Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ja tez mam pierscienie :D Kurcze ale powiem wam ze tak mnie zas cos w buzi haczy ze masakra jakas.... trudno mi sie gryzie... cos z tylu nic tam nie odstaje ale przeszkadza i podraznia mi policzek..... no ale to rowniez znaczy ze rozszezyla mi sie lewa strona i policzek musi sie dostosowac do tego ze zeby bd blizej niego :D. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparaciarz
Za ok.miesiąc zakładają mi aparat. Jestem ciekaw czy aparat Damon3 jest dobrym wyborem? Jakie ma wady a jakie zalety. proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
Hej, a ja dziś zasiadłam do mordoklejek xD muszę powiedzieć że nie aż tak bardzo przykleja się do aparaciku, ale mm ten smak xD Może dlatego mi sie nie przykleja bo guma do żucia to u mnie podstawa ;) W sumie to ja wszystko jem, a pić to nie pije tylko pepsi i kawy;] Pozdrawiam wszystkich zadrutowanych i tych jeszcze bez drucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam problem - otóż odkąd wyrwałam czwórki z dołu, czyli w środę - strasznie bolą mnie dziąsła na długości, że tak napiszę od dziury do dziury :) Masuję je sobie, smaruję dentoseptem, nawet przeciwbólówki jem, ale ulga jest tylko na chwilę. Macie może jakieś inne metody i co najważniejsze skuteczne? Z góry dziękuję za jakieś rady. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
czarne oczka --> ile masz latek?? ja tez w poniedzialek zakładam aparat!!! to juz jutro!!:P wybralam bezligaturowy:P a TY ?? mowisz ze nie mozesz sie doczekac ja to sie boje:D pewnie teraz masz separatorki tak jak i ja?? i powiedz zeby Cie bolą caly czas czy tylko jakies 2-3 dni ?? mnie tam caly czas bola tyle ze mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę do Was dołączyć? Plisssssssssss.... Zakładam aparat stały na ząbki dolne początkiem sierpnia. Jestem po dwóch wizytach u Ortodonty i mam założone już separatory na dolną szczękę. Z czasem i założony mi zostanie aparat na górna szczękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dawno nie pisałem:P ale dzisiaj postanowiłem się odezwać:p mam stracha dość dużego bo jutro dzień mojego wyroku;/ na 14.00 idę do dentysty wyrywać czwórkę;/ a już się boję...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze jedno:) jak ktoś chce mieć coś zmienione/dopisane w liście to piszcie, bo mam udostępnienie, a fanty już chyba nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** ja miałam wyrywane dwie czwórki i jedna piątke, a jak się będą źle prostowały to jeszcze dolna lewa szostke - wiele strachu a znieczulenie działa tak, że nic nie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej bluebird
a ile zaplacilas za swoj fajoski aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88--->fajnie to brzmi hollywoodzkie :) Oj będziemy się wszyscy kiedyś szczerzyć i to jeszcze jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam wszystkie posty:) oj ile tego było jak mnie nie było. Ale wróciłam po kilku dniach nieobecności. Co do listy też mam od Fanty88 uprawnienia:). pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam aparacik--> dzięx ; ) a za 2 lata bede miala do tego \"pikny\" uśmiech ; ) \"hej bluebird\"--> info w stopce: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niusiaa00 -> ja gumki mam od piątku, powiem szczerze - czacha mnie tak boli jak zagryzam że zrezygnowałam z jedzenia, przyjmuje tylko płyny. Lat mam 22. Wiesz, nie chce mówić nic źle na Ciebie, ale pewnie jesteś dużo młodsza co ? Bo tak zauważyłam, czytając posty, ze niewiele nastolatek cieszy się z aparatu, ale jakbyś całe 22 lata oglądała swój krzywy zgryz i nie miała ciągle pieniędzy na naprawienie go, to tez byś się cieszyła, bo ja właśnie tak miałam :) pozdrawiam gorąco i z utęsknieniem czekam na jutro :D P.S wcześniej nie zauważyłam Twojego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** --> Wyrywanie zęba nie jest takie straszne, masz znieczulenie to nic nie czujesz, dopiero boli jak już nie ma zęba, ale z czasem wszystko przemija:) Będzie dobrze, trzymam kciuki:) Od piątku noszę seperatory( z ich założeniem był nawet problem bo tak mam ciasno ząbki w szczęce), czy wam też od tych seperatorów zęby się poprzemieszczały? Bo dwójka mi jeszcze bardziej uciekła pod jedynkę niż przedtem;/ W środę mój wielki dzień:P i dołączę do klubu aparatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!! :) ja aparacik mam już tydzień i jem wszystko i pije wszystko :) nic mnie nie boli i serio czasami zapominam, że mam aparat :P jednak to jest możliwe :) jestem bardzo zadowolona - wszystkim się podoba to, że tak pozytywnie zostalo to przyjęte :D jest super pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha_86
