Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onna3

jakie cv bardziej zaciekawi - ze fotką czy bez?

Polecane posty

zeskanuj sobie zdjecie , tym samym składaj swoje cv ze zdjeciem, bez foto pracodawca rzadko zwróci uwage na twa oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewiątka w nicku
to chyba twój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zdecydowanie ze zdjęciem, pozostałe są z góry skazane na niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Powiem tak: wysyłam CV ze zdjęciem tylko wtedy, jeśli dana firma wyrazi takie życzenie. Generalnie ślę bez fotki, żeby nie narażać własnego wizerunku na głupie komentarze (wiem, jak wygląda rekrutacja w korporacjach). Aha, nie zauważyłam, żeby fotka jakoś wpływała na "powodzenie" zgłoszenia. Przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z punktu osoby przeprowadzającej rekrutację powiem, że fotka ułatwia często identyfikację kandydata, wystarczy rzucić okiem i od razu wiadomo, o kim mowa. twarz łatwiej zapamiętać niż nazwisko. poza tym, obejrzawszy sobie wcześniej tę osobę, na rozmowie mogę się skupić już tylko na tym, co mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ZE fotką
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_79
a ja mam takie pytanie: czy fotke dolaczacie osobno czy moze drukujecie w gornym rogu na cv takie male paszportowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z kika i justa - mi sie cefalki bez zdjec po prostu czasem myla ;) To zalezy od ilosci -jak sie oglada tego duzo to ciezko zapamietac wiekszosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, nie wiedziec czemu, wydaje mi sie, ze komus sie po prostu nie chcialo dolaczyc zdjecia :O Basia_79 chyba najlepiej w prawym gornym rogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CV często zanosimy osobiście
Staramy się zrobić dobre wrażenie i szkoda by było je stracić, nie dając zdjęcia. (Po nazwisku nikt nas nie zapamięta). Po co bym miała tak się produkować na targach pracy o "swoich zaletach", żeby potem mojego CV nie rozpoznano. Po to robimy trochę inne CV, (mieszczące się w przyjęte ramy, ale odróżniające się od innych), żeby nas zauważono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wysylam zdjęcia i nie narzekam na brak odpowiedzi...wszystko zależy od tego jak napisane jest samo CV WIem jak wygląda u mnie w firmie komentarze fotek w CV, ta odpada z miejsca, no dobra to t ą zaprosimy na rozmowe i oczywiście odpowiednie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeorange
o kurcze to tacy niepowazni ludzie pracuja w dzialach rekrutacji? :o ja zawsze CV ze zdjeciem wysylam, byc moze zwiekszam tym swoje szanse o par eprocent, w koncu sa zawody i stanowiska na ktorych liczy sie prezencja a nie tylko czyste umiejetnosci, takie zycie. co mi szkodzi, niech komentuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
I ja jestem zdania, że należy dołączać swoje zdjęcie czy to do Cv czy do listu motywacyjnego. Potencjalny pracodawca lubi widzieć osobę której CV czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku 32456790950
ja tam wysylam cv bez zdjecia i jak dotad nie narzekam... wiem jak to jest w mojej firmie,jakie komentarze sa na porzadku dziennym jesli chodzi o cv z fotka..."ale pasztet","ta odpada,""ta fajna laska,ale pewnie pusta", ta taka a tamta owaka...niestety tak jest nie tylko u mnie,ale w wiekszosci firmach ...wiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×