Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ja bym chcial teraz juz cos zarobic ale u nas nic dla mnie nie ma;/ nawet przebierania sie za krolika i biegania po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** --- >> u mnie koledzy w lato zarabiali na borówkach i powiem Wam że jak na ciuchy (oryginalne) czy swoje potrzeby ... to można zarobić . Albo w sklepie rozkładając towar ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, aż tak nie narzekajmy, przyjęli by do pracy na jakaś myjnię, market something like that. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto chce pracować za 2 ziko na godzine ? Aaaa Filip - zawsze jest wspaniała firma w Mikstacie - Ami zajeb się z nami :P I miałam przyjemność (?) 2 lata temu we wakacje tam pracować :P A Ty masz tam o wiele bliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
>>>Czarne Oczka,wszystko da się pogodzić,nie rezygnując z życia prywatnego i rozrywek;)ja w ogóle nie biorę kasy od starych,uczę się tak,by mieć stypendium i zarabiam na siebie.nie ma rzeczy niemożliwych,wszystko jest dla ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voldtekt -> A czy ja powiedziałam że się nie da ? Sama sobą daję przykład że się da :) A uczyc sie na stypendium u mnie cieżko :) I wcale ale to wcale nie rezygnuje z zycia prywatnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Wiesz, to było odnośnie opinii o osobach pozostających na garnuszku rodziców i niewyobrażających sobie zhańbienia własnych,delikatnych rączek pracą:D:Dznam takich wielu i to zazwyczaj tumany,które kończą z butelką wina w łapie,bo niczego życie ich nie nauczyło.oczywiście nie uogólniam i nie krytykuję osób utrzymywanych przez rodziców,bo to świetne móc zapewnić dziecku wszelkie warunki bytowe(jeśli dziecku również z tym wygodnie),ale chodzi mi o mentalność pewnego "elementu",który ma wszystko postawione na tacy i nie wiedząc,co to odpowiedzialność, w pewnym momencie własnego życia, nie jest w stanie wziąć się w garść i uniezależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego uwazasz ze ja mam blizej do mikstatu:P ja nie mieszkam we wtorku;) ja mam tylko tam orto, a mieszkam w srodklu ostrowa a do orto jezdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam przekonana że we Wtórku mieszkasz :) A nie chciało by się aż tam jeździć do Orto :P Chociaz sama jezdze do Poznania ( we wakacje ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja wole jezdzic bo to swietna babka, a tu w miescie bylem u kilku i jakos zadnego zaufania nie wzbudzily u mnie, a tamta jest swietna i fachowa:P a jezdze sobie rowerkiem:D to niedaleko jest;) jakies hmmm 6km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam na Osiedlu Robotniczym pierwotnie zakładać w Ostrowie, ale stwierdziłam że wole w Poznaniu bo i tak tam jestem ciagle :) A na Robotniczym tez fajna babka w sumie była a cena się nie rózniła od tej w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasnie ta babka nie przypadla kompletnie do gustu;) wlasnie szykuje sie na imprezke urodzinowa, czarne oczka pewnie wiesz:P do heaven ide;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matkości :) Nie pomyslałabym :P Aaaa przecież tam jest wlot od 21 lat :) No tak, w Ostrowie się na to nie zwraca uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna :) ile tu stron przybyło :) mi jutro mija 4 miesiac z aparatem i powiem tyle poprawa WIELKA :D hmm wy tu cos o studiach pisaliscie :D wiecie co nie wiem czemu ale zastanawiam sie nad technikiem dentystycznym . nie wiem co mnie nagle na to wzielo ale naprawde spodobalo mi sie to :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba dlatego że młody jeszcze jestes, ale przeciez dzisiejsza młodzież dorasta szybciej :) Pomyśl co może mieć linijka nie do wieku ale do 18!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ;p jestem nowaa,ale prześledzilam te forum ;p w sumie ja swoją wizytę z ortodontą rozpoczęłam ponad pół roku temu i okazało się że będę miała problemy z założeniem jego ,a mianowicie wykryto u mnie torbiel i żeby mieć założony aparat musiałam podnieść otoke (w miejscu 5 która mi nie wyrosła ) do góry,gdyż aparat nie mógłby mi przesunąć zębów ;p a więc zostałam skierowana do chirurga szczękowego w olsztynie no i miałam przeprowadzana dwa zabiegi - w sumie mało podczas zabiegu czułam jedynie co bolało to kilka znieczuleń no i po zabiegu pare godzin bolała cała buziaa ;p a najgorsze jednak było noszenie szwów ale tylko pierwszego dnia, a przez tydzień mi towarzyszyły ;p teraz przyszły lepsze czasyy ;p i jestem po wizycie u ortodonty i założyła mi gumki separacyjne które noszę już niecały tydzień i w tym jedną już chyba połknęłam z posiłkiem ;p aparat będę miała zakładany 15 września ;p i od razu górę i dół i się nazywa damon 3 zobaczymy co to będzie, na płycie fajnei go reklamują xD:) do --> xKarolaxD - noszenie szwów jest nieprzyjemne tylko pierwszego dnia,później się do nich przyzwyczaisz i będzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria86
witam, również bede miała aparat na ząbki i też mam pare problemow, tzn wyrywanie ząbków, u góry dwie 4ki i na dole również dwie 4ki, gdyż musze zrobić miejsce innym zębom. strasznie sie boje, najpeirw bede miala usowane dwie 4ki na gorze, bo najpierw aparat na gore pozniej usowanie dwoch 4ek na dole i aparacik na dolną szczene. jestem juz po wizycie u orto,zdjecie zrobione,czas na wyrywanie, cholera!boje sie nie samowicie tego wyrywania:/// pozdrawiam wszystkich mających aparaciki i wszystkich czekających na ten dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola...21
hej:) za niedługo tez bede miec aparat, mam miec tez rotator ten do rozszerzania szczeki,bo moja gorna szczeka jest bardzo waska i brakuje mi miejsca na zeby. Ja nie mam miec wyrywanych zebow, a powiedzcie mi czy mozna pozniej, juz w trakcie aparatu wyrywac zeby? bo ja sie obawiam tego ze mimo ze mi rozrzerza szczeke to i tak mi miejsca braknie Jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubaski a pali ktos z was papiersoy? bo jestem ciekawa jak mocno dym wplywa na kolor ligaturek, a jestem osoba palaca=p i ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
>>>Slackerb, no właśnie chyba wpływa.bo nie jadłam kolorowych rzeczy,piłam wodę,ale kopciłam,a ligatury żóóółte...;/dodam,że przezroczyste,nie wiem jak jest z innymi.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kopce i to nie mało i jak narazie nic nie zauwazyłam, teraz mam przeźroczyste o niebieskiej barwie gumki, wczesniej miałam szare. Jedyne co, to że kamień się dośc szybko osadza bo przed załozeniem aparatu miałam sciagany kamien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel194
Hey ja mam takie małe pytanko : Czy was bolały zęby po założeniu tych gumek separacyjnych?? Bo mnie bolą i o strasznie :( Pozdroo :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×