Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

janko.

szukam edeeeee

Polecane posty

Gość edeeeeeeeeee
jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
oj działo się działo:P kochałam się.:P a u Ciebie co tam?? jak żonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zonka ostatnio czepia sie wszystkiego nawet jak siadlem w fotelu przed telewizorem to mowi co tak siedzisz ja-a co mam robic ona -nie wiem ale rob cos no i co ty na to. Gratulacje z okazji kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
Tobi9e te3z chciaabym tego pogratulowac. a moze taki sposob na mnie dziala jak to ja czasem na zlosc nie chce a mezus chce. przez caly dzien chodzi kolo mnie,robi za mnie obiadek,pranie,bawi sie z mala,przytula,caluje niby ikradkiem a na wieczor winko i jestem jego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
A W OGOLE TO faktycznie długo nie odpisywale ale mnie tez nie bylo. pisze prace magisterska i mam malo czasu. teraz tez jestem chwilowo i gdybys nie załozyl topicu to pewnie bym szybciutko uciekla. dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
bede potem a teraz musze jesszcze cos napisac bo rozdziala 1 mam do piatku oddac a jutro fryzjer:)trzeba blond czuprynke odswierzyc.a z długimi zawsze troche schodzi:) w srode WS wiec odpada bo rodzinka :)) wiec zostaje jtroi wieczorkiem i dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moja juz zadne sposoby nie dzialaja. a ja swoje potrzeby mam,a jej to chyba obojetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
na pewno zadzialaja tylko trzeba sie troche pomeczyc. choc przyznam ze w sumie niewiem jak to jest u kobiet w jej wieku. ja mam na razie 26 lat wiec moge non stop. nieroumiem tylko mojego meza :Pon tez mlody a nic nic. cszkoda ze sie nie spotkalismy wczesniej.:P ludzie czasem sie zle dobieraja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeeeeeeeee
o co chodzi z tym romanem???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×