Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wylizana...

zaczął mnie iizać po szyi

Polecane posty

Gość wylizana...

normalnie bylam z facetem na randce i w pewnej chwili on mnie zaczął lizać....w kark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chcialas czy jak? Tak nagle? Opisz jak to sie stalo :D Bo mnie facet tez zaczal lizac, hyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
MOZE KOBIETY ZACZNA KIEDYS SIE SZANOWAC I NIE BEDA SIE LIZALY NA PIERWSZYCH RANDKACH.COZ NIESTEY POLKI PRAWADZA W EUROPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez on ja zaczal lizac a nie ona jego :P Poza tym jak wzial z zaskoczenia to co innego. Mnie tez na poczatku zamurowalo, a to nie znaczy,ze sie puszczam. I wezcie sie ku....zacznijcie sami nad tym zastanawiac. jak kobieta caluje to sie puszcza i jest dziwka, a jak facet to juz ku...swiety. Jestescie zalosni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
z przykroscia musze postawic diagnaze na tym forum spotykaja sie sami mamiacy seksualni i zboczency a przeciez pierwotne zalozenie kafeteri bylo inne.Mialo byc to miejsce gdzie spotykaja sie cywilizowani ludzie a nie jakas kupa ignorantow ktora nie wie co na zrobic z soba na codzien.niestety jet to przykre ale prawdziwe.Spoleczenstwo jest chore i trzeba je leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu to forum erotyczne :P Tu moga sie spotykac ludzie jacy chca i kiedy chca, gadac z kim chca etc. W rzeczywistosci sam sobie dobierasz znajomych. Wiec w czym widzisz problem? Zmien forum i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
niestey faceci psuja kobiety a potem szukaja idealow.na ale jest jedno ale jak suka nie da to pies nie weznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylizana...
teraz mi głupio ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam - glupio...a co ? mialas ze siebie zrobic kretynke i odskoczyc jak poparzona? nie no..klase trzeba miec..hhe...jak polizal znaczy sie...taka mial zachcianke..tylko sie cieszyc ze tak na niego dzialasz...gorzej by bylo jakby cie dokola obchodzil jak gowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
STALIN POWIEDZIAL POLSKA JEST JAK PROSTYTUTKA.I MIAL RACJE W TYM KRAJU PRAWIE WSZYSCY DAJA DUPY.ZACZYNAJAC OD POLITYKACH KONCZAC NA SZARYCH MYSZACH TAKICH JAK WY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylizana...
miauczydełko.ale dosadna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
JA NIKOGO NIE OCENIAM I NIC DO CIEBIE NIE MAM.PRZYKRE JEST TO ZE KOBIETY NIE POTRAFIA SIE SZANOWAC A PRZECIEZ MOGLA SZCZELIC GO W MORDE,NA PRZYSZLOSC BY WIEDZIAL A TAK TERAZ MA DYLEMAT CZY DOBRZE ZROBILA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dosadna bo mnie denerwuje to ze moherowy berecik siedzi na forum erotycznym zamiast na neurotycznym ...skoro im sie nie podoba seks to po co tu przebywaja ...czytaja...i o zgrozo wypowiadaja sie na rzeczy o ktorych nie maja zielonego pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
A TY PO CO TY SIEDZISZ SZUKASZ NOWYCH DOZNAN CZY MOZE CHCESZ SIE USPRAWIEDLIWIC PRZED SAMA SOBA.CO NIE ISTNIEJA DLA CIEBIE INNE TEMATY NZ SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
A MOZE JESTE MALO DOWARTOSCIOWANA I SZUKASZ NOWEGO FACETA POWODZENIA NAPEWNO SIE JAKIS ZNAJDZIE NA TWOIM POZIOMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCIE TO NIE BAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do lekarza...czy swoje slowa kierowalas do mnie,..? ja ani sie nie dowartosciowuje..bo tutaj nie da sie dowartosciowac...poza tym nie szukam facetow...oni sami sie znajduja...nie narzekam na brak zainteresowania...lubie tu siedziec choc spedzam tu na prawde niewiele czasu ...wymieniam doswiadczenia i mysli...no bo wirtualnie slinki nie da sie wymienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA
NIE MA O CO SCISKAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylizana...
zazdrosci mi po prostu;) ze sam/a nie mial/a komu lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nikt jej/jego nie kce lizac :D Tak to jest jak sie omija wielkim lukiem :D Potem wielkie halo do innych...ktos tu cos wyzej o omijaniu jak gowno pisal co nie? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×