Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivetta __oo

mam problem życiowy

Polecane posty

Gość tolerancja
skoro ma 10 zl.tygodniowo to za to ciazy nie usunie....pozatym malolata-czyli bez powiadomienia rodzicow sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B0
To niech idzie zarobic na ulicy. Skoro robi to z nieznajomym na dyskotece, to nie powinno byc to dla niej problemem. Wyjdzie na to samo, a jeszcze bedzie miala za to pieniadze. Akurat na usuniecie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja.......
radzę ci poderwij jakiegoś jelenia puść się z nim i wmanewruj jego w tą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę Ci pomóc, tak zeby nikt sie nie dowiedział, jak chcesz to napisz do mnie na maila, wyjasnie szczegoly tuttifrutti@buziaczek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYJEBIśCIE W KOSMOS
ten wyżej to git pomysł. nic mądzrejszego nie wymyślisz bo już i tak wyszłaś na zdzirę... no są też jeszcze jakieś domy samotnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
byłam porozmawiać z rodzicami :( powiedziałam o ciąży .... było spokojnie, bez krzyków - do końca listopada mam się wyprowadzić i jak to tata powiedział "zaczynasz dorosłe życie - proszę uprzejmie jeśli tego chciałaś " nie powiedziałam nic o okolicznościach w jakich zaszłam, oni myślą, że mam jakiegoś chłopaka o którym im nic nie mówiłam, i że to z nim wpadłam i poniesiemy teraz konsekwencje - tzn on się ze mną ożeni i zapewni byt mi i dziecku ...... nic takiego im nie mówiłam, dla nich to po prostu jedyna możliwa przyczyna tej ciąży - jak mam im powiedzieć, że po prostu puściłam się na dyskotece z nieznajomym i że nie ma żadnego "tatusia", który poniesie teraz konsekwencje tego ............................................ uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że wczesniej do mnie nie napisałaś :( bysmy coś na to zaradzili, mam fajną propozycje, moze jeszcze sie zdecydujesz..? przemysl to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYJEBIśCIE W KOSMOS
szybka jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prowokacja
nastepnym razem bardziej sie postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta __oo
cukieras ... a jakiego rodzaju to propozycja ? finansowa ? skrobankowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×