Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

Tomek, wreszcie sie otorzyło :D Ja moge ci dac jedną radę (jezeli to nie ugadza w twoje przekonania i subkulture), żebys obciął ładnie włoski, zrobił sobie grzywkę, cos w stylu Małaszyński :) Od razu sie rozjaśnisz :) p.s masz ładne usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszlo na to, ze ja jedna nie dostalam zandej foty. I nikomu tez nie wyslalam ;) A co mi tam! Bede ta tajemnicza :D ANIA---> NO stanczyk to sie chyba moczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie, z liceum :D uwiódł mnie :P haha arenita, to jak bedziesz mogła to wyslesz. Mi tez net cos nawala. Chyba zaraz wyłacze kompa Calamity, skoro lubisz byc tajemnicza, to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam nawet takiej zbytnio do pokazania naogol to ja robie zeby bylo cos widac na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Stanczyk poszedł sie odprężyc. Zresztą ja tez powinnam, bo dzis cały dzien szukałam pracy, pisałam listy motywacyjne i meczylam sie nad napisaniem tego tez w jęz. ang :o koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calamity, hehe, wiesz? :P a skąd? Moje zdjęcia są w internecie ale jesteś tego pewna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A już myślałem że ktoś ktoś się wygadał:P, zreszto tylko 2 osoby z forum widziały zdjęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramirez---> To jakby co to te osoby mialyby przechlapane? ;) A mnie wiecej osob widzialo z tego forum ;) Troche sie przejechalam dlatego juz nie rozsylam zdjec... Ostatnio jeden taki dostal - ale po paru miesiacach przynudzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu jej? :D on i tak nie ma krótkich... uwierz mi... moj Piotrek tnie sie bardzo krótko, ale nie na pałę i nie wygląda ładnie, tym bardziej że ma wysokie czoło i lekkie zakola. Jednak nie dał sie jeszcze przekonać na dłuzsze włosy. I co poradze? musze kochac jaki jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---> No tak jak mowilam :) Wyslalam dobrej znajomej. Ona wyslala drugiej - nie pytajac mnie o zgode... Niby nic - ale ja nie lubie takiego przeplywu informacji na moj temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×