Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atii

Moze mało poważne pytanie ale prosze o powazna odpowiedz

Polecane posty

Witam, mam pytanie, wczoraj kochałam sie z chlopakiem i pękła nam prezerwatywa. Było to przed wytryskiem i członek został natychmiast wyjęty. Wiem że w tym płynie tez są plemniki ale nie bylo tego plynu chyba zbyt wiele. Jak myslicie, jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszłam w ciąże zakładając że mam dni płodne? prosze o powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
zawsze jest jakieś wszystko się okaże ale nie sądze żebyś zaszła w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys juz mialam taka sama sytuacje i wzielam postinor, ale teraz moj narzeczony nie zgadza sie na to, twierdząc ze nie jestesmy dzieciakami jakby co to damy sobie rade. Cieszy mnie jego wsparcie ale jakis strach mnie ogarnia i zastanawiam sie jeszcze nad tym postinorem, minelo 18 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi, a tak sie zastanawiam w takim razie w jaki sposób \'wpadają\' osoby ktore uzywaja prezerwatyw, chyba po wytrysku jak pęknie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec? w skrócie-pękła prezerwatywa, wysofałam sie, wytrysku nie bylo ale plynu pewnie troche bylo jeszcze sie waham nad postinorem bo w sumie 20h minelo to jeszcze mozna bedzie wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×