Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Desire1987 co u Ciebie??

Polecane posty

🖐️ Bernadetko :* Dzięki za zainteresowanie :D U mnie wszystko ok :D u lekarza byłam, ciąży nie wykrył, ja czuję się świetnie, ból jajników minął (chyba to był jednak skutek uboczny). Dzisiaj przyszły do mnie pcoztą 3 opakowania Yasminu, mam jeszcze recepty na 5 opakowań więc mam zapas na rok prawie, mogę dłużej na Wyspach zostać niż kilka miesięcy heh :D 9 listopada mam wyniki cytologii, jak z tym będzie w porządku to już w ogóle będzie bosko :) Poza tym pakuję sie, cały czas coś nowego wrzucam do walizki, nie mogę sie doczekać wyjazdu. Na szczęście tam gdzie będę mieszkać jest net więc na pewno o Kafeterii, o Tobie i innych nie zapomnę :) :) :) Przepraszam za błędy ale spieszę sie, bo jeszcze w pidżamce siedzie a za godzine muszę wychodzić do pracy (dzisiaj ostatni dzień :) :) :) ). Odezwę się wieczorkiem. Miłego wtorku! :* A powiedz mi co u Ciebie, jak z Twoją kuracją, pomaga? I co ze skutkami ubocznymi, przeszły już wszystkie czy jeszcze nie? Dobra, zmykam do pracy, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Yasmin to u mnie okej... ...poza tym- ciągle morduje sie z infekcją - czego mam już serdecznie dosc bo zaczyna mnie stopniowo wszytsko boleć 😠 zachlastam się zaraz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×