Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

stanczyk---> Szukasz dziury w calym :P Ramirez---> Dobrze, ze sobie satrzegles ;) ALe chyba nie myslisz, ze ja podstepnie moglabym i chcialaby atakowac kogokolwiek proszac sie o zdjecie!? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita, Lody na patyku to mozna tak powiedzieć pierwowzór filmów typu American Pie:D Pierwsz część jest z 1978r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk---> Bo mi sie tu fajna stara glupkowata komedia przypomniala - klasyka gatunku, wspomnienia wrocily, lezka w oku sie zakrecila, a Ty znalazles powod by znow narzekac :D To mi opadlo co nieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa---> No juz rece mi opadaja! ;) Tomek---> Ja zdalam za pierwszym razem. I sama nie wierzylam :D A ta ciocia to za darmo nie mogla Cie uczyc?? Materalizm w rodzinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk----> Ja nie wiem, czy mi sie podobasz, czy nie bo nie wiem jak naprawde wygladasz :) Nie marudz! Ani sie spodobales! Przeciez nie mogla sie zachwycac za bardzo! Zajeta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek---> Bo nie zakumalam z tego wszystkiego ;) To chyba dobrze, ze za darmo... Po co placic u obcego jak mozesz za darmo u cioci? ;) Ania---> No napisz Mu cos, bo to juz meczace jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×