Hej wszystkim, jestem szcześliwą posiadaczką aparaciku od ponad miesiąca (poki co tylko u gory) ale droga do tego byla dluga :/ nie wspomne o wyrwaniu 4 zebow (2 juz mam za soba ale 2 jeszcze przede mna), gdzie prawde powiedziawszy mialam ochote zwiac z przed gabinetu stomatologicznego :) czego teraz moge powiedziec na SZCZESCIE nie zrobilam :) bolalo troche na poczatku, teraz od czasu do czasu niektore tez bola zabki ale jest to jednodniwy bol, po tak krotkim czasie noszenia aparatu co mnie pozytywnie zadziwilo widze poprawe i to wielka!! :) aparacik jest super :) Tak jak to ktos powiedzial nastolatki sie troche go wstydza, ja mam prawie 22 lata i tak jak przedmowczyni cale zycie patrzylam na swoje krzywe uzebiebinie i od dawna marzylam o aparacie jednak z powodow finansowych dopiero teraz za swoje wlasne zarobione pieniadze moge to marzenie spelnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam aparacik - I jak się żyje z Hyraxem?? :D Przyzwyczaiłeś się już? I co mocno się żuchwa rozszerzyła? A zrobiłbyś zdjęcie dołu tak dla porównania?? Co?? He he Pozdrawiam all :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWch
powiedzcie mi jak mam zrbić tą stopkę bo chcę wrzucić zdjęcia mych brzydkich zębisk. prosze mnie nie olewac o! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum-Strona główna-->Internautko,zarezerwuj swój nick-->pseudonim + hasło (potwierdzam)-->i tam mozesz wpisać \'kilka słow o sobie\' i stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha_86---> dobrze Ciebie rozumiem, kiedyś też marzyłam o aparacie,chyba bardziej wstydziłam się powiedzieć o tym innym, że chciałabym go nosić. Bardziej niż samego noszenia. Kiedyś gdy rozmawiałam z chłopakiem, powiedziałam, że chcę aparat. To było po raz pierwszy, gdy powiedziałam o tym głośno.On dodał że jeśli chce to czemu nie, to moja decyzja. A on i tak kocha mnie taką jaka jestem:) i mu to nie przeszkadza. Ale jak się ma całe życie krzywe ząbki, to nie pragnie się niczego innego niż pięknego uśmiechu. Widząc uśmiechy innych marzy się o prostych ząbkach. Cieszę się, że odważyłam się o tym powiedzieć innym. Że temat "aparatu" przestał mnie krępować. Cieszę się, że noszę aparat. Teraz nie oddałabym go za żadne skarby, bo wiem że w końcu nadejdzie taki dzień, w którym moje ząbki będą idealne;). Póki co warto czekać:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam zdjęcia ale proszę o wyrozumiałość bo nigdzie indziej bym mych krzywulków nie pokazała. zdjęcia nie są najlepszej jakości robione telefonem ale moją wielką wadę widać i to bardzo dobrze. pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaWch --->nie musisz się przejmować, każdy ma wady(mniejsze czy większe, ale ma) inaczej nie byłoby nas tutaj- na tym forum. Na zdjęciach widać niesamowitą poprawę:). Jeszcze troszkę i zobaczysz będzie coraz lepiej. Naprawdę u Ciebie po tak krótkim czasie zmiany są ogromne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien--> u Ciebie widac juz duzy postep po 2 tygodniach.moje natomiast,wg mnie, ani drgną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien moj chłopak nie mial nic przeciwko temu :) ale nie ukrywam, że na poczatku bylo smieszie przy calowaniu :P he he Ja to sie nawet nie wstydzilam, nawet chodzilam do ortodonty bedac dzieckiem ale na aparat niestety moich rodzicow nie bylo stac i odkad pamietam zawsze chcialam go nosic, teraz kiedy juz zaczelam zarabiac to pierwsza rzecza na ktora zaczelam odkladac byl wlasnie aparat :D po miesiacu juz widac efekty a co dopiero jak skoncze leczenie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×