Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orzeszka_ona27

zdradziłam....wyrzuty mnie zjedzą....

Polecane posty

Gość orzeszka_ona27

zrobiłam to wczoraj nie moge mężowi spojrzec w oczy:( najgorsze jest to- ze sprawiło mi to przyjemnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka z Biedronki
Pierwsze koty za płoty! Teraz już się możesz sypać na prawo i lewo! Witamy w klubie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebelelel
z najlepszym kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
nie z najlepszym kolegą.. to kumpel z liceum-tez ma zone:( i mieszka niedaleko obawiam sie ze jak sie upije to zacznie mówic...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
kasjerka z biedronki nie chce takiego klubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
Emmett Fitz-Hume jestes załosny i tyle... myslicie ze dobrze sie z tym czuje? nie moge patrzec na siebie:( o boze jak bym chciała cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie..teraz zamknij dziób jak nie chcesz rozjebać małżeństwa..o ile sie nie wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
masz problem jak wszystkim opowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
jakis fajny byl? fajnego mial? fajnie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
nie chce rozwalic małzenstwa. kocham go i nie umiem byc z nikim innym...jest dla mnie wszystkim nienawidze sie za to ze zrobiłam cos takiego mezczyznie którego uwielbiam, kocham...szanuje(?) nie po tym nie moge pisac,mówic ze go szanuje..nie uszanowałam tego co robi dla mnie dla syna jestem zerem i uwierzcie moje zycie z dniem wczorajszym straciło sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
No fakt, że posunął mnie we wszystkie możliwe otwory... Ale niesmak jednak pozostał... Czy powinnam wyznać mężowi prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
przestan dramatyzowac! stalo sie! samobiczowanie nie pomoze, lepiej opowiedz nam jak to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
własnie. było fajnie....wiadomo inny facet inny sex.... ale nigdy tego nie powtórze:( a Paweł wczoraj na koniec dodał "kiedy powtórka?" jesem taka głupia..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
spokojnie, tylko opowiedz jak to bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexxandra
masz racje,jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsefia
Paweł? A Ty masz 27 lat? Czyżby.... Nie, świat nie jest przecież taki mały! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci teraz parę miesięcy będziesz miala z życia..noc przejebane na myśleniu a jak sie wyda....stało sie mod sie aby nie wyszło na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
oj dajcie dziewczynie spokoj, przeciez juz sie uderzyla w piersi (nota bene, fajne masz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
nie wybrażam sobie zeby zdradzic osobe ktora jest dla ciebie wszystkim widocznie czegos ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
jezu ludzie darujcie sobie, przeciez wiadomo ze zle zrobila, ale czy mozemy prosic o szczegoly? stalo sie! miejmy z tego jakas radosc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie..
co się stało to się nie odstanie, ale chociaż napisz czy mu obciągnęłaś, czy brał Cię od tyłu... jak najwięcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
no wlasnie, opisz nam, poradzimy Ci cos, wyprowadzimy Cie na ludzi, placzem i takimi tam nic nie zmienisz. nie rob tego wiecej, ale przestan sie zadreczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zdradzilam
po roku bycia razem,trwalo to kilka miesiecy,wyrzuty sumienia owszem byly aczkolwiek stwierdzialm,ze sie przyznam,skoro to "wielka milosc"to wszystko przetrwa,byl placz i wszytsko naraz ale jestesmy razem juz 5 lat,nie wspominamy tego,bylo minelo...Ale fajnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
no to nam opisz, kurcze ludziska, dajcie troche rozrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleee
"kocham go i nie umiem byc z nikim innym." ale pieprzyć się z kim innym to możesz tak? GÓWNO warta ta Twoja miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej
eeee nie trujcie, wszyscy jestesmy ludzmi! tylko czemu kazdy dusi te wszystkie pikantne szczegoliki przy piersi niczym zalana zulica spod dworca swoje cenne szmaty zgromadzone z okolicznych smietnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszka_ona27
no więc wczoraj zdradziłam... Ale nie chciałam:( Po prostu nie mogłam się oprzeć, kiedy podsunął mi pod nos sterczącą, pachnącą seksem pałkę. Obciągnęłam po same kule, złapał moją głowę i już nie chciał puścić, przydusił kutasem. Co miałam zrobic? Lizałam i ssałam:( Potem zerżnął mnie od tyłu, na pieska, trwało to chyba z 15 mint, aż dzisiaj cipke mam poobcieraną, w życiu nie zaznałąm takiego bolcowania. Na koniec wsadził w tyłek, kilka ruchów i juz się spuszczał... na moją twarz. Chciał, żebym oblizała członka, ale trochę się brzydziłam, więc po prostu wytarł go o moją twarz . Mąż pytał potem skąd mam czekolade na policzku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×