyznam racje kolezanka:) wlasnie zamierzam zarobic i odtworzyc sobie zaklad fryzjerski:) jestem rowniez nie zla fryzjerka:) a lubie byc sama i sama na siebie zarabiac, nie mogla bym miec jednego faceta, bo nie chce tego tak naprawde:) jezdzimy do Londynu....i o zarobkach nie lubie gadac zeby nie zapeszyc, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zdarzylo sie Wam
zakochac w kliencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
no to odkladaj,otworz cos,rzuc to,znajdzsobie faceta,zaloz rodzine i zyj kobieto,zyj :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
To nie jest takie proste odłozyć i skończyc z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana007
blondik większosc kobiet ma takie wydatki :) ale ty masz wieksze szanse odłożyć bo zarabiasz 6 tys ja niestety też na to wydaje a zarabiam w biurze 1500 zł i jest mi ciezko odłozyc ale zaciskam zęby i dazę do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
blondik napewno traktuje powaznie twoje wypowiedzi, i wezme je sobie do serduszka:) dziekuje, na kosmetyki i wogule oj....jak pomysle to juz mnie glowa boli ha ha ha, musze przyznac ze trochy mi sie w glowce poprzewracalo:) juz nie chce zwyklekj torebki tylko musi byc Louis Vuitton, wiec wydatki oj tu trochy .....no wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Nie nie zdarzyło mi sie zakochać. Chyba nie umiałabym sie zakochac w facecie, który przychodzi do agencji choc musze sie przyznać, że odczuwam z tej pracy przyjemnośc czysto seksualną. Wbrew pozorom wiekszośc klientów to nie jakies stare dziadki czy oblesne grubasy ale młodzi faceci, którzy albo sa samotni albo zona czegos im nie daje. Nie mogłabym się chyba zakochac w facecie, który zdradza własna zonę nawet jeżeli mam z nim świetny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie
skoro to nie takie proste,to napisz dlaczego,nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondik
Karina a odłozyłaś w ogole coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×