Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b.ona

ZWALCZYŁAM MUSZKI OWOCÓWKI - POLEGŁY WSZYSTKIE !!!!

Polecane posty

KTO MA PROBLEM Z MUSZKAMI - MAM ŚWIETNE LEKARSTWO: EXPEL - PŁYTKA NA OWADY Płytka owadobójcza przeznaczona do zwalczania owadów latających: much, komarów, moli. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Sposób użycia: płytkę owadobójczą wyjąć z opakowania i umieścić na podstawce w miejscu, w którym zapewniona będzie swobodna cyrkulacja powietrza, z dala od otwartych okien i drzwi. Jedno opakowanie preparatu wystarcza do zabezpieczenia pomieszczenia o kubaturze 40 m3 (ok. 16 m2) przez okres 4 miesięcy kUPIŁAM, W PIĄTEK WIECZOREM USTAWILAM JĄ W KUCHNI - A W SOBOTĘ RANO NIE BYŁO ŚLADU PO INTRUZACH!!! POZAMIATALAM TYLKO ZWŁOKI Z PODŁOGI. W KUCHNI MAM JABŁKA I GRUSZKI I NIE MA MUCH!!! PŁYTKA JEST TANIA - OK 11 ZL I BARDZO SKUTECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_g
a gdzie mozna to kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osidfun wpr89wyepr
Ja tez zwalczyłam, ale wystarczyło pousuwać jedzenie z kuchni. Nie mam dziś ani jednej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajop
ale sie cieszę że ktoś to napisał owocówki to moja udręka !!!. Wyobraźcie sobie że wyjechałam na 2 tygodnie na urlop, dom zamknięty, zero jedzenia wracam a ONE SIEDZA NA śCIANIE !!. myślałam, że mam omamy wzrokowe !!! ale doszłam po czasie że małe potworki wyżywiły sie na jednym kwiatku on ma specyficzne liście jak sie je przedrze to leci taki gęsty biały syrop. Podczas mojej nieobecności kilka listków spadło i to "uratowało" cholerne muszki. Tak więc dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
najlepszy srodek to wyrzucic do smieci te sfermentowane sloiki z : ogorkami, konfiturami czy nieudanym winem - albo przebiez ziemniaki czy owoce ktore gdzies ci sie psuja - nie widze innego zrodla generujacego zlot muszek owocowek ! skonczcie z ta chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
sorry za blad ort zeby mi tu nie wypominac pfffffff acha dodam ze pojemnik na smieci tez jest zrodlem robali i muszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×